TREBAMI POMOC BRZO

pekan000

Zainteresovan član
Poruka
126
Otkriosam da imam ubacen e sad,dali je virus ili nesto drugo neznam,taj virus se zove Tracking Cookie takozvani miner trbami pomoc kako dagase resim,jedino stosam uradio stavio sam ga u karantin,a AV program mije Ad-avare6 znam mnogice reci danije dobar al sam imao Norton pa nije ga otkrio.Imam adresu gdese nalazi na fajlu,kako da zatvorim Port 8080 i gdese on nalazi ,nisam imao prilike to daradim dosada.Molimvas ako neko zna nek mi pomogne UNAPRED HVALA.
 
pekan000:
Otkriosam da imam ubacen e sad,dali je virus ili nesto drugo neznam,taj virus se zove Tracking Cookie takozvani miner trbami pomoc kako dagase resim,jedino stosam uradio stavio sam ga u karantin,a AV program mije Ad-avare6 znam mnogice reci danije dobar al sam imao Norton pa nije ga otkrio.Imam adresu gdese nalazi na fajlu,kako da zatvorim Port 8080 i gdese on nalazi ,nisam imao prilike to daradim dosada.Molimvas ako neko zna nek mi pomogne UNAPRED HVALA.

PORTOVE MOZES DA ZATVARAS SA FIREWALL PROGRAMIMA, PRETRAZI TEME. OBJASNILI SMO ZA ZONE ALARM I BLACK ICE DEFENDER KAKO.
COOKIES su podaci koje dobijas obilaskom nekog sajta. U njemu pise sta gde kad koliko. Cookie nije opasan. To je samo fajl koji se nalazi: u cookies folderu ili temp internet files-ima.
Neki sajtovi nece raditi ako stavis reject all cookies (recimo logovanje kod provajdera - medium high je minimalni uslov za pristup).
Udji u internet explorer i idi na tools/ internet options/ delete cookies, delete files ... blalbla.. to je za pocetnika dosta... Ili preko Windows Commandera nadji foldere koje sam ti pomenuo.

O antispy programima takodje prelistaj, pisali smo 1000 puta...

Dlakava Strvina - offline
izbacili me dushmani
 

Back
Top