Kako izgleda vaše buđenje?

Kako izgleda vaše buđenje?

  • Tek pola sata posle alarma.

  • 5 minuta posle alarma ali polako ustajanje.

  • Kasno posle alarma ustajem i posle idem kao pijan do pola sata posle buđenja.

  • Ustajem ko iz topa i obučem se kao munja.

  • Dok ne dođe neko drugi da me probudi alarm nema šanse protiv mene!

  • Ništa od ovoga.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Ice cool

Aktivan član
Poruka
1.785
Meni ovako:

Probudim se u 7:00, vrpoljim se po krevetu do 8:00 -_- , konačno ustanem i počešem ledja, ispijem se vode ko krava, upalim računar, idem da vidim šta rade ovi moji i uzmem nešto za grickanje(ako ima) i idem za računari tako stojim sa poluzatvorenim očima jedno pola sata...

Malo ludo zar ne... z:mrgreen: ali šta ćeš kada je to istina...

'ajde sad vi. z:)
 
navijem tel 3h ranije nego sto treba,znaci probudim se oko pola 3 (il aj aj 14:30h) onda jedva ustanem i obujem carape,sto je najvaznije dragi moji,ostala odeca za mene manje vise i ne mora,onda sidjem do frizidera i uznem ladan sok,namestim sve sto nije namesteno po kuci,stojim pored prozora i jedno pola sata psujem sneg,onda ukljucim komp i dignem noge na sto..ostalo znate.
 
navijem tel 3h ranije nego sto treba,znaci probudim se oko pola 3 (il aj aj 14:30h) onda jedva ustanem i obujem carape,sto je najvaznije dragi moji,ostala odeca za mene manje vise i ne mora,onda sidjem do frizidera i uznem ladan sok,namestim sve sto nije namesteno po kuci,stojim pored prozora i jedno pola sata psujem sneg,onda ukljucim komp i dignem noge na sto..ostalo znate.

haha z:mrgreen:
 
Navijem alarm na izmeđju 7 - 7:30. Čim ga čujem, odmah iskačem iz kreveta da ga ugasim, a onda sam nadalje autopilot - wc, umivanje, oblačenje, usput kafa i neki brzi doručak ako stignem, a onda cepam na fax.

Vikend je priča za sebe. :)
 
ako je na raspustu onda ovako:
ustanem u 10:40
do 10:42 se obucem
do 10:48 nesto calabrcnem
onda spremim stvari za trening
i u 10:55 krecem na trening koji pocinje u 11h z:mrgreen:
i tako svaki dan z:D

skola(pre podne)
probudim se u 07:30
leskarim u krevetu do 07:40
tad odem do wc-a i obavim sta treba z:mrgreen:
onda spakujem stvari i odem u skolu oko 07:56 z:mrgreen:


skola(posle podne)
probudim se oko 10:00
leskarim do 10:30
onda nesto pojedem
onda kao fol uzmem knjigu,a u stvari gledam TV
i onda oo 13:45 odem u skolu :P




NE CITAJTE OVO,MSM KOGA ZANIMA KAKO I KADA SE JA BUDIM z:mrgreen:
 
Obozavam da spavam ali mora se ustati...na zalost z:(
Kada me deca probude oko osam,pola devet odvucem se u kupatilo obavim tamo sta imam,umijem se,stavljam vodu za kafu i sedam za racunar.Srknem malo kafe pa dam deci dorucak.Dok one jedu popijem ostatak kafe u kafancetu na dip sto traje oko pola sata i onda mogu da krenem dalje.
 
Ijaooo :D
Kad moram da ustanem, budim se i pre sata...ali kad ne moram, nema tog sata niti te sile koja bi me probudila...i kad se probudim, u stanju sam još tri sata da se valjam po krevetu...A kad sam išla u srednju školu, kad se vratim, obavezno spavanje, kažem mami da me budi u 18h, onda me budi od 18 do 20h minimum.. :)
 
Zvoni mi sat u sest, ja ga ugasim i nastavim da spavam, majka me probudi, kako izadje iz sobe ja nastavim da spavam, probudi me drugi put, ja opet, probudi me treci put i ja opet nastavim da spavam, cetvrti put udje cale u sobu, okine mi samarcinu i ja se razbudim :)

Kada se budim sa devojkom... :) Kako odvorim oci, pocnem da je mazim, pa kada se probudi poljubim je, pa se jedno pola sata mazimo i grlimo... Najlepse budjenje... :) Lepo je kada ti dan tako pocne i raspolozen si od ranog jutra... :)
 

Back
Top