Sta svaka zena treba da zna?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
7ye-50gyl1.jpg


Proslo je svega pedesetak godina od kako je ovo napisano...

Tada to nije bilo smesno kao danas..

A sta ce se desiti u sledecih 50 godina?

QUO VADIS DOMINO ?
 
Ma ne to.
Vidla sam ovu sliku na jos cetri druge teme dve sa Ljisa, i ove dve na razlicita dva pdf-a

Ja sam vec sve teme koje ovde raspravljamo video vec 500 x po po raznim forumima.

Predlozio sam moderatorima da naprave jedno 15-20 tema i da u to sve ubacimo, posto je vec sve vidjeno ranije.

Bilo bi interesantno da ti postavis neku temu koja jos nije bila posto stalno nesto kritikujes.

da vidimo tebe.
 
A i sacekaj , stani.
Ja nisam rekla da postoji ovakva tema. Samo da sam sliku videla jos cetri puta na forumu krstarice.
Ali kad smo vec kod toga, jedna od slika je bila uvodni post, tako da jeste postoji tema.

A evo, otvoricu jednu ozbiljnu, nedezavi, samo za tebe
 
...zar i ti prijatelju? Zar i kod tebe osecam zal za proslim danimaz:cry:? Ljudi bwe vama je potrebna gejsa a ne zena...na osnovu ovih dvadesetak tema koje si nam postavio u nedelju dana (na koje ja besposleno odgovaram:zimag:) osecam da nas (zenski, pitom i umiljat rod:cao::zaljubljena:) ne cenis bas mnogo...najpre si tvrdio da volimo da flertujemo pa da smo ljubomorne pa da smo mrsave pa da obavljamo neke fizioloske hm..drangulije:rumenka: pred partnerima a sada jos i da da postanemo gejse i mirna glava vama, muskarcima...razocarao si me...mlogo:ztorba:
 
...zar i ti prijatelju? Zar i kod tebe osecam zal za proslim danimaz:cry:? Ljudi bwe vama je potrebna gejsa a ne zena...na osnovu ovih dvadesetak tema koje si nam postavio u nedelju dana (na koje ja besposleno odgovaram:zimag:) osecam da nas (zenski, pitom i umiljat rod:cao::zaljubljena:) ne cenis bas mnogo...najpre si tvrdio da volimo da flertujemo pa da smo ljubomorne pa da smo mrsave pa da obavljamo neke fizioloske hm..drangulije:rumenka: pred partnerima a sada jos i da da postanemo gejse i mirna glava vama, muskarcima...razocarao si me...mlogo:ztorba:

Francuzi kazu lepa moja da KOMPLETNA ZENA treba da bude:

1. dama na ulici

2. majstor u kuhinji

3. qrva u krevetu...

Pa i gejsa, zasto da ne? To je dodatni plus, nikako minus!
 
Francuzi kazu lepa moja da KOMPLETNA ZENA treba da bude:

1. dama na ulici

2. majstor u kuhinji

3. qrva u krevetu...

Pa i gejsa, zasto da ne? To je dodatni plus, nikako minus!

Zacudo mako nismo na pdf-u Politika a ja se slazem sa tobom...obicno se jedino tamo slozimo:zimag:...Medjutim, kakve veze imaju ova tri pobrojana sa uvodnim postom?...nigde medju ova tri ne mogu da svrstam kako bi trebalo da hodam kao mackica na vrhovima sapica zato sto moj NJKV Muz dremka nakon rucka koji sam pripremila, sobe koju sam provetrila, kreveta koji sam ususkala, aparate koje sam iskljucila, decice kojima sam nalepila flastere preko usta da ne govore i remete tok velikih mu misli...ukoliko i zakasni na tu veceru koju sam sa toliko ljubavi pripremila ja moram osvezena i nasminkana sa obaveznim osmehom i trakom za kosu, da odsrinem vrata porodicnog mu doma bez ijednog pitanja...



Pitas se que vadis ide svet? Ups...trebalo bi da pitam que vadis domine:zskace:?
 

Back
Top