Kontrola........

Koliko mozete da kontrolisete emocije?Dobre,lose,ljubavne?
Ja priznajem,nekad ne mogu dobro da ih kontrolisem.........zato i postavljam pitanje.........
Koje su metode kontrole najefikasnije?:zgrudvanje:

Moram da ih kontrolisem koliko mogu jer je to osnova ljudskosti.Zamisli kad bi svi ispoljavali svoje trenutne emocije kakav haos bi nastao.Ponekad mi se desi da planem i tada obicno uradim i kazem stvari zbog kojih kasnije zazalim ali sta sad.
 
Pomislih prvo da ne mogu, naročito ljubavne, ali nije tako. Ne pokazujem emocije uvek, neke baš vešto krijem, npr loše stvari koje mi se dešavaju, a ja ne želim da drugi primete da patim. Ko me zna, može da primeti, ali ostali ljudi baš i ne mogu.

"Dobre emocije" ( da li je ispravno ovako reći??) ne krijem i uvek ih obelodanim. Uvek pokažem kad me neko obraduje ili oduševi, u bilo kom pogledu.;)
 
Koliko mozete da kontrolisete emocije?Dobre,lose,ljubavne?
Ja priznajem,nekad ne mogu dobro da ih kontrolisem.........zato i postavljam pitanje.........
Koje su metode kontrole najefikasnije?:zgrudvanje:

A ja mislio još jedna tema o kontracepciji...
Kakve bre emocije, kad me neko iznervira ja uterpam to bez da mi oko zatrpetje.
Kad mi se neka svidža, ja joj pridžem, ufatim je oko struka i stegnem dok ne čujem da krcka kičma, a onda podignem jednu obrvu i kažem: "Maco, kaži čiki frrrrr!"
Ladan bre uvek ko Englez u krevetu!
 
Koliko mozete da kontrolisete emocije?Dobre,lose,ljubavne?
Ja priznajem,nekad ne mogu dobro da ih kontrolisem.........zato i postavljam pitanje.........
Koje su metode kontrole najefikasnije?:zgrudvanje:
mogu da kontrolisem ono sto od emocija pokazujem
ono unutar sebe ne mogu...a, i necu, brate
bas je lepo, divno i krasno kad mozes svasta da osetis, bez obzira koliko godina imas i bez obzira sta si sve proziveo :zaljubljena:
onog trenutka kada mozes potpuno da kontrolise svoje emocije, ti si mrtav covek....
 
Poslednja izmena:

Back
Top