U roku od 48 časova dva silovanja

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Napadač sačekao žrtvu u zgradi u Ustaničkoj ulici
MUP: Žena silovana u liftu u Beogradu
Autor: Beta
U liftu zgrade Rudo 2 u Ustaničkoj ulici u Beogradu danas oko 15 časova je silovana 45-godišnja žena, potvrđeno je agenciji Beta u informativnoj službi MUP-a.

Žena je upućena u Ginekološku kliniku. Nju je napadač sačekao u liftu, jedinom od četiri u zgradi, koji je u tom trenutku radio. Zaustavio je lift između 10. i 11. sprata i u njemu su ostali zaglavljeni oko sat vremena, saznaje B92.
Napadač je, prema opisu žene, star oko 30-ak godina, visok, imao je na sebi plave pantalone, crnu jaknu i pletenu kapu. Policija je izvršila uviđaj i uzela traku iz kamere video-nadzora koja se nalazi u liftu
.
Pre dva dana u Deligradskoj ulici u Beogradu silovana je i opljačkana devojka.
------------------------------------------------------------------------

Moj komentar:

U roku od 48 časova dva silovanja, i to u cenralnim ulicama Beograda.
Hm, šta reći, evo dokaza da se prostitucija mora uvesti u zakonite okvire, regule, pa ko plati neka klati.
U državi Srbiji, Beogradu gde gro mušlkaraca, slobodnih pogotovu zauzetih(čitaj oženjenjih) ni milicija i žandarmerijA ne može da natera da imaju seks sa svojim devojkama, zakonitim ženama...neko siluje neke devojke žene, naše sugradjanke, komšinice. Strašnooo.

Stvarno su mi silovanja uvek bila čudna, kako neko može na silu da ima sex sa nekim, pa to je nemoguće rekao bih. Ili ipak moguće sa pištoljem na lobanji i nožem pod grlo.
Pa posle kažu sex je uživanje, sex je stvar emocija, hormona , ovo ono...jok rodjaci moji, sex je nagon, nekome iz glave, nekome iz gaća, a nekome iz obesti i hladnog oružja.

Uh, teška tema, ja napisah za pet minuta ovaj komentar, nadam se zanimljiv za polemiku o teškom silovanju i sve što ide uz te gnusobe.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Napadač sačekao žrtvu u zgradi u Ustaničkoj ulici
MUP: Žena silovana u liftu u Beogradu
Autor: Beta
U liftu zgrade Rudo 2 u Ustaničkoj ulici u Beogradu danas oko 15 časova je silovana 45-godišnja žena, potvrđeno je agenciji Beta u informativnoj službi MUP-a.

Žena je upućena u Ginekološku kliniku. Nju je napadač sačekao u liftu, jedinom od četiri u zgradi, koji je u tom trenutku radio. Zaustavio je lift između 10. i 11. sprata i u njemu su ostali zaglavljeni oko sat vremena, saznaje B92.
Napadač je, prema opisu žene, star oko 30-ak godina, visok, imao je na sebi plave pantalone, crnu jaknu i pletenu kapu. Policija je izvršila uviđaj i uzela traku iz kamere video-nadzora koja se nalazi u liftu.
Pre dva dana u Deligradskoj ulici u Beogradu silovana je i opljačkana devojka.
------------------------------------------------------------------------

Moj komentar:

U roku od 48 časova dva silovanja, i to u cenralnim ulicama Beograda.
Hm, šta reći, evo dokaza da se prostitucija mora uvesti u zakonite okvire, regule, pa ko plati neka klati.
U državi Srbiji, Beogradu gde gro mušlkaraca, slobodnih pogotovu zauzetih(čitaj oženjenjih) ni milicija i žandarmerijA ne može da natera da imaju seks sa svojim devojkama, zakonitim ženama...neko siluje neke devojke žene, naše sugradjanke, komšinice. Strašnooo.

Stvarno su mi silovanja uvek bila čudna, kako neko može na silu da ima sex sa nekim, pa to je nemoguće rekao bih. Ili ipak moguće sa pištoljem na lobanji i nožem pod grlo.
Pa posle kažu sex je uživanje, sex je stvar emocija, hormona , ovo ono...jok rodjaci moji, sex je nagon, nekome iz glave, nekome iz gaća, a nekome iz obesti i hladnog oružja.

Uh, teška tema, ja napisah za pet minuta ovaj komentar, nadam se zanimljiv za polemiku o teškom silovanju i sve što ide uz te gnusobe.

Prostituciaj je nemoralna z:(
A silovanje je lose... Ne znam koje bi bilo resenje zaista
 
Силовање и проституција немају везе једно са другим.Силеџија ће да силује и ако се проституција легализује.Донт дринк енд драјв.

al', zato ako pored tržišta ženskima, i dalje siluje, odrati ga od kazne.
ne bih se složio sa tobom, retko čujem da ima silovanja u zemljama kao što je Danska, Švedska, Holandija.
 
Rodjace, pomesao si babe i zabe.
Sex jeste nagon ali silovanje kao pojam ne postoji u svetu zivotinja, gde je zenka uvek ta koja bira sa kojim ce muskim primerkom imati odnos. A ako nece, taj odustane ili ga ona vrlo grubo otera.
Ovakva devijacija ima samo kod ljudi a kod uzroka i predloga si toliko promasio da nemam volje da ti objasnjavam.
Sve u svemu, tuzno i tragicno. Nadam se da ce ga na osnovu svih posrednih i neposrednih dokaza brzo locirati, uhvatiti a onda bih im platio da ga najpre premlate kao zivotinju, siluju pendrecima naizmenicno, osude na 30 godina i smeste u celiju sa osudjenicima homosexualcima, uz to kriminalcima, uz to velicine bar dva metra.
Ja licno ga ne bih ni kaznjavao. Svakog silovatelja bih polio benzinom, zapalio, ugasio posle pola minuta i pustio da umre od opekotina
 
al', zato ako pored tržišta ženskima, i dalje siluje, odrati ga od kazne.
ne bih se složio sa tobom, retko čujem da ima silovanja u zemljama kao što je Danska, Švedska, Holandija.

Pa to jeste tacno.. Sumnjam da bi silovao ako mu je na dohvat ruke legalno.. Ali... Prostitucija dovodi niz stvari u upit... Da li mozemo da zivimo u drustvu u kome tako nesto postoji lol.
Nisam siguran da zelim to preveliko opterecenje...
 
Rodjace, pomesao si babe i zabe.
Sex jeste nagon ali silovanje kao pojam ne postoji u svetu zivotinja, gde je zenka uvek ta koja bira sa kojim ce muskim primerkom imati odnos. A ako nece, taj odustane ili ga ona vrlo grubo otera.
Ovakva devijacija ima samo kod ljudi a kod uzroka i predloga si toliko promasio da nemam volje da ti objasnjavam.
Sve u svemu, tuzno i tragicno. Nadam se da ce ga na osnovu svih posrednih i neposrednih dokaza brzo locirati, uhvatiti a onda bih im platio da ga najpre premlate kao zivotinju, siluju pendrecima naizmenicno, osude na 30 godina i smeste u celiju sa osudjenicima homosexualcima, uz to kriminalcima, uz to velicine bar dva metra.
Ja licno ga ne bih ni kaznjavao. Svakog silovatelja bih polio benzinom, zapalio, ugasio posle pola minuta i pustio da umre od opekotina

Doba inkvizicije je daleko iza nas.
 
Силовање и проституција немају везе једно са другим.Силеџија ће да силује и ако се проституција легализује.Донт дринк енд драјв.

Ja mislim da ipak ima neka veza....

Sa legalizovanom prostitucijom se smanjuje naboj u drustvu i ima manje silovanja i ostalih delikata (tuca, maltretiranja, ubistava...)
 
al', zato ako pored tržišta ženskima, i dalje siluje, odrati ga od kazne.
ne bih se složio sa tobom, retko čujem da ima silovanja u zemljama kao što je Danska, Švedska, Holandija.

Silovatelji su bolesni ljudi i trebaju se kastrirati jer je to jedino resenjez:(( pa kad izadju sa dugogodisnje robije neka je.u sebi mamu, a ne da upropascavaju tudje zivotez:((
a to sa "trzistom " nema veze... pa zar ne siluju oni i babe i ne biraju mnogoz:hm:
 
Rodjace, pomesao si babe i zabe.
Sex jeste nagon ali silovanje kao pojam ne postoji u svetu zivotinja, gde je zenka uvek ta koja bira sa kojim ce muskim primerkom imati odnos. A ako nece, taj odustane ili ga ona vrlo grubo otera.
Ovakva devijacija ima samo kod ljudi a kod uzroka i predloga si toliko promasio da nemam volje da ti objasnjavam.

Apsolutno netacno Stronci!

I u zivotinjskom carstvu itekako postoje silovanja!
 
Baš suprotno mislim od vas, nemoralno je da je ima više no igre u svetu na našim prostorima, a pogotovu gde je ozakonjena. To je nemoral i licemerje na kub, gde smo svetski šampioni.

Za legalizaciju se inace zalazem. Ako su to uradile tako prakticne i do bola organizovane i racionalne zemlje kao Austrija ili Nemacka, ne vidim razloga sto bi mi glumili lazni moral i to zabranjivali praveci se da ne postoji.
No, to bi mozda pomoglo usamljenima, stidljivim, previse mladim, previse starim, fizicki ostecenim ili zdravim koji imaju tu potrebu, ali ne bi sprecilo psihopate da i dalje siluju.
Kazne za to krivicno delo su preblage i morale bi da budu minimum 15 godina uz hemijsku kastraciju, odmah posle prvog takvog krivicnog dela.
 

------------------------------------------------------------------------

Moj komentar:

U roku od 48 časova dva silovanja, i to u cenralnim ulicama Beograda.
Hm, šta reći, evo dokaza da se prostitucija mora uvesti u zakonite okvire, regule, pa ko plati neka klati.
U državi Srbiji, Beogradu gde gro mušlkaraca, slobodnih pogotovu zauzetih(čitaj oženjenjih) ni milicija i žandarmerijA ne može da natera da imaju seks sa svojim devojkama, zakonitim ženama...neko siluje neke devojke žene, naše sugradjanke, komšinice. Strašnooo.

Stvarno su mi silovanja uvek bila čudna, kako neko može na silu da ima sex sa nekim, pa to je nemoguće rekao bih. Ili ipak moguće sa pištoljem na lobanji i nožem pod grlo.
Pa posle kažu sex je uživanje, sex je stvar emocija, hormona , ovo ono...jok rodjaci moji, sex je nagon, nekome iz glave, nekome iz gaća, a nekome iz obesti i hladnog oružja.

Uh, teška tema, ja napisah za pet minuta ovaj komentar, nadam se zanimljiv za polemiku o teškom silovanju i sve što ide uz te gnusobe.

Ти си потпуно промашио тему ...
Види се да си нешто хтео,
али ни теби није јасно шта конкретно ...

Силовање и легализација проституције
ама баш никакве везе немају једно са другим ...

Пробај следећи пут да потрошиш више од 5 минута за коментар ....
 
Ти си потпуно промашио тему ...
Види се да си нешто хтео,
али ни теби није јасно шта конкретно ...

Силовање и легализација проституције
ама баш никакве везе немају једно са другим ...

Пробај следећи пут да потрошиш више од 5 минута за коментар ....

:ok: tacno
 
Apsolutno netacno Stronci!

I u zivotinjskom carstvu itekako postoje silovanja!

Navedi primere ako postoji.
Koliko je meni poznato, u prirodi muzjak se sepuri pred zenkom, pokusava da se pari sa njom, ali ako ona to nece, on ide dalje ili biva grubo oteran. Bilo od strane zenke, bilo od strane jaceg muzjaka.
I sve tako dok ne nadje zenku koja hoce da se pari sa njim, a ima primeraka koji se ne pare uopste pa onda moraju da menjaju copor, krdo, stado ili sta vec
 
Ти си потпуно промашио тему ...
Види се да си нешто хтео,
али ни теби није јасно шта конкретно ...

Силовање и легализација проституције
ама баш никакве везе немају једно са другим ...

Пробај следећи пут да потрошиш више од 5 минута за коментар ....

Tebi dajem nedelju dana za ovu temu...plašim se da će i za to vreme ova moja tema i komentar za tebe biti nedostižan.
 

Back
Top