ECKA

Ima, ima, naravno, pa zar misliš da postoji neko takvo mesto gde niko ne živi, mislim to je besmisleno.
Znam neke ljude odande ali pošto ti tražiš isključivo nekog ko je tamošnji (a ja nisam), onda ništa.
 
Jeste,i ja sam se odusevila kad sam skoro bila u Ecki kako je lepo sredjen,stvarno extra...Inace,u Kastelu sam videla pre par godina nasu musku odbojkasku reprezentaciju....jako lepo iskustvo,jos mi je u secanju....
 
ma kaki brate to su samo trojica oni metalci nisam na to mislio, na kampu sam upozno jos 10 likova i 2 devojke...doce u lux za koji dan valjda...da pijemo piv... ovaj sok od kajsije xD
 
Koliko mogu da primetim retko koga ima iz Ecke...Ili nemaju kompove ili ne znaju da ih koriste....Ja poznajem jedino neke starije iz Ecke,imam tamo dosta rodbine,i ranije sam pratila utakmice F.K "Jedinstvo"...
 
pa ljudi nemojte tako...echka rulz...a i ja sam iz echke btw...i ti "metalci" koje spominjete nisu iz echke nego iz stajiceva...mali pozeri :D a znam i malog dimitrija...
no nebitno... i tako to...na tu temu... :)))))))))
 
a pa nisam ni rekao da si darker :D samo sam pitao jel dark i shit :D HE HE idu mi na jaje ti istripovani klinci koji *****ju kako je sve shit i sve zivo oko sebe mrze... i onda kazu "MI SMO COOL... PO CEO DAN GLUVARIMO I KLOSARIMO" pa posle kazu da je ovaj grad mrtav grad :D naravno ovo se ne odnosi na tebe.. nego sam se sad toga setio pa da ne bih zaboravio poslije.
 

Back
Top