komplex

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 197611

Aktivan član
Poruka
1.180
Kako da se resim komplexa visine. Visok sam 194, i dobro svestan sam da devojke vole visoke momke itd. Ali u gradu kad god prodjem pored nekog ja obavezno primetim kako je on nizi od mene ili u prodavnici kad cekam u redu obavezno moram da gledam kako mi je ovaj do nosa, ovaj do usta, ovaj do ramena, ovaj do kur** kako da se resim tog kompleksa, pokusavam ali jednostavno ne mogu? z:cry:
 
tjuti tu :D stojim u kabini i okrecm se da zakacim jaknu kad iza mene necija glava ala zirafa
neki momak drzao stvari curi dok se presvukivala, imao cist pogled na njenu i dvije susjedne kabine :sad2:
 
Kako da se resim komplexa visine. Visok sam 194, i dobro svestan sam da devojke vole visoke momke itd. Ali u gradu kad god prodjem pored nekog ja obavezno primetim kako je on nizi od mene ili u prodavnici kad cekam u redu obavezno moram da gledam kako mi je ovaj do nosa, ovaj do usta, ovaj do ramena, ovaj do kur** kako da se resim tog kompleksa, pokusavam ali jednostavno ne mogu? z:cry:

Uh kako ja tebe razumem...z:cry:...citav zivot sebi oduzimam 2cm...izmerili su me na sistematskom i rekli da imam 177cm a ja ceo zivot pricam da su pogresili i da imam zapravo 175cm...badava mi govore da je to prosecna visina danas za devojke kada sam ja i dalje visa od vecine koleginica a bogami i od dobrog dela momaka, nismo mi ni Crna Gora ni Holandija ili Svedska pa da imamo masu visokih momaka i devojaka...objektivno ja sam sa stiklicama visoka 186cm koliko bi onda decko trebalo da bude visok? 2m? Zato sam ja odlucila da ne pridajem znacaj visini, kada imam nizeg decka kazem da je to bas slatka "italijanska veza" a kada imam visokog kazem da smo lep parz:mrgreen:
 
Kako da se resim komplexa visine. Visok sam 194, i dobro svestan sam da devojke vole visoke momke itd. Ali u gradu kad god prodjem pored nekog ja obavezno primetim kako je on nizi od mene ili u prodavnici kad cekam u redu obavezno moram da gledam kako mi je ovaj do nosa, ovaj do usta, ovaj do ramena, ovaj do kur** kako da se resim tog kompleksa, pokusavam ali jednostavno ne mogu? z:cry:



eh a ja imam kompleks što sam niska.....
ma super si bre šta ti je...jel viš da te devojke obožavaju
 
Samo se preslisavam.
A jeli sto si obrisao onu temu, samoreklama nije posla kako si zeleo ????
Pa sad aj novu temu da otvorim , samo cinjenice nista slike, mozda prodjem bolje ????

Jel to sistem ???

onu temu sam obrisao zato sto ne zelim da moje slike stoje svakome na izvolte, a ti sa svojih 30 i kusur godina idi gledaj svoja posla.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top