RENT A CAR

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Kad vec svi imaju nesto da kazu na racun nekog loseg iskustva u Beogradu evo i ja nesto da napisem...Nedavno sam u beogradu bila sa prijateljicom i njenim dvema bebama bliznakinjama...posto smo nameravale da idemo u jedan grad udaljen oko 260 km od Bgd odlucile smo da iznajmimo Rent a car sto je svuda u svetu normalno i u normalnoj proceduri osim u Bgd gde su se stvari naravno iskomplikovale...Od nekih boljih kola ni traga i ono stosmo posle mnogo muka i peripetija uspele da uzmemo bila je ASTRA u koju smo se upakovale nekako i otisle na put...Sto se tice cena usluga sta je tu je moralo se platiti ali sto se tice nacina nakoji se to naplacuje to je haos...Prvo ispala je frka jer nismo molim te rezervisale 2 nedelje pre pa su sva vozila vec rezervisana..ajd nekako to prezivesmo kad nam rekose ali eto mi imamo jednu Astru za vas koju morate da sutra vratite kako znate i umete...I da ne duzim dalje pored 1oo i nesto evra po danu morale smo da damo i 300 evra depozita zasta su rekli da smo super prosle jer daje se i po 1000 evra :!: Bila sam zaista ljuta kao ris na sve te zakonske i platezne zavrzlame i posebno se izvikala na coveka iz agencije AVIS koji je ostao profesionalan i nije me izbacio napolje vec pokusao da mi objasni da je to u Beogradu jednostavno tako...Vratile smo se sutradan i ja sam morala da "nisko letim" dok sam stigla do agencije da vratim kola jer boze moj rade do 16 sati...U celoj zbrci moja prijateljica je u kolima zaboravila veoma skupe suncane naocare koje naravno ni do danas nisu vracene jer jednostavno ih nije bilo :!: Necu sad da krivicu prebacujem samo na ljude iz agencije i ona sama nije pazila ali pitam vas lepo moze li covek negde u Beogradu da nesto zavrsi a da pritom ne dobije povisen i secer i pritisak...Kad sam izlazila iz agencije prokomentarisla sam mnogo smirenije "eto ja nisam otisla u beli svet iskljucivo zbog para...otisla sam jer mije muka od bezakonja i nepostovanja nas rodjenih Beogradjana a tek ovih koji nisu... :roll: Pozdravljam ovog puta i histericne gospodje na informacijama 988 koje su mi posle deset poziva da mi daju broj od rent a cara uvaljivale broj od nekog stovarista...
 
Pa evo ja sam imao recimo ok iskustvo sa malom privatnom rent-a-car agencijom. Da ih ne reklamiram, necu spominjati ime i telefon, ali za zainteresovane, nalaze se u hotelu Jugoslavija. Zvao sam dan ranije, dobio savrseno cistu i ispravnu Astru, placao sam 50 eura dnevno, nisam bio limitiran kad da je vratim i nije bilo depozita. Jedino sto su trazili kao garanciju je da naprave fotokopiju pasosa. I to je to...
 
Mako:
Pa evo ja sam imao recimo ok iskustvo sa malom privatnom rent-a-car agencijom. Da ih ne reklamiram, necu spominjati ime i telefon, ali za zainteresovane, nalaze se u hotelu Jugoslavija. Zvao sam dan ranije, dobio savrseno cistu i ispravnu Astru, placao sam 50 eura dnevno, nisam bio limitiran kad da je vratim i nije bilo depozita. Jedino sto su trazili kao garanciju je da naprave fotokopiju pasosa. I to je to...
Vidis molim te...to je onda ok ako je tako a gde bese pre ne zbog para manje vise nego zbog te kulturne usluge i korektnosti..
 
Pozdrav,
imam slicno iskustvo..ista stvar kao kod tebe samo sto se kola pokvarila i ja sam morao da platim taj dan,koja su bila na poravci...a dali mi pokvarena kola..losee
 
moj prijatelj je uzeo u Budvi pasata TDI iz 99-te godine u izvanrednom stanju placao je dan 35€ i imao je 500 km gratis a ostale su mu naplatili po 0.10€.
pa u sti rent a car je uzeo jos jdan moj komsija auto KIA ili Daewoo ne znam koje od to dvoje staro svega 4 mjeseca i placao je po 50€ dan.
 

Back
Top