Žandarm ošamario radnika benzinske pumpe zbog parkinga!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Valjevska policija podnela je prekršajnu prijavu protiv žandarma Milana Đ. iz Mionice zbog sumnje da je ošamario Milana Petronijevića (22), radnika benzinske pumpe „Duks petrol" u Divcima. Incident se dogodio 17. decembra posle ponoći na pumpi pored magistralnog puta Valjevo-Beograd.

Prema rečima vlasnice benzinske pumpe Zorice Birčanin, problemi su počeli kada je pripadnik Žandarmerije parkirao svoj automobil na parkingu pumpe. I pored toga što ga je upozorila da parkiranje na privatnom posedu nije dozvoljeno nezaposlenima, on je tu ostavio auto.

- Na moje molbe da pomeri vozilo on je odgovorio drsko. Prvo me je pitao ko sam ja da mu govorim da se skloni sa pumpe. Kada sam mu rekla da sam vlasnica pumpe, rekao je: „Zabole mene što je to tvoj posed", i krenuo ka drugim kolima koja su ga čekala. Kada sam ga ponovo upozorila da ću pozvati „pauka", on se samo ironično nasmejao i rekao: „Pozovi". Posle nekoliko sati na pumpu je došao putarski razgrtač za sneg, ali sneg nije mogao da očisti zbog njegovog automobila. Putaru sam rekla da sneg sa parkinga bukvalno nagura na njegovo vozilo, jer nismo imali drugo rešenje - priča vlasnica pumpe.

Posle nekoliko sati žandarm se vratio po automobil u društvu dvojice kolega. Kada je počeo da razgrće sneg sa zatrpanog automobila primetio je da je branik ulubljen i tada je počeo da zapisuje registarske brojeve svih automobila koji su bili na parkingu pumpe.

- Potom su njih trojica pregurali auto do same pumpe i tada je došlo do prepirke sa radnicima. Žandarmi su ih pitali zbog čega su zatrpali auto, pretili da će ih sve pobiti, napominjući da rade u Žandarmeriji. Nakon toga je taj Milan Đ. udario radnika pumpe Milana Petronijevića u vrat i počeo da ga davi, što je snimila i naša kamera. Iste noći pozvali smo valjevsku policiju, koja je došla tek 10 sati posle incidenta - kaže vlasnica pumpe.

Pumpadžiji Petronijeviću lekari valjevske bolnice su konstatovali lake povrede i on je nakon zbrinjavanja pušten na kućno lečenje. U specijalističkom lekarskom izveštaju piše da je zadobio udarac u vrat i da zbog povreda nosi medicinsku kragnu i utege za kičmu.

U valjevskoj policiji kažu da su o ovom incidentu obaveštene starešine pripadnika Žandarmerije.

- Ceo slučaj se i dalje istražuje. Zasad je protiv žandarma podneta prekršajna prijava, a utvrdićemo da li postoji i krivična odgovornost svih učesnika incidenta - navodi naš izvor, i napominje da je prekršajna prijava podneta i protiv dvojice radnika pumpe.

Icon-waffen-ss-pic.jpg



E sad narode pazi ovo!
Onaj poručnik što je Brankici "pevao bezobrazne pesme" će da odgovara krivično i da izgubi posao- a DŽANDAR koji je šamarao čoveka I DAVIO GA- dobio prekršajnu prijavu.
 
Немој толико оштро
smiley-rolleyes010.gif
. "Само" су претили да побију све раднике, ударали у врат и давили.

Није то толико страшно (ипак је тај жандар део "демократије") као кад србин опсује мајку усташку бранкици, одмах "демократе" и остали брозовци траже линчовање србина.
 
На жалост ово је можда један случај о коме се сазнало а двадесет ће остати непријављено или одбачено због недостатка доказа.
Једино решење је да се сваки овакав случај пријављује али за то треба стиснути петљу. Људи често иду линијом мањег отпора и склањају се испред силеџија па чак и окрећу главу по принципу "није мене дирао, шта има да се мешам...треба сутра да ме сачека негде и да ме малтретира, шта ће ми то у животу...".
Једино не схватам зашто власница није позвала службу за одношење возила него наговорила друге да причине штету на возилу жандарма?
 
Једино не схватам зашто власница није позвала службу за одношење возила него наговорила друге да причине штету на возилу жандарма?
Apsolutno. Bahatost na bahatost-
I što je vlasnica pumpe tako vaspitano davala instrukcije grtalici da zatrpa žandarmov automobil. :lol:
 

Back
Top