Da li verujete vidovnjacima iz novina?


Ne veruje mi, jer govorim istinu, a vi neverne Tome ste nauceni da vas lazu, pa zato nikom ne verujete, jer i ne znate sta je istina.

Ima cast izuzecima npr meni je kuci jednom doso i dao je sve odgovore na pitanja tacna npr
(moja sestra je tada imala cistu na vratu a lik je nije video pre toga a znao je ...)
Ima i prevaranata kao sto je milan tarot .....z:hm:
 
I meni to izgleda kao iz srednjeg vijeka. Kako neko moze da 'vidi' ili zna bilo sta vezano za moj zivot bolje od mene? Ti ljudi su cisti psiholozi. Pa to svi znamo.

Vecina nas (ukljucujem tu i nas koji ne vjerujemo u vidovnjake) , ako nam se kaze da ne idemo tamo ili vamo, uradimo to ili ono, vremenom pocnemo razmisljati o tome. Samo to razmisljanje nas navodi da to nesto uradimo ili ne uradimo. Cista psiholigija.
 
To mozda jeste iz srednjeg veka ali ima ljudi kojima je mozak razvijeni nego ostalima i mi danas ne koristimo mozak kako treba sada neznam tacan podatak koliko posto moza koristimo ....Nekima je razvijeni pa ima da kazemo te moci ,jeste glupo zvuci ali tako je ..
Nisam ni ja verovao u te price pa sta da vam kazem kada svako vece kod moje keve iz kraja se skupe 2-3 drugarice i onda gledaju u solju xD ali to skoro svaki 3-4 dan ...Ali za ovog coveka sto vam kazem nisam ni ja verovao dok nije dosao i ja sam slusao sta je pricao ...Evo jos jedan primer ..Bio on kod jednog naseg prijatelja i nesto pricali i kaze ti si zasticen imas kao neki pecat ovo ono i covek zbunjen prodje neko vreme se sa svojom majkom i isprica joj to i ona mu kaze jeste to su nasi dedovi i pradedovi pecatili decu kao protiv zla ....I ae vi sada meni recite kako je taj covek (vidovnjak ili kako vec ) znao sta je bilo pre 100 godina ?????????
 
Jeste 21. vek ali i ljudski mozak i dalje nije objasnjen do detalja i ja se uopste ne bih slozio sa nekime ko sa sigurnoscu tvrdi tacno za sta je sve sposoban, i ko tvrdi da izuzetak na planeti ne moze da postoji nasumicnom kombinacijom gena ili odredjenom mutacijom.

i onda ti dođe lik sa medicine i kaže da ne postoji tako nešto , i da to što si lupio sa genima i mutacijama nema veze sa vezom , al ti i dalje veruješ u te gluposti , al ajd ....
 

Back
Top