Biathlon

Sexy_irvas

Zainteresovan član
Poruka
208
Ko prati Svetski kup,koja vam je najopmiljenija disciplina,neki favorit , pratite li samo muskarce ili samo zene,ili sve...

Iko da gleda ovaj divni sport???

Mislim da je najveca legenda ovog sporta trenutno Bjoerndalen ...

Evo prvih 10 u Svetskom kupu - naravno ukupni bodovi...


1 Tim Burke (USA) United States 253
2 Simon Fourcade (FRA) France 246
3 Christoph Sumann (AUT) Austria 225
4 Evgeny Ustyugov (RUS) Russia 223
5 Emil Hegle Svendsen (NOR) Norway 206
6 Simon Eder (AUT) Austria 197
7 Dominik Landertinger (AUT) Austria 183
8 Björn Ferry (SWE) Sweden 171
9 Arnd Peiffer (GER) Germany 170
10 Ole Einar Bjørndalen (NOR) Norway 168
 
Ole nije najveca legenda trenutno nego generalno u ovom sportu

Bijatlon pratim nekih 8 godina,mada mnogo pomnije u periodu kada su Nemci imali jak muski tim. Sada sam fasciniram Magdalenom Nojner ali je pitanje da li ce ona moci da se izbori sa problemom gadjanja,posto ovaj sport brzu takmicarku nije video. Ako ipak uspe da se sastavi videcemo takmicarku koja ce moci da se nosi sa rezultatima Magdalene Forzberg
 
Ne mogu da verujem da ce prvo Olippijsko zlato otici u ruke potpunog anonimusa,koja je zbog boljih uslova uspela da nadvisi Magdalenu za 1,5 sekundu u skijanju

Ipak,i srebro je odlicno,bice bolje u drugim trkama :ok:
 
Nemci potencijalno imaju najvecu bijatlonku ikada.. ova mala moze srusiti Magdalenu Forzberg

Sa neka dva promasaja u Mass startu imace i trecu medalju,verovatno i novo zlato
 
Poslednja izmena:
Sprintzene-1.jpg


Pursuit-1.jpg


Magdalena1-1.jpg


Magdalena2-1.jpg
 
Nemci potencijalno imaju najvecu bijatlonku ikada.. ova mala moze srusiti Magdalenu Forzberg

Sa neka dva promasaja u Mass startu imace i trecu medalju,verovatno i novo zlato

I bi dan!!!!

Rafalna paljba mlade Nemice u cetvrtom gadjanju za drugu zlatnu Olimpijsku medalju i verovatno vec sad obezbedzen naslov najbolje sportistkinje u Nemackoj za 2010. :worth:

Svetski kup je van domasaja ali ga od sledece godine mozes ponovo juriti
 
Moj omiljeni sport polse kosarke a poceo sam da ga pratim za vreme OI u Torinu. Od disciplina najvise mi se dopada potera. Pratim podjednako i muskarce i zene a favoriti su mi Darya Domracheva (navukli me komentatori sa Britanskog Eurosporta koji je obozavaju) i naravno Magdalena Neuner kod zena, a Simon Eder kod muskaraca. Prosto je neverovatno kako brzo lik puca, secam se da je za vreme potere u Antholz-u prosle sezone na jednom gadjanju ispalio svih pet metaka (sve u metu) dok su ostali iz njegove grupe ili pucali samo jednom ili se jos uvek namestali.
Inace sezona je bila veoma uzbudljiva i jedva cekam sledecu.

Pozdrav svim fanovima!
 
Poslednja izmena:

Back
Top