Reklame na sajtu

Neznam ni jedan sajt za reKlamiranje i kako da ga nadjem plssssssss
Pa Adsense je najbolji.Niko nece pojedinacno da se reklamira samo kod tebe .Zasto bi ???Je li tvoj forum Krstarica ili Burek pa imas 1.000.000 poseta ?
A sa Adsensom ljudi zaradjuju velike pare .A zato ti treba veliko znanje kako da ih zaradis .
 
Ma znam i ja sajtove koji ce da se reklamiraju nego ako je neki veci sajt da li se zakljucuju ugovori npr. na 2g.


Ja drzim sajtove vec dugo godina i do sad nisam naisao na nekog ko je voljan da se reklamira putem banera. Do 2003 je i bilo interesenata ali danas na prostorima bivse jugoslavije jednostavno receno je to gotovo potpuno izumrelo. Naravno osim top 20 srpsikh sajtova na kojima se reklamiraju velike firme tipa telenor, neka piva, i slicno.

Od kad se pojavio g= o=o =g= l= e a.d .w.o. r.d. s tesko da ce se nekom isplatiti bilo kakvo reklamiranje na sajtovima koji imaju posetu manju od 20 000 dnevno.

Razlog je sledeci. Recimo ja hocu da se reklamiram na nekom sajtu koji ima dnevnu unikatnu posetu 2000. Ja nebi platio vise od 10 dinara dnevno. Ako neko trazi vise jednostavno odem na .a. d.. w.o. .r.. d. s. i eto ti. Tamo za nesto vecu cenu barem imam crno na belo sve gde je ko kliknuo, ko je kliknuo i td brdo drugih statistika.

E sad mozda ti imas neki sajt koji cilja americko trziste. Tamo verovatno bi se naslo brdo sajtova koji bi platili i 10 dolara dnevno za reklamu na sajtu od 2000 unikatnih poseta jer .a. d.. w.o. .r.. d. s. za americko trziste je prilicno skup
 
Poslednja izmena:
Na kraju se sve svodi na Adsense

na kraju se sve svodi na kvalitet sajta u obe stvari i izgledu samog sajta i njegovoj posecenosti

nisu pasli travu oni sto rade marketing za kompanije dok ti njih trazis neces ih naci kad oni pocnu traze tebe bice ih vishe nego sto zelis

adsense *****

postoje bolje alternative samo ne za ovu nashu cyber baru vec global i engleski sa akcentom na UK i US
 

Back
Top