SCG-ARG

Lillo

Početnik
Poruka
11
Cao svima,
Ne zivim u Srbiji tako da mi je tesko da uhvatim nase utakmice sa Olimpijade.Ako neko moze da pomogne, zamolila bih za rezultat kosarkaske utakmice sa Argentinom...

Hvala unapred :lol:
 
Da nije Tomasevic fulao ono jedno bacanje vjerovatno bismo pobjedili. Svakome se to moze desiti. Necu da mu presudjujem. Svugdje smo za sada zabrljali. Jedino nam je Jasna Sekaric osvojila zlatnu medalju. Svaka joj cast.
 
samo se pitam hoce li Tomasevic nekada nauciti da sutira slobodna bacanja,po ko zna koji put zbog njegovih bacanja gubimo.Ne kazem ja da je los,ali istina je istina...
 
Trajce:
samo se pitam hoce li Tomasevic nekada nauciti da sutira slobodna bacanja,po ko zna koji put zbog njegovih bacanja gubimo.Ne kazem ja da je los,ali istina je istina...

Ma on je toliko dju*bre blesavo da je to......uh! Pop*izdio sam! 4 slobodna je ispusio!

treba ga ukloniti! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Jeste li videli sta nam uradi onaj krele Djinobili!!! :evil: Za sve je kriv onaj deda Tomasevic. Dok on ne nauci da gadja slobodna bacanja nema nigde da doguramo. Zasto li ga je Obradovic uopste pozvao u reprezentaciju? Kosta Perovic, Milicic, Koturovic, Cabarkapa... on bas ovog matorca :x :x
 
Macro_ek:
Trajce:
samo se pitam hoce li Tomasevic nekada nauciti da sutira slobodna bacanja,po ko zna koji put zbog njegovih bacanja gubimo.Ne kazem ja da je los,ali istina je istina...

Ma on je toliko dju*bre blesavo da je to......uh! Pop*izdio sam! 4 slobodna je ispusio!

treba ga ukloniti! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Idiot jedan. Ja bih ga terao po ceo dan da gadja slobodna. 15 godina igra kosarku a jos nije naucio.
 
Detroit:
Jeste li videli sta nam uradi onaj krele Djinobili!!! :evil: Za sve je kriv onaj deda Tomasevic. Dok on ne nauci da gadja slobodna bacanja nema nigde da doguramo. Zasto li ga je Obradovic uopste pozvao u reprezentaciju? Kosta Perovic, Milicic, Koturovic, Cabarkapa... on bas ovog matorca :x :x
Milicic je syebao PRST u finalu,za Perovica ne znam,Koturovic je povredjen,a Cabarkapa je na OI.
Najveci smrad je Rebraca,kao i "Peja",ide on u kamp,ma marsh bre... :evil: :evil: :evil:
 
Najveci smrad je Rebraca,kao i "Peja",ide on u kamp,ma marsh bre... :evil: :evil: :evil:

Sto se mene tice, mislim da je doslo vreme da se oprostimo od reprezentacije iz 1995,(Danilovic, Divac, Rebraca, Djordjevic ...) Ti momci su dali dosta za nasu zemlju, tako da im ne treba zameriti ako sada nisu mogli da dodju. Vreme je za mladu krv, mozda ce trebati da se zrtvuju 2-3 god., ali imamo kvalitet za reprezentaciju koja ce nas predtavljati sledecih 10 god. Sto se tice Pedje, stvarno je ispao idiot, treba mu oduzeti SCG drzavljanstvo, pa nek igra za Grcku.
 
ljudi jaka je argentina sta je vama.
setite se da smo ih u finalu jedva pobedili i to sa onim sastavom.
nasi momci su odigrali odlicno, mada obradovicu je trebalo dosta vremena da shvati da zonska odbrana ne daje rezultat protiv argentine. u drugom poluvremenu smo zaigrali odbranu na coveka, i argentinci se nisu snasli. a setite se kako su cepali trojke protiv nase zone. nije mi jasno sto je obradovic toliko tvrdoglavo insistirao na zoni u prve dve cetvrtine.
 
Nije Tomasevic bas najkrivlji...setite se da je Divac u finalu SP u Indijanapolisu kod neresenog rezultata isto par sekundi pre kraja promasio oba slobodna....pa smo srecno otisli u produzetke jer sudije nisu svirale verovatan faul nad nekim Argentincem!
Po meni su krivi svi jer su dozvolili da ovi za tri sekunde prevedu loptu do samog kosa!
 
Ma Bodiroga nije normalan! U svakom napadu Argentine on samo stoji i pusta njihove bekove da lako probijaju nase centre.
Ono za Divca vidim ko da se sad dogadja :lol: ,da nije bilo toga ne bi ni bilo onih nezaboravnih 5 minuta produzetka, u kom smo se najvise veselili. I plakali :cry: :cry: . Od srece nravno :wink: . Al kad u timu imas igrace kao VLADE i Pedja, onda se i takav propust( promasena slobodna) nadoknadi uz pravi rezultat 8)
 

Back
Top