Regret..neki..

šta to znači regret...?
a015.gif
 
Missim da ova pesma sve govori..i tako..o temi..:ok:Da li ste nekad zazalili zbog neke osobe?



Raspalite i to...:ok:

P.S

Imam jedan...

P.P.S

Pesma je ono gay fazon,ali 'ebem li ga...nasao sam ovu kluBsku verziju i to...:rumenko:
Ja imam jedan regret ***** mi materina. Regret sto mi nije umakla vec mi je dopustila da je dovatim i dovatavam ko zna koliko dugo.
 
nemam....jer kad nisam htela znala sam zasto nisam....i ispostavljalo se da sam u pravu....niti zalim kad nesto odradim jer sta god da je ispalo, pa bio je moj izbor.....nekad bolji nekad losiji ali moj.....volim da snosim posledice svog ponasanja....
 
E,gde me nadje...Bio je jedan Igor,koji mi je ostao zelja..A sta sam sve pokusavala..Samo mu se nisam jos direktno ponudila da radi sa mnom sta hoce....Najgore od svega sto je posle pricao da sam mu neostvarena zelja.Ma,ko ce razumeti muskarce
 
E,gde me nadje...Bio je jedan Igor,koji mi je ostao zelja..A sta sam sve pokusavala..Samo mu se nisam jos direktno ponudila da radi sa mnom sta hoce....Najgore od svega sto je posle pricao da sam mu neostvarena zelja.Ma,ko ce razumeti muskarce

Znam te price, mora da je nasao neku ostrokondzu kao stap, pa kad mu je pokazala Boga, video je sta je propustio.
 

Back
Top