Prilazis djevojci...

frari82

Početnik
Poruka
39
Ugledao si djevojku u clubu ili slicno, svidja ti se na prvi pogled. Ne mislis se puno i prilazis.
Sta reci, kako prici, kako zapoceti razgovor. Kako napraviti taj prvi kontakt?
Dali biti direktan i naprimer, gledajuci je u oci reci...hocu da te izvedem na veceru ili hoces da se udas za mene haha Ili razvaliti neku pricu:)

Pozz
 
Ugledao si djevojku u clubu ili slicno, svidja ti se na prvi pogled. Ne mislis se puno i prilazis.
Sta reci, kako prici, kako zapoceti razgovor. Kako napraviti taj prvi kontakt?
Dali biti direktan i naprimer, gledajuci je u oci reci...hocu da te izvedem na veceru ili hoces da se udas za mene haha Ili razvaliti neku pricu:)

Pozz

e druskane moj,missim ako su ti to godine u nicku,missim da ono nema ti spasa..:ok: a ako ne,ondak je gledas u otci svO vreme,dok si se uveriJo da je intrigiras,i pridzes joj,i i priblizis se njenom uhu,i i gricnes je,dok joj saputces da je zelis....:ok:
 
Prvo joj se osmehni. Ako ti uvrati osmeh, ne prilazi, to je neka fina dusha, neche mochi da te otera kad je pochnesh smarati.
Ako ne uzvrati osmeh, ostai gde si ne treba ti javno ponizzenje kad pochne da urla na tebe da odebbesh.

Ako ti se isplazi, tvoja je.
 
Ugledao si djevojku u clubu ili slicno, svidja ti se na prvi pogled. Ne mislis se puno i prilazis.
Sta reci, kako prici, kako zapoceti razgovor. Kako napraviti taj prvi kontakt?
Dali biti direktan i naprimer, gledajuci je u oci reci...hocu da te izvedem na veceru ili hoces da se udas za mene haha Ili razvaliti neku pricu:)

Pozz


Ja to ovako radim, pa odmah zna sta hocu :D
Pridjem joj sa upaljenom cigaretom, pred njom ugasim cigaretu i trazim joj upaljac :)
 
Eve ovakoj....
Pervo je pogledajaš....ona tebe pogledaja....dobro....ondak joj gi namigneš....ona se nasmešii....ti se gi njoj istoj...nasmešiš....ondak ide najvadžnije....će zaburiš rednji prst u nos, i će iskopajaš najveći slinac koje modžeš da iskopajaš, i onak se okreneš prema nju...akoj se ona i dalje smeje....tvoja je....lele svakije put pali..... z:shock: z:shock: z:shock:
 
Eve ovakoj....
Pervo je pogledajaš....ona tebe pogledaja....dobro....ondak joj gi namigneš....ona se nasmešii....ti se gi njoj istoj...nasmešiš....ondak ide najvadžnije....će zaburiš rednji prst u nos, i će iskopajaš najveći slinac koje modžeš da iskopajaš, i onak se okreneš prema nju...akoj se ona i dalje smeje....tvoja je....lele svakije put pali..... z:shock: z:shock: z:shock:

:zcepanje:
 

Back
Top