Najbolji oratori u posledjih 29 godina!

Eric Draven

Veoma poznat
Poruka
13.290
Napravih ovu temu da vidimo koje ljude smatrate najboljim oratorima(kao sto naslov kaze jel:lol:).Elem budite iskreni prema sebi,jer se gleda samo ova sposobnost(sto znaci izostavite sve ostale vrline i mane;)).Dakle ciji je govor (bio i jeste) opijum za mase,i ko su ti ljudi koji su zvucali tako kredibilno?!Pa da krenemo:

-Slobodan Milosevic
-Vojislav Seselj
-Zoran Djindjic
-Tomislav Nikolic
-Aleksandar Vucic

sad vi!
 
Napravih ovu temu da vidimo koje ljude smatrate najboljim oratorima(kao sto naslov kaze jel:lol:).Elem budite iskreni prema sebi,jer se gleda samo ova sposobnost(sto znaci izostavite sve ostale vrline i mane;)).Dakle ciji je govor (bio i jeste) opijum za mase,i ko su ti ljudi koji su zvucali tako kredibilno?!Pa da krenemo:

-Slobodan Milosevic
-Vojislav Seselj
-Zoran Djindjic
-Tomislav Nikolic
-Aleksandar Vucic

sad vi!

Tačnije i bolje pitanje bi bilo: ko je najveći demagog OPSENAR?
Mrtva traka bi bila u pitanju.
 
Napravih ovu temu da vidimo koje ljude smatrate najboljim oratorima(kao sto naslov kaze jel:lol:).Elem budite iskreni prema sebi,jer se gleda samo ova sposobnost(sto znaci izostavite sve ostale vrline i mane;)).Dakle ciji je govor (bio i jeste) opijum za mase,i ko su ti ljudi koji su zvucali tako kredibilno?!Pa da krenemo:

-Slobodan Milosevic
-Vojislav Seselj
-Zoran Djindjic
-Tomislav Nikolic
-Aleksandar Vucic


sad vi!

Izbaci ova dva i ubaci Vuka Draškovića.
 
A koji je najbolji od sledecih klubova

Barselona
BSK Borca
FK Cement
Mladost Lucani
Milicionar

Milosevic ko barsa,nije trebao ni da bude ovde.........
Zatim Djindjic i Seselj,bolji je Seselj ali znajuci da je svaki Djindjicev govor bila demagogija i laganje jednak je Seselju,jer je bio u mnogo tezoj poziciji......za laganje ipak treba vestina da se uklopi u dobru pricu.
 
Napravih ovu temu da vidimo koje ljude smatrate najboljim oratorima(kao sto naslov kaze jel:lol:).Elem budite iskreni prema sebi,jer se gleda samo ova sposobnost(sto znaci izostavite sve ostale vrline i mane;)).Dakle ciji je govor (bio i jeste) opijum za mase,i ko su ti ljudi koji su zvucali tako kredibilno?!Pa da krenemo:

-Slobodan Milosevic
-Vojislav Seselj
-Zoran Djindjic
-Tomislav Nikolic
-Aleksandar Vucic

sad vi!

Seselj, bez premca.

Ali to ne znaci da je i kriv za ono sto je optuzen.
 
Slobodan Milosevic je znao da govorom postigne da na trenutak pomislim da glasam za njegovu opciju sto je neverovatan uspeh kod mene kao glasaca. A taj trenutak me je prolazio sa prvim sledecim reklamama.
A za ove ostale mi nije uopste jasno zasto ih spominjete kad nikad nisu znali da osmisle govor koji bi potakao ljude sa iole mozga. Narocito Vuk Draskovic, taj se nalupetao toliko da bi mogao slobodno da nikad vise ne izusti javnu rec. Djindjicevi govori su licili na pedagoske igre za mladji skolski uzrast. Seselj je pucao na lajanje koje para ushi, ali je svaka malo bolje upucena osoba njega slusala sa debelom rezervom. Svi ostali koje ste spomenuli u postovima najmanje su za dvadeset mesta iza ove trojice. I Vuk je medju njima.
 
Slobodan Milosevic je znao da govorom postigne da na trenutak pomislim da glasam za njegovu opciju sto je neverovatan uspeh kod mene kao glasaca. A taj trenutak me je prolazio sa prvim sledecim reklamama.
A za ove ostale mi nije uopste jasno zasto ih spominjete kad nikad nisu znali da osmisle govor koji bi potakao ljude sa iole mozga. Narocito Vuk Draskovic, taj se nalupetao toliko da bi mogao slobodno da nikad vise ne izusti javnu rec. Djindjicevi govori su licili na pedagoske igre za mladji skolski uzrast. Seselj je pucao na lajanje koje para ushi, ali je svaka malo bolje upucena osoba njega slusala sa debelom rezervom. Svi ostali koje ste spomenuli u postovima najmanje su za dvadeset mesta iza ove trojice. I Vuk je medju njima.

Da, ali gledaj "celokupan opus" a ne samo govor pred masom.z:lol Kako sada Seselj govori u Hagu, pa nije mu za "prineti" ni sam Ciceron!
 

Back
Top