Odbrana teritorije....

Glenn Frey

Iskusan
Poruka
5.382
E,'vako...missim..pitanje za sve muzjake i zeMke..
Da li ste nekada bili u situaciji,da vam je neko dir'o vasu zeMkicu/muzjaka,i da ste bili primorani da ih oterate i sl?Kojim metodama ste se koristili u borbi sa koMkurencijom?

Ljubi glenn...:ok:
 
3x verbalno + mračna faca :mafijas:

o toe ti pricam...ja sam par puta verbvalno..a par puta fizicki,posto u kurajberi bili jampi...:ok:


Dovoljno sam nezgrapan da niko u klubu ne zeli da sedne za mojim stolom dok me nema.

e svaka ti cast..missim,ali nismo svi drvosece..iodnosno 2x2...:ok:

Па шта?
Његово је да се брани, ако то жели, наравно.

ma okej,'naci neTces da priznas...kuLJ..:ok:
 
E,'vako...missim..pitanje za sve muzjake i zeMke..
Da li ste nekada bili u situaciji,da vam je neko dir'o vasu zeMkicu/muzjaka,i da ste bili primorani da ih oterate i sl?Kojim metodama ste se koristili u borbi sa koMkurencijom?

Ljubi glenn...:ok:


Ovaj da... I jako se stidim zbog toga.

Prvo sam probao da ga prikoljem nozem za torte od 30 cm, a kada je uskocio vlasnik lokala, tu se zavrsilo. Nemojte da mislite da sam kreten, morao sam noz da uzmem zato sto je lik stariji cetrnaest godina od mene. Izasao sam iz lokala, pozvao ga da izadje i pretukao ga ispred, uleteo njegov drug i pre nego sto su opet uleteli svi zivi i on je dobio malo, a ja ni jedan udarac :)
 
Ovaj da... I jako se stidim zbog toga.

Prvo sam probao da ga prikoljem nozem za torte od 30 cm, a kada je uskocio vlasnik lokala, tu se zavrsilo. Nemojte da mislite da sam kreten, morao sam noz da uzmem zato sto je lik stariji cetrnaest godina od mene. Izasao sam iz lokala, pozvao ga da izadje i pretukao ga ispred, uleteo njegov drug i pre nego sto su opet uleteli svi zivi i on je dobio malo, a ja ni jedan udarac :)

Nožem za torte z:dm3: ( jel si barem olizo fil sa noža ? )
 
Ovaj da... I jako se stidim zbog toga.

Prvo sam probao da ga prikoljem nozem za torte od 30 cm, a kada je uskocio vlasnik lokala, tu se zavrsilo. Nemojte da mislite da sam kreten, morao sam noz da uzmem zato sto je lik stariji cetrnaest godina od mene. Izasao sam iz lokala, pozvao ga da izadje i pretukao ga ispred, uleteo njegov drug i pre nego sto su opet uleteli svi zivi i on je dobio malo, a ja ni jedan udarac :)

xexexexe..to druze...pravi muzjaci,pozivaju na ferku napolje,bez pomoTcnih sredstava,osim ako ih je vise..missim toj piTckici priskoci neko drugi...:ok:
 
Ma pusti... Tada sam toliko zeleo da ga izrezem po vratu, a sada me sramota... Do duse kada udjem u taj lokal niko od starijih gostiju mi ne ***** ( Ja tamo visim svaki dan i sve ih znam ), zato sto su svi videli da sam bio u pravu z:)

Nisu videli da si bio u pravu, nego lud, pa još sa nožem. No, sad si se osigurao dok ne dodje neki mladji i ludji ( tako to ide )
 

Back
Top