BOGINJE VARICELE

Paka92

Početnik
Poruka
1
Moze li neko da mi pomogne ako zna nesto o ovome?
6 dana sam zarazen,plihovi su mi izasli po stomaku rukama i ledjima,i poceli da pucaju da se stvaraju krastu,samo sam zainteresovan da li cu moci Novu Godinu da slavim nedje ili cu morati da lezim u krevet,i mogu li se tusirati ? Unaprijed Hvala
 
Moze li neko da mi pomogne ako zna nesto o ovome?
6 dana sam zarazen,plihovi su mi izasli po stomaku rukama i ledjima,i poceli da pucaju da se stvaraju krastu,samo sam zainteresovan da li cu moci Novu Godinu da slavim nedje ili cu morati da lezim u krevet,i mogu li se tusirati ? Unaprijed Hvala

Nazalost, lezi u krevetu i ne mrdaj. Bez 3 nedelje nista. I verovatno ces imati jos novih plikova. Koliko imas godina?

Preporucujem strogo mirovanje, a sto se tusiranja tice, samo sa vodom i ne trljaj se peskirom ni slucajno. I bez napora, da ne bi doslo do komplikacija.
 
Moze li neko da mi pomogne ako zna nesto o ovome?
6 dana sam zarazen,plihovi su mi izasli po stomaku rukama i ledjima,i poceli da pucaju da se stvaraju krastu,samo sam zainteresovan da li cu moci Novu Godinu da slavim nedje ili cu morati da lezim u krevet,i mogu li se tusirati ? Unaprijed Hvala

Obavezno koristi prašak protiv boginja sa anestezinom i krečno mlijeko za isušivanje plikova. Što se tiče dočeka Nove godine-na to zaboravi...z:cry:
 
Ako mogu da dodam, izbegavaj krecno mleko na licu.Samo prasak. Imala sam boginje sa 28 godina, i bilo je uzasno z:cry:.

Ali tamo gde sam stavljala krecno mleko, kraste su otpale previse brzo, i ostali su oziljci z:(
 

Back
Top