DZEVOJKE

frari82

Početnik
Poruka
39
Sta mislite, njoj 19 meni 27. Dali to ide. Misilm da to nju malo 'muci'. Ali zar joj nije bolje da izlazi sa ozbiljnim deckom nego sa nekim klincom?
Ma pazio bih je samo tako:)
 
"decko" od trideset godina
zubo.gif
sto li sve necu cut
 
moze. Zasto ne. Da ima ispod 18, to je vec yebeno. Samo nemoj da je povredis leba ti.

Ma jok nije mi to namera. A nisam takav tip. Imam ozbiljen namere snjom. Muvam je ali misilm da su godine jedina prepreka u tome. Koliko sam mogo da primetim po njoj.
A plus da mi se njenih drugarica resiti bila bi moja:)
 
Sta mislite, njoj 19 meni 27. Dali to ide. Misilm da to nju malo 'muci'. Ali zar joj nije bolje da izlazi sa ozbiljnim deckom nego sa nekim klincom?
Ma pazio bih je samo tako:)

moze , a moze i obrnuto, ona 27, a on 19...sta fali....

(mada bi utisak bio bolji da si Da li napisao odvojeno...a i umesto klincom, klincem....al' aj')
 
Ma jok nije mi to namera. A nisam takav tip. Imam ozbiljen namere snjom. Muvam je ali misilm da su godine jedina prepreka u tome. Koliko sam mogo da primetim po njoj.
A plus da mi se njenih drugarica resiti bila bi moja:)

Devojke majka i devojke najbolja drugarica kad te zavole, ti si, sto se tice tih "politickih" poslova zavrsio :mrgreen: Njih dve najvise uticu na devojku.
 
Sta mislite, njoj 19 meni 27. Dali to ide. Misilm da to nju malo 'muci'. Ali zar joj nije bolje da izlazi sa ozbiljnim deckom nego sa nekim klincom?
Ma pazio bih je samo tako:)

Dzabe sto bi je pazio to je najmanje bitno.

Prvo, nisi iz NS. Da jesi, onda bi mozda imao sanse...

Drugo, nemas kesha. Da imas vec bi bio sa njom, ne bi nas sada pitao... z:poz:
 
Dzabe sto bi je pazio to je najmanje bitno.

Prvo, nisi iz NS. Da jesi, onda bi mozda imao sanse...

Drugo, nemas kesha. Da imas vec bi bio sa njom, ne bi nas sada pitao... z:poz:

Pa nije ni ona iz NS oboje smo u Melburnu trenutno. Ali planiram nesto uskoro da kupim u NS. Moji i imaju vec nesto tamo trebo bi to vidjeti ove godine tj sledece.
Ma imam sve kes, kucu, kola sve sve.
Zato i kazem bolje joj da izlazi samnom, izlazice snekim klinjom upropastice se. Ovako ja bi je od vaspito (tako se kaze) :)
 
Pa nije ni ona iz NS oboje smo u Melburnu trenutno. Ali planiram nesto uskoro da kupim u NS. Moji i imaju vec nesto tamo trebo bi to vidjeti ove godine tj sledece.
Ma imam sve kes, kucu, kola sve sve.
Zato i kazem bolje joj da izlazi samnom, izlazice snekim klinjom upropastice se. Ovako ja bi je od vaspito (tako se kaze) :)

Hahaha pa ti si lud, sto onda pitas na Novom Sadu za to! :D

E boli te dupe ti si u AU... Hocu i ja... :sad2:

Ma imam sve kes, kucu, kola sve sve.

E pa ti treba da dodjes u NS! z:mrgreen: Sa takvim stavom lako ces imati bilo koji devojku! :lol:

Koliko je to kod vas sati? 9, 10??
 
Nekako sam nabaso ovde:)
Dosta mi bilo kojih hocu normalnu. Ova mi zapala za oko, iako je 19 izgleda kao da ima 22-23..pa zato razmisljam dali je velika razlika.

Evo tacno 12:02pm.
 

Back
Top