da li vodite racuna o vesu ?

a od tih baš kao sexy varijanti... beli veš ume da bude keva, još ako imaš black light u sobi... em na tom svetlu riba izgleda još bolje... em kad sevne onaj beli veš ... pa to je filing samo da joj svršotići po tijelu cijala nošt...
 
Poslednja izmena:
imam sexi ves za posebne prilike, crni mi narocito lepo stoji....ali to i nije za svaki dan, mada cipkani grudnjak mozeuvek.....gacice bele, plitke, pamuk a nekad volim i one sa patkicama, misevima, kravama...to obucem za svoju dusu....a ovaj moj ni ne obraca paznju na moj ves.....sve odmah skida.....zuri mu se do gole koze.....:D

e to, prica meni moja drugarica njen decko pada na sexy ves i ostalo , a moj retko kad to spazi i skroz mu je nebitan, tipa da li imam crveni,crn,beli cipkan brus ili pamucan ili sarene gacise ne bitno mu je z:cry:
 
pamučne, u svim mogućim bojama, i onda uvek moš da kombinuješ da ti se slažu uz majicu, fulahopke ili tak nešto, da bidneš u tonu.
inače je meni taj šareni veš skroz sexy. najviše volim pamučne gaće u nekim jarkim bojama, a model onaj sto preko kukova ima samo tanak lastiščiććć.... još ako su na prugice... ja najviše volim prugice, na svim predmetima, odevnim i neodevnim...

imam sexi ves za posebne prilike, crni mi narocito lepo stoji....ali to i nije za svaki dan, mada cipkani grudnjak mozeuvek.....gacice bele, plitke, pamuk a nekad volim i one sa patkicama, misevima, kravama...to obucem za svoju dusu....a ovaj moj ni ne obraca paznju na moj ves.....sve odmah skida.....zuri mu se do gole koze.....:D

Ovo je za drkicu, bez slikica...

----------
@tema: pokidam poneke tange, tu i tamo ili cepnem neke carapice...
 
na politici nema sale :(

nista. Upisi mi C1 :(

z:p

citroen-c1-4958.jpg
 
Da li vodite racuna da na sebi imate uvek neki sexy ves,(za devojke) ?
Da li vam prija, da li vas pali sexy ves na curi (za momke)?
Kakav je to ves ustavari koji nosite ?
z;)z:lol::sanke::zpozdrav::zgrudvanje::bob::zskace:z:dm3:z:dm5::veseljaci::vatromet::vatromet:

Uvek vodim racuna o vesu. Trudim se da mi je udoban. Nosim obicno tange, jer mi najvise prijaju. Cesto nosim i haltere, jer ne volim hulahopke. Brushalter mora da bude udoban. Nosim uglavnom crni i beli sa cipkom. Mnogi me pitaju da li je vonder bra, ali nije grudi su mi velike, ali nisu ogromne. Nosim br. 4.
 

Back
Top