Данас нам је диван дан,диван дан..

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
staljina.jpg


Око 1.500 присталица Комунистичке партије Русије са својим лидером Генадијем Зјугановом на челу, обишли су гроб Јосифа Висарионовича Стаљина поводом 130. годишњице његовог рођења.

После полагања цвећа на гроб, Зјуганов је рекао новинарима да ће сећање на совјетског вође остати заувек у срцима присталица његове политике.

"На било ком суду историје, било који народ који разуме да су наша совјетска земља и Стаљин спасли свет од фашизма, поставиће му споменик", рекао је Зјуганов.

Међу окупљенима су били углавном старији људи, који су у рукама држали црвене каранфиле, а неки су држали и Стаљинове портрете. На акцију комунисти су довели и неколико десетина деце која су носила пионирске мараме.

Директор Сверуског центра за истраживање јавног мњења Валериј Фјодоров изјавио је "Еху Москве" да се већина Руса односи према Стаљину равнодушно.

Према Фјодоровљевим речима, резултати анкете тог центра показали су да Стаљина поштује 26 одсто испитаних, а да се негативно према њему односи 13 одсто.

staljin2a.jpg


Притом, скоро трећина Руса сматра да је такав политичар, као што је био Стаљин, данас потребан земљи.

Дан рођења бившег совјетског лидера Јосифа Висарионовича Џугашвили Стаљина обележен је и у Србији.

Нова комунистичка партија Југославије одржала је свечану академију, тим поводом, као и поводом 68 година од формирања Прве пролетерске бригаде, односно Југословенске народне армије.

У саопштењу НКПЈ наводи се да ће 130 година од рођења Стаљина обележити све комунистичке партије у свету.
 
Нервирају ме ови РТР али може се видети доста људи који певају и прослављају рођендан човека који је спасио Европу и свет од нацизма и фашизма.

Руси су организовали концерт,велику прославу!
Као некада!!

Остаје један и непобедив !

[
stalin.jpg



КОМАНДАНТ

 
Poslednja izmena:
Čovek pobio 25 miliona Rusa-tototalno nevinih, i zbog toga je valjda veliki čovek ?
Čitao sam tekst sa sahrane KOBE, bogte, koliko budala je tamo bilo na jednom mestu to je strašno, najviše su ga žalili ludaci kojima je on pobio nekog najmilijeg.
Na sahrani je pregaženo i poginulu na hiljade ljudi, čitajući taj tajni izveštaj, ponekad mi se čini, da je Staljin umeo sa stokom bolje, no sa ljudima.
 
Isprica se ti sama sa sobom. :manikir:

Шта да радим када сам дикриминисана мањина на овом форуму!

Требате да му будете захвални што сте живи!

Свет слави ,све комунистичке партије света поздрављају и славе рођендан великог хероја и комнаданта Стаљина.

И ако Стаљина више нема Комунизам је јачи него Стена!
 
Шта да радим када сам дикриминисана мањина на овом форуму!

Требате да му будете захвални што сте живи!

Свет слави ,све комунистичке партије света поздрављају и славе рођендан великог хероја и комнаданта Стаљина.

И ако Стаљина више нема Комунизам је јачи него Стена!

Ниси сам ја мислим да је био велик ,један од последњих државника:zimag:
 
Шта да радим када сам дикриминисана мањина на овом форуму!

Требате да му будете захвални што сте живи!

Свет слави ,све комунистичке партије света поздрављају и славе рођендан великог хероја и комнаданта Стаљина.

И ако Стаљина више нема Комунизам је јачи него Стена!

A da otvoriš ti ovakve teme u: Humor i satira !
 
A da otvoriš ti ovakve teme u: Humor i satira !

Да ли може данас мало поштовања ?
Да ли може данас без дискриминације?

На данашњни дан ,пре 130 година родио се човек који је спасио и твој живот јер би Хитлер од тебе направио стајско ђубриво!
 
Ниси сам ја мислим да је био велик ,један од последњих државника:zimag:
Да је био велик, био је.
(Велик значи много тога)

Да је био један од последњих државника, у том светлу, и то сам сагласна.

Али - на спољнополитичком плану.
(Остварио снове свих руских царева).

На унутрашњем, био је комунистички диктатор, и одговоран за смрт милиона Руса.
 
Да је био велик, био је.
(Велик значи много тога)

Да је био један од последњих државника, у том светлу, и то сам сагласна.

Али - на спољнополитичком плану.
(Остварио снове свих руских царева).

На унутрашњем, био је комунистички диктатор, и одговоран за смрт милиона Руса.

Другарице човек који је одговран за милионе Руса и осталих словенских народа и јеврејских јесте Хитлер.Стаљин нас је спасио!


Прихвати то ,те лажи више нико не верује!
 

Back
Top