Pivo

goodday

Iskusan
Poruka
5.338
zante li da ce uskoro pocheti kod nas da se prodaje pivo sa ukusom maline....
e da.....dobro ste chuli...inache ovo pivo se odavno moze kupiti u shvedskoj....
ali eto....kod nas u arilju, ako se ne varam, prave za njih....6 evra flashica.....videcemo koliko ce biti kada krene u prodaju kod nas...ako bude povoljno ja se vishe ne vracam na staro.....
mmmmmm...MAAAALIIIINAAAA
 
goodday:
zante li da ce uskoro pocheti kod nas da se prodaje pivo sa ukusom maline....
e da.....dobro ste chuli...inache ovo pivo se odavno moze kupiti u shvedskoj....
ali eto....kod nas u arilju, ako se ne varam, prave za njih....6 evra flashica.....videcemo koliko ce biti kada krene u prodaju kod nas...ako bude povoljno ja se vishe ne vracam na staro.....
mmmmmm...MAAAALIIIINAAAA
BLJAAAKKK! :( :roll:
 
E,super...Ja pivo baš i ne volim ali uživam gledajući druge kako uživaju u tom napiku,u stvari,to je više o napitka...
Tu gde živim ima dosta Slovaka pa su osim domaćih piva popularna i ona iz Slovačke...Zlaty Bažant,Corgon i sl.
Znam i da Slovaci mnogo više nego mi ovde, mešaju pivo sa nekim drugim pićem...npr.viskijem.Kada žele da se ubiju mešaju rum sa pivom.
Ne znam samo da li s pivom ide nacionalno piće borovička,to je kao klekovača kod nas...Uf...
 
Imao sam cast da probam pivo sa limunom. en znam, onako. Ne secam se. Zar ne postoji nesto slicno, sta su one sarene flasice (breezer) ili je to na bazi ruma? U stvari, vise volim rakiju ili koktel.
 
miamilanche:
ms:
Ovo prvi put cujem. A jel ima i od kupine? Postacu pivopija, ako je dobra ta malina...

od kupina se pravi vrlo lepo vino koje je dobro za krvnu sliku
Tačno. Vino od kupine je vrlo ukusno i zdravo. Ali se zato zna od čega se pravi pivo i kakvog ukusa treba da bude. Sva kerebečenja sa malinama, kupinama i sličnim sastojcima više ne zaslužuju naziv PIVO.
 
anakin:
crni ginis, uvek....a to s malinama moram da probam...

PS. pivo sa limunom - Corona...

Ginis pivo je najlepsi napitak koji sam u zivotu probao, da ga ima ovde u mom gradu, postao bih alkoholicar, garant!

Corona je isto opasno dobro pivo.

Breezer jeste na bazi ruma i odlican je!

I za kraj: Pivo sa malinama??? Ne hvala...
 
sto su nam profi ove reklame za pivo..ja tek sada provalih da je ono reklama za jelen a ne neka strana. da li su oni platili autorska prava za onu pesmu (tanita tikaram) /meni je sjajna pesma
 
goodday:
zante li da ce uskoro pocheti kod nas da se prodaje pivo sa ukusom maline....
e da.....dobro ste chuli...inache ovo pivo se odavno moze kupiti u shvedskoj....
ali eto....kod nas u arilju, ako se ne varam, prave za njih....6 evra flashica.....videcemo koliko ce biti kada krene u prodaju kod nas...ako bude povoljno ja se vishe ne vracam na staro.....
mmmmmm...MAAAALIIIINAAAA


Kako zayebavaš...... :lol:
 
sanjaN:
Espanol:
sanjaN:
U gradu to već služe po kafićima ali nisam probala, kažu da je dobro... ali za mene nezamislivo!
Najzad neko normalan! Valjda prvo treba da iskriviš felnu pa da se opasuljiš. :lol: :wink: :lol:
A tu smo znači! Smej se ti, ali ko se poslednji smeje, najslađe se smeje! :) :wink:
Orao zove tetreba! Ne jurcaj nikad kroz vodu. Nikad se ne zna gde vreba rupčaga! To čike nauče na vreme. :wink: :lol:
 
jagodica:
sto su nam profi ove reklame za pivo..ja tek sada provalih da je ono reklama za jelen a ne neka strana. da li su oni platili autorska prava za onu pesmu (tanita tikaram) /meni je sjajna pesma
Pesma je prilično stara, hajde što je stara nego je u stvari zastarela... :cry: Tako jedna spora i mrtva pesma bez trunke temperamenta, vreli letnji dan, on + ona nasmejani + 'ladno pivo? Nešto mi ne zvuči to baš kompatibilno... Da li zaista misliš da su platili autorska prava za pesmu?! :shock:
Reklame: trude se oni ali se nije to ni prići "zapadnjačkim" reklamama. Pogledaj onu sa Lazom Ristovskim. Pa kad vidim gegulu u odelu i onu zmiju prisojkinju koja se okolo glave oblizuje... :cry: :cry: Ne znam šta je još trebalo da urade:((( U reklamama ne glume kako treba, izveštačeni su i vidi se da pokušavaju... a kad se vidi da pokušavaju onda to znači da su omašili. Sve u svemu mi se i dalje savršeno uklapamo u onu poslovicu o žabi i potkivanju.
 
Espanol:
sanjaN:
Espanol:
sanjaN:
U gradu to već služe po kafićima ali nisam probala, kažu da je dobro... ali za mene nezamislivo!
Najzad neko normalan! Valjda prvo treba da iskriviš felnu pa da se opasuljiš. :lol: :wink: :lol:
A tu smo znači! Smej se ti, ali ko se poslednji smeje, najslađe se smeje! :) :wink:
Orao zove tetreba! Ne jurcaj nikad kroz vodu. Nikad se ne zna gde vreba rupčaga! To čike nauče na vreme. :wink: :lol:
:) :) To mi je i tata govorio... više puta... ali srećno se sad izvukoh, za nauk.
 
sanjaN:
jagodica:
sto su nam profi ove reklame za pivo..ja tek sada provalih da je ono reklama za jelen a ne neka strana. da li su oni platili autorska prava za onu pesmu (tanita tikaram) /meni je sjajna pesma
Pesma je prilično stara, hajde što je stara nego je u stvari zastarela... :cry: Tako jedna spora i mrtva pesma bez trunke temperamenta, vreli letnji dan, on + ona nasmejani + 'ladno pivo? Nešto mi ne zvuči to baš kompatibilno...

uf meni je pesma super..glas i raspolozenje...
pa kao, summertime, setno ; )
cak mi pesma toliko dominira i bash sam joj se obradovala da nisam ni gledala sta se dogadja : ))
primetila sam da su ovi glumci kao neki plastichni sa orbit reklanme...ok
verovanto neki manekeni
vazno da pishe Lav i da ima neke erotike ; )
a shto se tice glumaca pa bre sve one Ace Lenor reklame su strane ako su to dobri glumci i reklame eee ondaaaaa..... : ))) one grand reklame su meni glupe ali su bar ok glumci i ima neku prichu
 
Kad već podigoste temu... Ugledajte se lepo na Miru pa se izjasnite koje pivo volite... vi koji ga volite :wink:
... Čisto da mi neuki nešto naučimo :wink:
 
smeh:
Kad već podigoste temu... Ugledajte se lepo na Miru pa se izjasnite koje pivo volite... vi koji ga volite :wink:
... Čisto da mi neuki nešto naučimo :wink:
Evo moje liste:
1.Nostro Azzuro
......
5.Prinz Brau
6.Amstel
7.Crombucher
.....
15.TO LAVE!
 

Back
Top