Erazmov restoran

Evo, ja već uzimam za sebe.

novogodisnjavecera_13-1.jpg
 
Evo ovako.Resio sam da sve forumasice i forumase,castim jednim opstim restoranom,gde cemo se druziti,razmenjivati recepte i tako...pa dobro mi dosli.slobodno postavljajte novogodisnje menije.....
???????? Pored toliko lepo razrađenih postova, pokušavam da shvatim čemu bi služio ovaj???????? Koje bi to recepte ovde trebali da razmenjujemo pored hiljada već napisanih? z:cry:
 
Па ево, можда би ово било место где ми могли да се препоручују ресторани са заиста добром, провереном народном кухињом (јела испод сача, добра јагњетина/јаретина, свадбарски купус, јагњећа сармица, телећа глава у шкембету и све остале ђаконије), значи сва она јела којима се као нација дичимо, а која се у стварности ретко праве. Зато, ако знате неки ресторан у коме има такве праве домаће хране, и ако сте пробали та јела и били врло задовољни укусом, препоручите га овде. Пошто сам релативно нов на форуму, не знам да ли је препорука дозвољена или се аутоматски сматра рекламом и брише? Ако је дозвољенио препоручивати, било би корисно напоменути и којим данима се налази шта на менију... па да чујемо шта ко воли!
 

Back
Top