Istina ili mit?

lady mmm

Domaćin
Poruka
3.295
Da li muskarci stvarno zele sex tako cesto i sa vise partnerki?I kao vrlo mladi i kao matorci,non stop?
Ili je to samo mit?I u realu nije bas tako?Cesto su sve to tralala price i pucaju u prazno!!!!!!
Kao i uvek samo iskrenost..........:zpozdrav:
 
Predrasude o muskarcima:

1. Misle na seks non-stop.
2. Pale se i gase na "dugme".
3. Mastaju o mladim mamama. (I dalje mi nije jasno zasto, pitala sam to na desetine muskaraca, svima je odgovor potvrdan, ali ne znaju da mi kazu zasto, i onda ja dolazim do zakljucka da se pale na sve zensko na dve noge.)
4. Previse su ambiciozni kad je seks u pitanju, sto povlaci i tvoju temu. z:hm:
 
Šta je u stvari problem? To što muškarci misle na sex i maštaju o velikom broju partnerki ili što neki muškarac (tvoj dečko npr) stalno misli na sex?

Nije problem sto stalno hoce sex to je pozeljno...........ali ne govorim sad o sebi i nekom mom decku...........govorim uopste..............zasto muskarci pricaju stalno o sexu ,a kad to treba da se realizuje........onda ima mnogo problema............a narocito ovde na forumu,kad se naleti na osobu koja je u njegovoj ligi sampiona.........onda suzdrzanost............
I nista ja ovde ne trazim,samo odgovore.............z:poz:
 
Nije problem sto stalno hoce sex to je pozeljno...........ali ne govorim sad o sebi i nekom mom decku...........govorim uopste..............zasto muskarci pricaju stalno o sexu ,a kad to treba da se realizuje........onda ima mnogo problema............a narocito ovde na forumu,kad se naleti na osobu koja je u njegovoj ligi sampiona.........onda suzdrzanost............
I nista ja ovde ne trazim,samo odgovore.............z:poz:

Kakvih problema? Impotencija ili nešto drugo?
 

Back
Top