Антифа антијеврејска на западу, а пројеврејска у Србији!

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Интересантно да у Србији је антифа подржана од многих утицајних антисрпских политичара као фол комунисти (чанак например) који су врло наклоњени јеврејима и израелу, док антифа која је и настала на западу мржњу има према јеврејима и израелу!

Антифа на западу је увек врло активна на насилним демонстрацијама против израела на којима се увек тражи истребљење јевреја:
(посебно обратите пажњу 2:35)
 
Антифа нема везе са комунизмом ,они раде за Чанка,ЛДП итд..
Анархисти нису комунисти нити имају право на то да се позивају!
Шта је сад поента ове теме?
Ја се надам да ће једном овај свет да схвати само сви једнака људска бића у истом проблему!
 
Антифа нема везе са комунизмом ,они раде за Чанка,ЛДП итд..
Анархисти нису комунисти нити имају право на то да се позивају!
Шта је сад поента ове теме?
Ја се надам да ће једном овај свет да схвати само сви једнака људска бића у истом проблему!

Комунисти су увек имали добре односе са муслиманима. У совјетском савезу џамије нису диране (исто и у антисрпској сфрј) док су православним србима и русима рушили цркве, манастире и прогањали их.

Комунисти руше православну цркву у Русији:
 
z:poz:
 

Prilozi

  • serbianeagle.jpg
    serbianeagle.jpg
    14,5 KB · Pregleda: 5
Биле су грешке то стоји ,али на грешкама се учи!
Бомбардовати православне цркве, манастире и прогањати православне није само нека грешка, већ итекако део идеологије комуниста, то се јасно види на дивљачком односу према православцима које су имали комунистичке сфрј и ссср. Док су према муслиманима ималу велику толерантност.
 
Бомбардовати православне цркве, манастире и прогањати православне није само нека грешка, већ итекако део идеологије комуниста, то се јасно види на дивљачком односу према православцима које су имали комунистичке сфрј и ссср. Док су према муслиманима ималу велику толерантност.

Претера га ти мало!
 
СССР није била атеистичка земља као на пример Албанија!
Када се прогласила првом атеистичком земљом на свету.
Ако желиш да верујеш ,можеш ..нико ти није бранио!
Само што Стаљин није дозвољавао појединцима да оспоравју човека у његовом напредовању.
Он је сам био син свештеника и студент богословије!
У Албанији религија је била забрањена!
У Југославији су заједно дизали верске објекте сви народи.
 
СССР није била атеистичка земља као на пример Албанија!
Када се прогласила првом атеистичком земљом на свету.
Ако желиш да верујеш ,можеш ..нико ти није бранио!
Само што Стаљин није дозвољавао појединцима да оспоравју човека у његовом напредовању.
Он је сам био син свештеника и студент богословије!
У Албанији религија је била забрањена!
У Југославији су заједно дизали верске објекте сви народи.
Патетичног ли покушаја одбранити антируског и антиправославног манијака Стаљина!

Стаљин је наредио рушење руских православних цркава, манастира и прогањање руских православаца. Није наредио рушење џамија и прогањање муслимана. Нису ни остали комунисти у ссср и сфрј били бољи. Паметном доста шта је комунизам!
 
Лажни борци за идеал социјалне правде, ваљало би образложити такву тврдњу.

Лажни су зато што су на скупу у Новом Саду показали спремност за заједничко политичко деловање са владајућим капиталистичким партијама. Поставља се питање, какви су то борци за социјалну правду који шетају раме уз раме са члановима ЛДП-а, ЛСВ-а, ДС-а и осталих капиталистичких партија које предводе челници владајуће класе?

Такође, дотични "антифашисти" и "борци против капитализма" из "Социјалног фронта" уживају заштиту једног дела експлоататорског режима у Србији. Наиме, иако су "антифашисти" на новосадским демонстрацијама организовано каменицама, моткама и бакљама напали жандармерију, она је добила наређење да не интервенише против "антифашистичког" настраног олоша већ против оних који су заједно са жандарима били мета каменица.

У самоодбрани, жандари ипак приводе и двојицу "антифашиста", али убрзо добијају наређење да их пусте, што ови невољно и чине. Према томе, какви су то борци против експлоататора који у експлоататорском капиталистичком режиму уживају статус заштићених белих медведа?
 
Антифа нема везе са комунизмом ,они раде за Чанка,ЛДП итд..
Анархисти нису комунисти нити имају право на то да се позивају!
Шта је сад поента ове теме?
Ја се надам да ће једном овај свет да схвати само сви једнака људска бића у истом проблему!
Тачно, анархисти просто нису системски покрет, њихова парола је- смрт држави и капитализму, док је код комуниста рецимо јака државна регулатива у економији.z:)
Тачно АНТИФА нема везе са комунизмом, да су АНТИФА и ЛСВ заиста антифашисти, сарађивали би рецимо са СУБНОР-ом, који јесте репрезентативна борачка антинацистичка организација, за разлику од ових првих који су антифашисти само на речима.
П.С. Истрошила ми се кеса за репутације. z:cry:
 
СССР није била атеистичка земља као на пример Албанија!
Када се прогласила првом атеистичком земљом на свету.
Ако желиш да верујеш ,можеш ..нико ти није бранио!
Само што Стаљин није дозвољавао појединцима да оспоравју човека у његовом напредовању.
Он је сам био син свештеника и студент богословије!
У Албанији религија је била забрањена!
У Југославији су заједно дизали верске објекте сви народи.

z:(

Благ теби, како само лжеш сама себе!
 
Комунисти су увек имали добре односе са муслиманима. У совјетском савезу џамије нису диране (исто и у антисрпској сфрј) док су православним србима и русима рушили цркве, манастире и прогањали их.

Комунисти руше православну цркву у Русији:

Jesi li ti onaj kojij epokojnnog patrijarha nazvao "satanistom"!?
 

Back
Top