&6%^&&

joj bre
moguce je da je trudnoca
moguce je da nije
ne vredi ti gledanje u solju, dlan, pasulj, usveustasegleda..
sacekajte jos par dana, uradite test..
a ubuduce...
i MOZAK malo da radi
 
Sta si ti ovaj topic postavio zato da bi te ljudi ovdje umirili i rekli ti:"Ma, ne sekiraj se, nema sanse da je trudna"...
E pa nece da bude tako...
Umjesto da po forumu trazis nacin za bijeg od problema, mnogo ti je pametnije da se obratis onima koji su strucni za to -> ljekarima i provjeris kako zaista stoje stvari...
Ubuduce, pamet u gornju, kondom na donju i nema da te boli glava...
 
Kao prvo za oplodnju ti je dovoljan samo jedan spermić, a ne milion. Ne moraš čak ni da svršiš, pa da partnerka ostane u drugom stanju jer spermića ima i u semenoj tečnosti koja se luči tokom odnosa.
Obzirom na frekventnost i način vaših seksualnih odnosa, sam zaključi kolike su šanse da ti devojka nije trudna.
Pa i ako jeste nije kraj sveta, dvoje su se tako uzeli.
 
.
Ubuduce, pamet u gornju, kondom na donju i nema da te boli glava...[/quote]
savremen muskarac ne ulazi nikad u akciju bez kondoma.
Gazdarice dala si mu sasvim dobar odgovor
iduce sedmice sam u Banjaluci,ako imas volje idemo na sladoled
 
klon član
Poruke: 14
Pon, 02. avgust 2004 15:25   crvene tackice na alatu
Odgovorite sa citatom

pre 10 ak dana sam spavao sa 2 zenske, bez kondoma, i sad imam neke crvene tackice koje me svrbe, sta da radim, jel pomaze nystatin???


:shock: :shock: :shock:
kako izgleda ti imas srece sto dosad nije neka zatrudnela pored tebe, ccc...
 
nema direktne veze sa temom ali ne mogu a da ne prokomentarisem

15 jula si otisao na more sa devojkom i ostao negde do 25 jula a negde oko 25 jula si spavao sa dve cure i to bez kondoma, pocinjem da razmisljam za sta sve moze da se upotrebi izraz devojka....
 
angeles:
.
Ubuduce, pamet u gornju, kondom na donju i nema da te boli glava...
savremen muskarac ne ulazi nikad u akciju bez kondoma.
Gazdarice dala si mu sasvim dobar odgovor
iduce sedmice sam u Banjaluci,ako imas volje idemo na sladoled[/quote]
Ako je u pitanju radni dan, nakon 18 h, onda nema problema... :wink:
 
anah:
klon član
Poruke: 14
Pon, 02. avgust 2004 15:25   crvene tackice na alatu
Odgovorite sa citatom

pre 10 ak dana sam spavao sa 2 zenske, bez kondoma, i sad imam neke crvene tackice koje me svrbe, sta da radim, jel pomaze nystatin???


:shock: :shock: :shock:
kako izgleda ti imas srece sto dosad nije neka zatrudnela pored tebe, ccc...
Znao sam da ce neko da se uhvati za to!!! Prvo, to sam postavio pitanje umesto mog druga, kome se to desilo, jer me je mrzelo da pisem, imam druga koji je spavao...jer cete ovako da odgovorite lakse, da ne bude, sto se ti brines za druga i tako dalje, a inace sam stvarno KLON, jer sam registrovan i pod drugim nikom ali ovaj mi sluzi za zayebanciju i skakljiva pitanja, a onaj prvi je kulturan!! To je to, a devojcica nije ni jutros dobila AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa :x :x :o
 
klon:
anah:
klon član
Poruke: 14
Pon, 02. avgust 2004 15:25   crvene tackice na alatu
Odgovorite sa citatom

pre 10 ak dana sam spavao sa 2 zenske, bez kondoma, i sad imam neke crvene tackice koje me svrbe, sta da radim, jel pomaze nystatin???


:shock: :shock: :shock:
kako izgleda ti imas srece sto dosad nije neka zatrudnela pored tebe, ccc...
Znao sam da ce neko da se uhvati za to!!! Prvo, to sam postavio pitanje umesto mog druga, kome se to desilo, jer me je mrzelo da pisem, imam druga koji je spavao...jer cete ovako da odgovorite lakse, da ne bude, sto se ti brines za druga i tako dalje, a inace sam stvarno KLON, jer sam registrovan i pod drugim nikom ali ovaj mi sluzi za zayebanciju i skakljiva pitanja, a onaj prvi je kulturan!! To je to, a devojcica nije ni jutros dobila AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa :x :x :o
Evo mene da napravim zbrku vecu nego sto jeste... :D Ajd cuti bre klone i postani tata to uopste nije lose...deca su stvarno veliko bogatstvo...i ko je sad od vas dvoje hteo da se j... a da mu ne udje...
 
ariela:
klon:
anah:
klon član
Poruke: 14
Pon, 02. avgust 2004 15:25   crvene tackice na alatu
Odgovorite sa citatom

pre 10 ak dana sam spavao sa 2 zenske, bez kondoma, i sad imam neke crvene tackice koje me svrbe, sta da radim, jel pomaze nystatin???


:shock: :shock: :shock:
kako izgleda ti imas srece sto dosad nije neka zatrudnela pored tebe, ccc...
Znao sam da ce neko da se uhvati za to!!! Prvo, to sam postavio pitanje umesto mog druga, kome se to desilo, jer me je mrzelo da pisem, imam druga koji je spavao...jer cete ovako da odgovorite lakse, da ne bude, sto se ti brines za druga i tako dalje, a inace sam stvarno KLON, jer sam registrovan i pod drugim nikom ali ovaj mi sluzi za zayebanciju i skakljiva pitanja, a onaj prvi je kulturan!! To je to, a devojcica nije ni jutros dobila AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa :x :x :o
Evo mene da napravim zbrku vecu nego sto jeste... :D Ajd cuti bre klone i postani tata to uopste nije lose...deca su stvarno veliko bogatstvo...i ko je sad od vas dvoje hteo da se j... a da mu ne udje...

nista onda, cekamo do sutra, obavesti nas kako je proslo...
 

Back
Top