Komadić koji nedostaje

Poruka
20.421
Za vas koji niste citali knjigu :

http://www.inter-caffe.com/majra/komadic-koji-nedostaje/


Pa sad kad sam je procitala po valjda hiljaditi put opet sedim i razmisljam....koji mi komadic sada nedostaje ???
I nikad odgovor nije isti .....
I svaki put posle razmisljanja o tome , neke promene se dese....
Nekad me odvedu na neka nova mesta , nekada popravim neka stara , al se nesto ipak menja, pokrene....

Koji komadic vama nedostaje ?
Dira li vas ova knjiga bar malo??
 
Za vas koji niste citali knjigu :

http://www.inter-caffe.com/majra/komadic-koji-nedostaje/


Pa sad kad sam je procitala po valjda hiljaditi put opet sedim i razmisljam....koji mi komadic sada nedostaje ???
I nikad odgovor nije isti .....
I svaki put posle razmisljanja o tome , neke promene se dese....
Nekad me odvedu na neka nova mesta , nekada popravim neka stara , al se nesto ipak menja, pokrene....

Koji komadic vama nedostaje ?
Dira li vas ova knjiga bar malo??
pa zar nije citava poenta knjizice u tome da ne budes komadic ili neko kome nesto fali
vec da samo kao kompletna osoba mozes da imas kvalitetnu vezu sa drugim jedinkama :zgrudvanje:
 
pa zar nije citava poenta knjizice u tome da ne budes komadic ili neko kome nesto fali
vec da samo kao kompletna osoba mozes da imas kvalitetnu vezu sa drugim jedinkama :zgrudvanje:

Aman bre , poenta knjige je u tebi.
A ja sam pitala ....ko vama nedostaje ?
Sta vam nedostaje ?
Preispitujete li se cesto?


Knjiga je samo posluzila kao uvod u temu ...

Nisam trazila tumacenje knjige , jer ovo spada u one knjige koje se ne tumace ...samo se citaju i o njima se misli...

Aj sad ....dira li te knjiga?
 
Aman bre , poenta knjige je u tebi.
A ja sam pitala ....ko vama nedostaje ?
Sta vam nedostaje ?
Preispitujete li se cesto?


Knjiga je samo posluzila kao uvod u temu ...

Nisam trazila tumacenje knjige , jer ovo spada u one knjige koje se ne tumace ...samo se citaju i o njima se misli...

Aj sad ....dira li te knjiga?
interesantno, lol

aj sa' , ne dira me, nema gdje
racoon.gif
ja sam unsaie, vi, kako te?
 
Мени недостаје О.
Али ако ми недостаје О, да ли сам ја онда О?
Јер да сам право О, не би требало ништа да ми недостаје...

Mislim da moze istovremeno da ti nedostaje O a da opet ujedno budes O.
To je ko onaj sistem baba za dedu deda za repu.
I ko kaze da pravom O nista ne nedostaje ? z:)


...Mirka, mislim da su sve ovdje, što reče Muvalo... O...mislim, zaokrugljene, savršene...dostigle nirvanu, i to...ne bi bile ovdje, jel' da nije tako...

Ma da ...od silnog savrsenstva oce krsta da eksplodira.
Al aj da zanemarimo to sad ...to je vec postalo tradicija , ponavlja se iz generacije u generaciju ...
Za takve ova knjiga odavno nema smisla.

Ja nekako ko retardirano krstino dete , nikako da postanem savrsena , uvek mi neki komadic nedostaje . z:)

...meni stalno nešto fali...i nešto mi treba bez čega ne mogu zamisliti ostatak života...i uvijek me nešto žuljka...

E vidis nije to sta nam fali , nego sta nas zulja .

Unsai ...u pravu si ...ja zaboravila na trenutak sa kim pricam z:) z;)
 
Sam se rodis, sam umires, nauci da se oslanjas iskljucivo na sebe, drugi ne postoje, ne treba ti niko, budi individualan/na.
Prica o samostalnosti, ali zbog onog O kome ne treba niko i nista, to je i prica o okrenutosti iskljucivo sebi..........i tako.
Mracna, tuzna pricica. Prica o odnosima, a ne o tome da li nedostaje neki predmet.
 
@ Mirka:
Niko mi nije stao na žulj, ali počinje da me nervira ova hiperprodukcija instant-duhovnosti. Svaki psiholog koji je nedovoljno talentovan da radi sa živim ljudima seo je da napiše knjigu o tome kako pronaći ljubav i sreću. Pa ako nema nimalo talenta za pisanje, onda se to zove "stručna literatura", a ako je imao u osnovnoj 5 iz pisanja sastava, onda krene sa metaforama pa se to zove književnost.
Danas ima toliko usamljenih ljudi i žena, a ovi vampirčići samo mlate lovu na njihovoj žudnji za ljubavlju i srećom. Ogadiše mi bre romantiku.
 

Back
Top