Medieval II Total War multiplejer kampanja

Koliko sam shvatio, tu je fora da kada se odigra turn snimam igru, izađem iz igre, uploadujem sejv na forum i čekam da svi odigraju....pa to traje....ali je lepo smišljeno.
A šta se dešava ako ja tokom igre napadam neku frakciju koju je odabrao neki učesnik u multiplayer campaing?
Inače imam kingdoms, pa kada bude neka kampanja javi mi.
Hvala i pozdrav
 
Koliko sam shvatio, tu je fora da kada se odigra turn snimam igru, izađem iz igre, uploadujem sejv na forum i čekam da svi odigraju....pa to traje....ali je lepo smišljeno.
A šta se dešava ako ja tokom igre napadam neku frakciju koju je odabrao neki učesnik u multiplayer campaing?
Inače imam kingdoms, pa kada bude neka kampanja javi mi.
Hvala i pozdrav

Ako napadnes nekog u toku kampanje bitku odigras kao u normalnoj kampanji (odnosno tvog protivnika kontrolise AI) u svakom slucaju kampanja je vrlo interesantna,dogovaranja i planovi sa drugim igracima daju sasvim novu dimenziju ovoj igri.

Takodje ako slucajno imas igru Rome Total War,tu se takodje sprema jedna multiplejer kampanja koja ce vrlo brzo da pocne,sve funkcionise na slicnom principu,pa ako si zainteresovan obavesti me....... z:)
 

Back
Top