Windows 7 i drajveri

Watchman

Buduća legenda
Poruka
34.669
Pre desetak dana sam instairao Windows 7 Ultimate RTM 7600. Device manager prikazuje da svi uredjaji, cipset, graficka, lan imaju uredno instalirane drajvere i sto je najlepse sve radi kako treba. Instalirao sam potrebne pratece programe, neke igrice, izmedju ostalih Call of duty Modern Warfare 2. Sve radi bez greske. E sad me muci jedna stvar: da li da ostavim tako ili da instaliram najnovije drajvere sa sajtova proizvodjaca mog hardvera po standardnoj proceduri: cipset, graficka itd. Pre ovog os sam koristio Win 7 Ultimate RC 7100 koji je takodje imao sve drajvere osim za zvucnu. Na njemu sam bez obzira sto nije trazio instalirao najnovije drajvere za cipset i graficku i to je sljakalo, ali mi se cini da ovaj RTM bolje radi bez instalacije drajvera. Koje je vase misljenje - da li da instaliram drajvere ili ostavim ovako? Cipset je ati 790x, graficka ati 4870.
 
aktiviran i apdejtovan

Enjoy......
1.christmas.gif
 
DA li moze da se instalira windows 7 ali da se nista ne brise na compu ?????????

Sa verzijom W7 Ultimate RC build 7100 sam radio nadogradnju xp-a i to je trajalo i trajalo. Sama instalacija ne traje dugo, ali pre instalacije vrsi proveru kompatibilnosti svih instaliranih programa i po zavrsenoj proveri trazi deinstalaciju nekompatibilnih programa. Bolja verzija je cista instalacija, a moze i bez formatiranja particije. U tom slucaju xp i instalirani programi budu spakovani u folder pod nazivom windows old.
 

Back
Top