Rodjendani

doc.smash

Domaćin
Poruka
4.206
Treba mi pomoc u roku od par dana.Jos malo,pa mi rodjus,napravljen za desetak ljudi.Sad, voleo bi da znam kako ste vi pravili rodjendane,kako su ispadali,i kakve inovacije ste imali. Posto mi je sve do sada bilo isto,vreme je da se promeni(uvek limbo,tvist,nardonaci(na moju zalost) z:cry: ili navala na ps2).Mogli bi ste me savetovati.Verujem da bi ovo pomoglo i drugima.
 
Пошто делује као да их зовеш из обавезе, онда кафић. Мало пара се потроши, не мораш дуго да их гледаш и сви хепи.
Да ти је то неко право друштво, не би ти требали савети других шта ћете да радите.
Иначе, ни мало спонтаности није на одмет. Знаш, онако седите, причате, па се ствари једноставно одвијају.
Мање планирања - више забаве.
 
Gari sta ste se navadili na decka ko leshinari.
Toliki drkadzija cak ni ja nisam bila u vreme svoje drkadzijske kraljevine na ovom forumu.

OT
Lokalni kafic je dobar izbor sto rece Oceanborn.
A ako vec oces da slavis u kuci, zajebi to.
nabavi malo lakohola i raznovrsne mzuike ( za svakog po nesto ) i zabavljajte se.
Pusti ljude da spontano rade sta im se oce;)
 
Treba mi pomoc u roku od par dana.Jos malo,pa mi rodjus,napravljen za desetak ljudi.Sad, voleo bi da znam kako ste vi pravili rodjendane,kako su ispadali,i kakve inovacije ste imali. Posto mi je sve do sada bilo isto,vreme je da se promeni(uvek limbo,tvist,nardonaci(na moju zalost) z:cry: ili navala na ps2).Mogli bi ste me savetovati.Verujem da bi ovo pomoglo i drugima.

ps2 je super varijanta kad ti nije rodjendan....a ovako...ne...zovi 50 ljudi uzmi dobre zvucnike....Devojke obavezno..(ebes zurku bez njih)....i brate opsta festa...
 
a moja ortakinja sad u utorak pravi rodj..kod sebe kuci..
uzmesh fino poshaljesh negde roditelje..pozovesh oko 30 njih..pice.....
i nish vishe......
al gledajuci na to kako si dosad pravio rodjendane..ovo ce biti mali shok za tebe......
ako imash manje 0d 13 ovo se ne preporucuje...
 
Treba mi pomoc u roku od par dana.Jos malo,pa mi rodjus,napravljen za desetak ljudi.Sad, voleo bi da znam kako ste vi pravili rodjendane,kako su ispadali,i kakve inovacije ste imali. Posto mi je sve do sada bilo isto,vreme je da se promeni(uvek limbo,tvist,nardonaci(na moju zalost) z:cry: ili navala na ps2).Mogli bi ste me savetovati.Verujem da bi ovo pomoglo i drugima.

Naplavi iglo, pa se unutla iglajte :per:
 
ali najezhio sam se
e bre 30 ljudi, kod mene bi jedni drugima na glavi stajali

Kod mene bi svako imao po 3 metra kvadratna :lol:
Nego, što se tiče proslave. Nešto alkohola zbavite (ako je već potreban), neku društvenu igru, pustite ziku koja odgovara i napravite pravu kućnu atmosferu. Ili odete u neku birtiju i alkoholom rastavite dušu od tijela.
 
hvala na savetima.neki od njih su korisni.sto se tice zvanica,bice najvise 16.Samo,nzm sta da biram od muzike.Svakakako,da nije Boom Boom Pow,Just Dance,Poker Face,womanizer ili so what,Te pesme su mi se popele na k*rac kolko ih puta cujem na rodjendanima(plus turbo folk,,od toga se :zima: ),
Alkohol nije problem,jer uvek mogu da uzmem iz bratove kolekcije z:lol:
 
hvala na savetima.neki od njih su korisni.sto se tice zvanica,bice najvise 16.Samo,nzm sta da biram od muzike.Svakakako,da nije Boom Boom Pow,Just Dance,Poker Face,womanizer ili so what,Te pesme su mi se popele na k*rac kolko ih puta cujem na rodjendanima(plus turbo folk,,od toga se :zima: ),
Alkohol nije problem,jer uvek mogu da uzmem iz bratove kolekcije z:lol:

Zavisi šta slušate, nešto veselo zbavite, nešto da možete da i zaigrate i pjevate (po potrebi, ne preporučuje se xD )...
 

Back
Top