Спречимо прилазак Србије к змији отровници

Србски Јунак

Obećava
Banovan
Poruka
93
Данас су Борис Тадић и Мирко Цветковић још један пут починили тешку воздају своје отаџбине...
Тзв. кандидатура за улазак у Еуропску Унију ће бити поднета, након чега ће сербски народ почети да одбројава дане до нестанка своје отаџбине и до собственог нестанка, након чега задатак који нам је Господ поверио нећемо успети да испунимо и Човечанство ће прићи нечастивом! Ово мора спречено бити!
"Ој Еуропска унијо, змијо отровнице,
Сви су тужни, снег пада, Шешељ је далеко,
О како је јадно бити Србин!"
С вером у Србље и Бога!
 
Данас су Борис Тадић и Мирко Цветковић још један пут починили тешку воздају своје отаџбине...
Тзв. кандидатура за улазак у Еуропску Унију ће бити поднета, након чега ће сербски народ почети да одбројава дане до нестанка своје отаџбине и до собственог нестанка, након чега задатак који нам је Господ поверио нећемо успети да испунимо и Човечанство ће прићи нечастивом! Ово мора спречено бити!
"Ој Еуропска унијо, змијо отровнице,
Сви су тужни, снег пада, Шешељ је далеко,
О како је јадно бити Србин!"
С вером у Србље и Бога!

Prečesta upotreba reči "Srbin" devalvira vrednost iste.

P.S.
Nauči gramatiku, "soPstveno" "srPsko"....
 
Данас су Борис Тадић и Мирко Цветковић још један пут починили тешку воздају своје отаџбине...
Тзв. кандидатура за улазак у Еуропску Унију ће бити поднета, након чега ће сербски народ почети да одбројава дане до нестанка своје отаџбине и до собственог нестанка, након чега задатак који нам је Господ поверио нећемо успети да испунимо и Човечанство ће прићи нечастивом! Ово мора спречено бити!
"Ој Еуропска унијо, змијо отровнице,
Сви су тужни, снег пада, Шешељ је далеко,
О како је јадно бити Србин!"
С вером у Србље и Бога!

Praviteljstvujusci sovjet!
 
Prečesta upotreba reči "Srbin" devalvira vrednost iste.

P.S.
Nauči gramatiku, "soPstveno" "srPsko"....
Ja говорим изворни сербски језик, реформа Вука Стефановића Караџића је западњачка и искварена и ја ју не прихватам!
 
Ja говорим изворни сербски језик, реформа Вука Стефановића Караџића је западњачка и искварена и ја ју не прихватам!

Skontao sam odmah napisao sam pre 2-3 posta ali je tema neozbiljno srocena. Ima mnogo vecih problema ako si nacionalista od ulaska u EU, mada i to ide prema Americkom sistemu da se gube drzave pa cemo svi biti Evropljani.
 
Данас су Борис Тадић и Мирко Цветковић још један пут починили тешку воздају своје отаџбине...
Тзв. кандидатура за улазак у Еуропску Унију ће бити поднета, након чега ће сербски народ почети да одбројава дане до нестанка своје отаџбине и до собственог нестанка, након чега задатак који нам је Господ поверио нећемо успети да испунимо и Човечанство ће прићи нечастивом! Ово мора спречено бити!
"Ој Еуропска унијо, змијо отровнице,
Сви су тужни, снег пада, Шешељ је далеко,
О како је јадно бити Србин!"
С вером у Србље и Бога!

Ja mislim da je Rusija zmija otrovnica.
 
A da neki prestanemu da navijaju i da stalno pišu o neminovnosti ulaska zemlje u EU, o tome kako "oni drugi" mogu da ostane negde ili da nestanu ili ko zna šta sa njima da bude.
Zašto bilo ko u naše, ili moje lično ime podnosi nekakvu kandidaturu? Ko im je dao to pravo? Tek kad bude raspisan referendum o tom pitanju, možemo da pričamo o nekakavoj demokratiji i odluci većine.
Koji su to izbori dali pravo nekom de bez referenduma odlučuje o našoj sudbini? Gde je na listiću sa tih izbora pisalo da će onaj ko pobedi, odlučivati o ulasku ili ne ulasku u pakt sa tumorom koji izjeda Evropske narode?
 
A da neki prestanemu da navijaju i da stalno pišu o neminovnosti ulaska zemlje u EU, o tome kako "oni drugi" mogu da ostane negde ili da nestanu ili ko zna šta sa njima da bude.
Zašto bilo ko u naše, ili moje lično ime podnosi nekakvu kandidaturu? Ko im je dao to pravo? Tek kad bude raspisan referendum o tom pitanju, možemo da pričamo o nekakavoj demokratiji i odluci većine.
Koji su to izbori dali pravo nekom de bez referenduma odlučuje o našoj sudbini? Gde je na listiću sa tih izbora pisalo da će onaj ko pobedi, odlučivati o ulasku ili ne ulasku u pakt sa tumorom koji izjeda Evropske narode?
Најзад један прави патријота!
Само, пиши ћирилицом св. Ћирила! Треба да нам омогуће још и права србска слова на овој тастатури!
 
За земље чланице ЕУ, велики дан је био када су ушле у ЕУ, једино је за Србију велики и историјски дан, дан када је поднела кандидатуру ?! :hahaha1::rotf:
Благо нама са оваквим председником и премијером и њиховим начином размишљања. :zimag:
Кандидатуру је лако поднети, но кандидатура ама баш ништа не значи, све док не буде прихваћена.
 
Данас су Борис Тадић и Мирко Цветковић још један пут починили тешку воздају своје отаџбине...
Тзв. кандидатура за улазак у Еуропску Унију ће бити поднета, након чега ће сербски народ почети да одбројава дане до нестанка своје отаџбине и до собственог нестанка, након чега задатак који нам је Господ поверио нећемо успети да испунимо и Човечанство ће прићи нечастивом! Ово мора спречено бити!
"Ој Еуропска унијо, змијо отровнице,
Сви су тужни, снег пада, Шешељ је далеко,
О како је јадно бити Србин!"
С вером у Србље и Бога!
Al si se ti nalupetao ovde! Vozdaja pa serbski pa sobstveno i na kraju Seselj? Kakvu ti imas promaju u glavi a?
 

Back
Top