Власт Србије је прошле године дала пола тоне злата про-усташким алкарима!

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
ALKARI su već izvojevali jednu diplomatsku pobedu, kada su lane, iz trezora Narodne banke Srbije dobili gotovo pola tone zlatnika i srebrnjaka, iskovanih za 270. godišnjicu Sinjske alke.
http://www.novosti.rs/code/navigate...mana&kword_add=muzej istorije, sinjski alkari

Про-усташким туђмановцима предали пола тоне златника и сребрњака својевремено искованих у част сињске "обљетнице"!

Док се са једне стране опљачканом и пониженом српском народу дере кожа са леђа уз демагогију о "штедњи" и "кризи", са друге стране се арчи и разбацује државна имовина на баханалије и чашћавање дојучерашњих српских крволока!
 
Мислим да се ради о плаћеној роби. Проверићу па ћете знати...

i da je placena - pa sta. sta sve oni nama dodju ne daj boze da se primeni reciprocitet, bice cro oko sagreba, dokle pracka dobaci
 
Poslednja izmena:
i da je placena - pa sta. sta sve oni nama dodju ne daj boze da se primeni reciprocitet, bice cro oko sagreba, dokle pracka dobaci
Око за око, паста за зубе, је л`?
Што нас чини...истим као што су они? Жао ми је, моје мишљење о Србима је много боље...
Када нико у Србији не буде куповао њихову или не дај Боже словеначку робу, онда гиба овакав начин размишљања. До тада...ми смо поштенији....
 
Око за око, паста за зубе, је л`?
Што нас чини...истим као што су они? Жао ми је, моје мишљење о Србима је много боље...
Када нико у Србији не буде куповао њихову или не дај Боже словеначку робу, онда гиба овакав начин размишљања. До тада...ми смо поштенији....

a sta si ti?

da je bilo reciprociteta u XX veku ili kako kazes Око за око, паста за зубе, danas bi bilo vrlo malo cro, to je razlika
 
a sta si ti?

da je bilo reciprociteta u XX veku ili kako kazes Око за око, паста за зубе, danas bi bilo vrlo malo cro, to je razlika
Ја сам православни Београђанин, хвала на питању.
Ето ти доказа да смо бољи од њих.
Тужна је таква њихова дипломатска победа када не могу да забораве ко су и шта су. Не бих се ја са њима мењао, никако, ни за какво злато...
 
Ја сам православни Београђанин, хвала на питању.
Ето ти доказа да смо бољи од њих.
Тужна је таква њихова дипломатска победа када не могу да забораве ко су и шта су. Не бих се ја са њима мењао, никако, ни за какво злато...

:hahaha: :rotf: ... ma ti si CAR ovog foruma .... heheheh koji king z:mrgreen:

...eto sta propagira domokratska vlast Srbije :hahaha: .... sutra ima da budete Pravoslavni EUropljani .... sve sve, samo ne Srbi .... e kukala vam majka koja vas je rodila takve :ok:
 
Poslednja izmena od moderatora:
:hahaha: :rotf: ... ma ti si CAR ovog foruma .... heheheh koji king z:mrgreen:

...eto sta propagira domokratska vlast Srbije :hahaha: .... sutra ima da budete Pravoslavni EUropljani .... sve sve, samo ne Srbi .... e kukala vam majka koja vas je okotila takve :ok:
A ko je tebe okotio magarce antisrpski?
 
A ko je tebe okotio magarce antisrpski?
Написао је како јесте. Дати усташама пола тоне злата може само да уради антисрпска власт. Ко подржава такву власт заслужио је да буде третиран на најцрњи начин.
 
http://www.novosti.rs/code/navigate...mana&kword_add=muzej istorije, sinjski alkari

Про-усташким туђмановцима предали пола тоне златника и сребрњака својевремено искованих у част сињске "обљетнице"!

Док се са једне стране опљачканом и пониженом српском народу дере кожа са леђа уз демагогију о "штедњи" и "кризи", са друге стране се арчи и разбацује државна имовина на баханалије и чашћавање дојучерашњих српских крволока!


Pola tone zlatnika i srebrnjaka. z:D Ovo je genijalno. z:shock:
 
Написао је како јесте. Дати усташама пола тоне злата може само да уради антисрпска власт. Ко подржава такву власт заслужио је да буде третиран на најцрњи начин.

Teodosije nemoj se nervirat. Šta je pola tone zlata i srebrnjaka. z:lol:
 
http://www.novosti.rs/code/navigate...mana&kword_add=muzej istorije, sinjski alkari

Про-усташким туђмановцима предали пола тоне златника и сребрњака својевремено искованих у част сињске "обљетнице"!

Док се са једне стране опљачканом и пониженом српском народу дере кожа са леђа уз демагогију о "штедњи" и "кризи", са друге стране се арчи и разбацује државна имовина на баханалије и чашћавање дојучерашњих српских крволока!

mi smo naviklo da sami sebi pljujemo u lice...sta je tu novo i cudno???z:mrgreen:
 
Srbi iz Srbije su htjeli takvu vlast. Pa nisu vam Iračani birali predsjednika i zastupnike u parlamentu.
Док већина не схвате да нема поштовања од власти према народу док не стрепи од народа, нема промена.
 
Srbi iz Srbije su htjeli takvu vlast. Pa nisu vam Iračani birali predsjednika i zastupnike u parlamentu.

Vala tu si u pravu samo izgleda da su oni zaboravili da ih je narod izabrao i za sta su izabrani.Ako je ova vest tacna morao bi neko da napipa bajbukanu ako ne i vise njih !
 

Back
Top