koji vam je hobi?

mirisljave stapice i svece? za shta? to neko perverzno pitanje? :P :lol:

nemam hobi. uglavnom radim 'ozbiljne' stvari, u smislu da se ozbiljno posvecujem njima. mozda bi se moje crtanje moglo zvati hobijem, al ja to preozbiljno shvatam da bih to tako zvao.

u stvari, imam hobi - igram fudbal na comp-u :cool:
 
ja stalno palim sveće :D drugarica mi je baš kupila neku sveću u obliku kruškice (ima i taj miris) ali bitno je to da se sveća nalazi u čaši koja je u obliku bundeve, i lici na onu koja se koristi za Halloween 8)
nego, ja jako volim da igram badminton, stoni tenis i odbojku (posebno odbojku na pesku), pa se može reći da mi je to hobi :wink:
 
Mare:
Stvarno? :D Mislio sam da sam jedini!
E brate pa ti ne znas da sam ja lovio i skorpije i prodavao.Hehehe.Bio dobar biznis ali nisam mislio na to da ce tih skorpijica jednog dana nestati.Onda sam presao na golubove i gustere,jes da su se prodavali za manje pare ali je islo.Eto takvi su bili moji klinacki dani.A i hobi. :D :D
 
Cheaf:
Mare:
Stvarno? :D Mislio sam da sam jedini!
E brate pa ti ne znas da sam ja lovio i skorpije i prodavao.Hehehe.Bio dobar biznis ali nisam mislio na to da ce tih skorpijica jednog dana nestati.Onda sam presao na golubove i gustere,jes da su se prodavali za manje pare ali je islo.Eto takvi su bili moji klinacki dani.A i hobi. :D :D
Da da, razumem ja to... Ja sam poceo da se bavim lovom na macke i macice za vreme Slobe zbog gladi, sada 10 godina od tad mi je ostalo u navici da lovim macke mada ponekad volim da calabrcnem koji maciji but da se prisetim svog stresnog detinjstva. :cry:
 
Pa nemam neki poseban hobi... slusam muziku, i muzika je stalno sa mnom (ali stalno... dobro... sad u Svajcarskoj mi je neko syebao diskmen :cry: ), a volim i da pisem, premda mi se u poslednje vreme cini da sam nekako ,,izgubila'' tu svoju zicu za pisanje... :? :shock: :cry: :roll:
 
Sto se tice mojih hobija...Hmmm... :?
S Bavim se filatelijom (sakupljanje markica), sakupljam limenke (to mi ostalo iz detinjstva, bilo mi zao da bacim sve te limenke), muzika (NARAVNO!!!)
Sport (fudbal i odbojka, ali samo rekreativno), vozim roshke i bicikl...and so on... :wink:
 
koristimo? bas cudan nacin da se interpretita ono sto radimo sa svecama i stapicima....da "koristim" i jedno i drugo, ne vidim kakve to veze ima sa hobiima?
sta mi je hobi? volim da crtam, mada planiram da se time ozbiljno bavim u zivotu, tako da ne bi to da nazivam hobijem....volim da pravim nakit, odnedavno sam pocela da ukrasavam upaljace i da ih delim pusacima koje poznajem....ako nekome treba :wink:
volim i da sviram, zatim i da citam, pa cak i da pisem....jel to sve da svrstam pod "hobi"? ne znam....
 
Shinoda:
Sto se tice mojih hobija...Hmmm... :?
S Bavim se filatelijom (sakupljanje markica), sakupljam limenke (to mi ostalo iz detinjstva, bilo mi zao da bacim sve te limenke), muzika (NARAVNO!!!)
Sport (fudbal i odbojka, ali samo rekreativno), vozim roshke i bicikl...and so on... :wink:

volis marke? nemas pojma kolko ja toga imam....jedno sigurno tri cetri albuma i jos neke nesvstane...moja deda i cale skupljali a mene to ne zanima bas previse....
 
Shinoda:
Sto se tice mojih hobija...Hmmm... :?
S Bavim se filatelijom (sakupljanje markica), sakupljam limenke (to mi ostalo iz detinjstva, bilo mi zao da bacim sve te limenke), muzika (NARAVNO!!!)
Sport (fudbal i odbojka, ali samo rekreativno), vozim roshke i bicikl...and so on... :wink:
Filatelija???E to je dobro.Ja se bavim numizmatikom to jest skupljam stare novcice i papirne novcanice,pretezno iz nasih krajeva mada imam nekoliko primeraka papirnih novcanica Nemacke iz 1907 i 1908.A moj najstariji nocic je jedan rimski koji je star od prilike 2000 godina.A limenke sam i ja sakupljo,imadoh negde oko 40-ak koada.Takodje i paklice od cigara,ali to sam na zalost izgubio. 8)
 
Ernesto_Che:
Shinoda:
Sto se tice mojih hobija...Hmmm... :?
S Bavim se filatelijom (sakupljanje markica), sakupljam limenke (to mi ostalo iz detinjstva, bilo mi zao da bacim sve te limenke), muzika (NARAVNO!!!)
Sport (fudbal i odbojka, ali samo rekreativno), vozim roshke i bicikl...and so on... :wink:

volis marke? nemas pojma kolko ja toga imam....jedno sigurno tri cetri albuma i jos neke nesvstane...moja deda i cale skupljali a mene to ne zanima bas previse....
Moj otac je takodje sakupljao nekad i ima po dosta.ja sam to kao nastavio ali sam brzo zabatalio jer je isuvise komplikovano.
 
Shinoda:
Sto se tice mojih hobija...Hmmm... :?
S Bavim se filatelijom (sakupljanje markica), sakupljam limenke (to mi ostalo iz detinjstva, bilo mi zao da bacim sve te limenke), muzika (NARAVNO!!!)
Sport (fudbal i odbojka, ali samo rekreativno), vozim roshke i bicikl...and so on... :wink:
Da dodam...Crtam!!!Imam talenta (manje-vise)...Doduse pretezno grafite ( u svesci)!!!
 
Cheaf:
Shinoda:
Sto se tice mojih hobija...Hmmm... :?
S Bavim se filatelijom (sakupljanje markica), sakupljam limenke (to mi ostalo iz detinjstva, bilo mi zao da bacim sve te limenke), muzika (NARAVNO!!!)
Sport (fudbal i odbojka, ali samo rekreativno), vozim roshke i bicikl...and so on... :wink:
Filatelija???E to je dobro.Ja se bavim numizmatikom to jest skupljam stare novcice i papirne novcanice,pretezno iz nasih krajeva mada imam nekoliko primeraka papirnih novcanica Nemacke iz 1907 i 1908.A moj najstariji nocic je jedan rimski koji je star od prilike 2000 godina.A limenke sam i ja sakupljo,imadoh negde oko 40-ak koada.Takodje i paklice od cigara,ali to sam na zalost izgubio. 8)
Jao imam i ja jedan rimski, dobio sam ga od nekog prijatelja sto studira istoriju, bas je cool, ali meni se filatelija vise svidja zato sto se do markica lakse dolazi!!! :wink:
 
Ernesto_Che:
Shinoda:
Sto se tice mojih hobija...Hmmm... :?
S Bavim se filatelijom (sakupljanje markica), sakupljam limenke (to mi ostalo iz detinjstva, bilo mi zao da bacim sve te limenke), muzika (NARAVNO!!!)
Sport (fudbal i odbojka, ali samo rekreativno), vozim roshke i bicikl...and so on... :wink:

volis marke? nemas pojma kolko ja toga imam....jedno sigurno tri cetri albuma i jos neke nesvstane...moja deda i cale skupljali a mene to ne zanima bas previse....
Trebalo bi da nastavis tradiciju!!!!!!!!!! :wink:
 
Shinoda:
Ernesto_Che:
Shinoda:
Sto se tice mojih hobija...Hmmm... :?
S Bavim se filatelijom (sakupljanje markica), sakupljam limenke (to mi ostalo iz detinjstva, bilo mi zao da bacim sve te limenke), muzika (NARAVNO!!!)
Sport (fudbal i odbojka, ali samo rekreativno), vozim roshke i bicikl...and so on... :wink:

volis marke? nemas pojma kolko ja toga imam....jedno sigurno tri cetri albuma i jos neke nesvstane...moja deda i cale skupljali a mene to ne zanima bas previse....
Trebalo bi da nastavis tradiciju!!!!!!!!!! :wink:

ma mnogo mi je to komplikovano...nista ne kapiram....kako da ih svrstavam, kako da ih razvrstavam, kako da ih cenim....ja ih cenim po ovome "aha ova je sarena i lepa a ovs mi se nesvidja, nju necu da stavim"...molila sam caleta da e "nauci" sta treba da radim, mislim kako da razlikujem koja vredi kja ne kao da ih svrstavam...a on kaze, ma batali...
kad smo kod skupljama ja skupljam suvenire sa mesta na kojima sa bila(i na kojima nisam bila)...imam fanstasticnu zadenu vazu iz egipta, kip neke devojke iz grcke, uljanu lampu iz stobija (arheoloso nalaziste u mk), glinenu vazu iz vile rustike u nemackoj...itd itd...
 

Back
Top