Punacke u modi

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
0521_kim-kardashian-bikini-may-2009-1.jpg



Mršave odlaze u istoriju, dolazi vreme oblih lepotica, pokazalo je istraživanje sprovedeno u Australiji.

Muškarci, koji su učestvovali u eksperimentu, imali su zadatak da posmatraju fotografije žena različite visine, težine, fizičke građe. Bilo je tu menekenki, ´zečica´, devojaka iz komšiluka.

Najviše ispitanika izjasnilo se da su im najprivlačnije žene visoke 165 cm, koje u struku imaju 75 cm, a u bokovima 100 cm. Takva dama nosi konfekcijski broj 42.

Da mršave žene više nisu poželjne, pokazuje i velika popularnost ’oblih’ lepotica poput Dženifer Lopez, Bijonse ili Šakire.

Mada, ni Merilin Monro nije bila tvigi.
 
Ima to smisla zato sto upravo struk daje zeni zenstvenu figuru koliko god kila ona imala i samim tim, zenama koje imaju izrazen struk lepse stoji odeca. Bitno je i da nisu mnogo debele ruke jer i to kvari utisak o odeci.
 
Mršave odlaze u istoriju, dolazi vreme oblih lepotica, pokazalo je istraživanje sprovedeno u Australiji.

Muškarci, koji su učestvovali u eksperimentu, imali su zadatak da posmatraju fotografije žena različite visine, težine, fizičke građe. Bilo je tu menekenki, ´zečica´, devojaka iz komšiluka.

Najviše ispitanika izjasnilo se da su im najprivlačnije žene visoke 165 cm, koje u struku imaju 75 cm, a u bokovima 100 cm. Takva dama nosi konfekcijski broj 42.

Da mršave žene više nisu poželjne, pokazuje i velika popularnost ’oblih’ lepotica poput Dženifer Lopez, Bijonse ili Šakire.

Mada, ni Merilin Monro nije bila tvigi.



Tu pricu su lansirale neuspesne manekenke i manekeni...Kakva crna istrazivanja...Mrsave manekenke nikada nece otici u "istoriju"..Uostalom sta je Australija po pitanju mode???...Ok..Imaju Victoria Secret pa mozda su zbog toga poznati..Ali da pariraju Milanu,NY,Londonu i Parizu...Nema sanse!!!...Ne moze svako biti zastitno Armanijevo ili Pradino lice..Velika steta za njih..Haha..A sto se tice navedenih "oblih lepotica" one su pevacice a ne manekenke,tako da one modelima ne mogu ni da pridju po pitanju nekih stvari...Gluposti!
 
Ova na slici je bas lepo gradjena...meni se dopada...deluje mi normalnoz:((

Znas li ti koliki je to struk koji je u obimu 75cm:zimag:...prilicno sirok, jeste da ja svoj ne volim uopste ali 75cm je puno...gojaznim se smatra 80cm...poslednja granica, nakon toga je rizik od kardiovaskularnih oboljenja opasno povecan...

Jeko ja se mahom sa tobom slazem ali ne mogu i po ovom pitanju...ja imam uzan struk, jedva 62cm i puno garderobe mi bas lose stoji zbog njega...o plitkim pantalonama mogu samo da sanjam kao i o kombinaciji farmerica i stiklica a tek siroke stvari uzas i horor...kada imas tako uzan struk stoje ti jedino haljine i suknjice i nista drugo...dobro i kupaci ali ja na more ipak idem jedanput godisnje a kezual garderobu nosim svakodnevno, rado bih ga promenila za siri pa da mi farmerice bolje pristaju, da mogu da obucem tuniku ili nesto sljampavije...
 
Tu pricu su lansirale neuspesne manekenke i manekeni...Kakva crna istrazivanja...Mrsave manekenke nikada nece otici u "istoriju"..Uostalom sta je Australija po pitanju mode???...Ok..Imaju Victoria Secret pa mozda su zbog toga poznati..Ali da pariraju Milanu,NY,Londonu i Parizu...Nema sanse!!!...Ne moze svako biti zastitno Armanijevo ili Pradino lice..Velika steta za njih..Haha..A sto se tice navedenih "oblih lepotica" one su pevacice a ne manekenke,tako da one modelima ne mogu ni da pridju po pitanju nekih stvari...Gluposti!

Dobro dobro ali jedno je biti mršav a drugo je biti anorektičan, mislim da se na taj anorektični stil odnosio uvodni post i na preteranu mršavost što ne samo da je amoderno nego je i nezdravo.
 
Dobro dobro ali jedno je biti mršav a drugo je biti anorektičan, mislim da se na taj anorektični stil odnosio uvodni post i na preteranu mršavost što ne samo da je amoderno nego je i nezdravo.

Runway modeli moraju da budu mrsavi i visoki,anoreksija se cesto javlja kada devojka zeli da bude kako bi oni rekli NUMERO 1 non stop, ali je zestoka konkurencija pa se ona usled truda da ostane vitka i mrsava kao neke koleginice pribegava raznim dijetama,odn. ne jede nista i na kraju se razboli odn postane anoreksicna riba....Devojka sa slike je zlatna sredina....Takvi modeli mogu da rade samo "svim sut edition.." z:lol:
 
0521_kim-kardashian-bikini-may-2009-1.jpg



Mršave odlaze u istoriju, dolazi vreme oblih lepotica, pokazalo je istraživanje sprovedeno u Australiji.

Muškarci, koji su učestvovali u eksperimentu, imali su zadatak da posmatraju fotografije žena različite visine, težine, fizičke građe. Bilo je tu menekenki, ´zečica´, devojaka iz komšiluka.

Najviše ispitanika izjasnilo se da su im najprivlačnije žene visoke 165 cm, koje u struku imaju 75 cm, a u bokovima 100 cm. Takva dama nosi konfekcijski broj 42.

Da mršave žene više nisu poželjne, pokazuje i velika popularnost ’oblih’ lepotica poput Dženifer Lopez, Bijonse ili Šakire.

Mada, ni Merilin Monro nije bila tvigi.

Lepo, lepo....bilo je i vreme....doduše svejedno je...ništa to neće promeniti...
 
0521_kim-kardashian-bikini-may-2009-1.jpg


Mršave odlaze u istoriju, dolazi vreme oblih lepotica, pokazalo je istraživanje sprovedeno u Australiji.

Muškarci, koji su učestvovali u eksperimentu, imali su zadatak da posmatraju fotografije žena različite visine, težine, fizičke građe. Bilo je tu menekenki, ´zečica´, devojaka iz komšiluka.

Najviše ispitanika izjasnilo se da su im najprivlačnije žene visoke 165 cm, koje u struku imaju 75 cm, a u bokovima 100 cm. Takva dama nosi konfekcijski broj 42.

Da mršave žene više nisu poželjne, pokazuje i velika popularnost ’oblih’ lepotica poput Dženifer Lopez, Bijonse ili Šakire.

Mada, ni Merilin Monro nije bila tvigi.

Meni ta žena na slici uopše ne izgleda punačko, naprotiv, baš mi izgleda kako treba, zgodno i lepo.
A dosta sam se družila sa momcima, više nego sa devojkama, i retko ko od njih se izjašnjavao da voli "mršavice" naspram zgodnh dama, kakva je ova gore na slici.
 
Mislim da je devojka na slici Kim Kardašijan, iz nekog rijaliti šou-a, naletim povremeno na njega na kablovskoj, nije manekenka, bar to nije bila dok njena porodica nije počela da snima taj rijaliti.Meni lično se sviđa kako izgleda, baš kao prava žena, sa oblinama, naglašenim strukom i kukovima i trebalo bi da je više takvih manekenki, jer su pozitivan primer mladim devojkama.
 

Back
Top