Ne priznati nikad

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Vrhovni sud Italije presudio je da žene u toj zemlji imaju pravo da čak i pred sudom lažu o vanbračnim vezama kako bi zaštitile čast svojih muževa. Vrhovni sud je zaključio da žena vanbračnom vezom može da ugrozi čast i ponos čoveka s kojim je u braku, zbog čega je laganje o tome dozvoljeno i u istrazi i tokom eventualnog sudskog postupka. Presuda je u suštini poruka Italijankama: varajte ih do mile volje ali nikada nemojte to priznati. Zasad nema reakcija italijanske muške populacije na Presudu Vrhovnog suda.

Neverstva se desavaju stalno.
Jako, jako retki brakovi u kojima nema neverstava.

Sta je bitno ako se neverstvo dogodi? Bitno je LAGATI I NIKADA NE PRIZNATI!
Cak i kada suprotna strana ima sve dokaze u rukama - stalno treba negirati!

Zasto?

Zato sto covek veruje samo u ono u sta zeli da veruje.
 
V
rhovni sud Italije presudio je da žene u toj zemlji imaju pravo da čak i pred sudom lažu o vanbračnim vezama kako bi zaštitile čast svojih muževa. Vrhovni sud je zaključio da žena vanbračnom vezom može da ugrozi čast i ponos čoveka s kojim je u braku, zbog čega je laganje o tome dozvoljeno i u istrazi i tokom eventualnog sudskog postupka. Presuda je u suštini poruka Italijankama: varajte ih do mile volje ali nikada nemojte to priznati. Zasad nema reakcija italijanske muške populacije na Presudu Vrhovnog suda.

Neverstva se desavaju stalno.
Jako, jako retki brakovi u kojima nema neverstava.

Sta je bitno ako se neverstvo dogodi? Bitno je LAGATI I NIKADA NE PRIZNATI!
Cak i kada suprotna strana ima sve dokaze u rukama - stalno treba negirati!

Zasto?

Zato sto covek veruje samo u ono u sta zeli da veruje.

E dobro jutro za Italijane z:D kod nas je to odavno ustaljeno pravilo :zimag:
 
Vrhovni sud Italije presudio je da žene u toj zemlji imaju pravo da čak i pred sudom lažu o vanbračnim vezama kako bi zaštitile čast svojih muževa. Vrhovni sud je zaključio da žena vanbračnom vezom može da ugrozi čast i ponos čoveka s kojim je u braku, zbog čega je laganje o tome dozvoljeno i u istrazi i tokom eventualnog sudskog postupka. Presuda je u suštini poruka Italijankama: varajte ih do mile volje ali nikada nemojte to priznati. Zasad nema reakcija italijanske muške populacije na Presudu Vrhovnog suda.

Neverstva se desavaju stalno.
Jako, jako retki brakovi u kojima nema neverstava.

Sta je bitno ako se neverstvo dogodi? Bitno je LAGATI I NIKADA NE PRIZNATI!
Cak i kada suprotna strana ima sve dokaze u rukama - stalno treba negirati!

Zasto?

Zato sto covek veruje samo u ono u sta zeli da veruje.

Je l' to ono kao u vicu kad Lala uhvati Sosu u neverstvu ,a ona ga pita:

"Da li ti vise verujes svojim ocima Lalo ili meni?" :)
 
Za takvo nesto potrebni su manjak samopouzdanja, nemanje svog ja, strah, psihicki problemi..itd... a to se ne moze odnositi na sve ljude...

To je APSOLUTNA ISTINA.

Neko ko nesto ne veruje - ne veruje ni kada ga uhvatis na licu mesta.

Imao sam takvih primera u zivotu da zena UHVATI MUZA KAKO IZLAZI IZ SVALERKINOG STANA i on USPE DA JE UBEDI da se tu slucajno nasao!

A zena nije nikakva mutava ili opaljena tetkica, vec na protiv...

Ali, niko od nas podsvesno nece da prihvati ono sto ne zeli da prihvati pa ma to bilo i sasvim ocigledno.
 
Vrhovni sud Italije presudio je da žene u toj zemlji imaju pravo da čak i pred sudom lažu o vanbračnim vezama kako bi zaštitile čast svojih muževa. Vrhovni sud je zaključio da žena vanbračnom vezom može da ugrozi čast i ponos čoveka s kojim je u braku, zbog čega je laganje o tome dozvoljeno i u istrazi i tokom eventualnog sudskog postupka. Presuda je u suštini poruka Italijankama: varajte ih do mile volje ali nikada nemojte to priznati. Zasad nema reakcija italijanske muške populacije na Presudu Vrhovnog suda.

Neverstva se desavaju stalno.
Jako, jako retki brakovi u kojima nema neverstava.

Sta je bitno ako se neverstvo dogodi? Bitno je LAGATI I NIKADA NE PRIZNATI!
Cak i kada suprotna strana ima sve dokaze u rukama - stalno treba negirati!

Zasto?

Zato sto covek veruje samo u ono u sta zeli da veruje.

stvarno imam potrebu da se javim na ovu temu

imam veliku potrebu da podijelim sa nekim moju tesku situaciju i moje probleme :(
molim vas ne osudjujte me :(

ovo je bas teska tema za mene
tako sam jednom i ja nasao jednu ribu
bila je sa interneta
a ja onako nisam nekog fizickog izgleda, malo sam nizak i iskompleksiran zbog neuspjesne karijere. sprco sam tolike godine a jos radim ko sluzbenichitj a pametujem kao da sam doktor nauka.
ona mi je bila otkrovenje. konacno sam se osjetio prawim muskawcwm. i gledo sam sebe u ogledalo i govorio doktore, muskawchino!
nazalost, uskoro je ona skontala da sam bolid a i ja sam sam ispao kreten ker sam je vodio pred svima i nisam se krio. a sve to zbog moje slabe pameti i kompleksa. usput sam je i lagao, jer jedan hendikep ne dolazi sam. uvijek s t vise stvari povezanih. i tako, sada jos samo pomalo lazuckam i tracham sa prijateljima psihopatama i to je to :(
i mnooogo sam se ruzzno osjecao dok sam izvodio tu zensku po okupljanjima a vamo kuci ostvaljao zenu i maloljetnu djecu. stvarno sam bio odvratan i ljigav. ali sta ocekivati od jednog malog, iskompleksiranog covjeculjka. :(
pomislite samo kako je bilo mojoj djeci. u skoli im govorili. eno tata ti se shvalera sa nekom tetom. ma to su traume bile. i taman sto je prosla ta afera ja sam uletio u jos par afera. jer sam morao sebi stalno dokazivati da sam muskawchina :((((
 
Presuda je u suštini poruka Italijankama: varajte ih do mile volje ali nikada nemojte to priznati. Zasad nema reakcija italijanske muške populacije na Presudu Vrhovnog suda.
Е сигурно ће овај закон повећати број неверстава.
Италијанке су само овај закон чекале.
Да добију поруку мислим. :zcepanje:
 
To je APSOLUTNA ISTINA.

Neko ko nesto ne veruje - ne veruje ni kada ga uhvatis na licu mesta.

Imao sam takvih primera u zivotu da zena UHVATI MUZA KAKO IZLAZI IZ SVALERKINOG STANA i on USPE DA JE UBEDI da se tu slucajno nasao!

A zena nije nikakva mutava ili opaljena tetkica, vec na protiv...

Ali, niko od nas podsvesno nece da prihvati ono sto ne zeli da prihvati pa ma to bilo i sasvim ocigledno.

O tome sta ko zeli da veruje, necu da komentraisem uopste, pogotovo za takav primer, kakav si naveo...ne shvatam ko moze da bude takav IDIOT....( a ti si imao vise takvih primera???)

Kako pricas o svom iskustvu, trebalo bi da trenutno imas mnooogo godina (citaj: pricamo sa dedom od 80),
jer samo za to vreme mozes da realno steknes tako silno iskustvo dok zivis normalan zivot , ili si voajer , ili nagadjas (a i corava koka ubode po koje zrno), ili jednostavno nemas pametnija posla + opterecen zenama :roll:

O kom istrazivanju, statistici ili iskustvu ce da bude sledeca tema? z:mrgreen:
 
To je APSOLUTNA ISTINA.

Neko ko nesto ne veruje - ne veruje ni kada ga uhvatis na licu mesta.

Imao sam takvih primera u zivotu da zena UHVATI MUZA KAKO IZLAZI IZ SVALERKINOG STANA i on USPE DA JE UBEDI da se tu slucajno nasao!

A zena nije nikakva mutava ili opaljena tetkica, vec na protiv...

Ali, niko od nas podsvesno nece da prihvati ono sto ne zeli da prihvati pa ma to bilo i sasvim ocigledno.

Ovo je kljucno...njoj je verovatno iz nekog razloga odgovarao brak u kojem je...neko se krije iza partnera jer nema hrabrosti da se suoci sa sobom i svojim zivotom, neko voli partnerov kes, poziciju, paznju koju dobija, neko je s nekim iz navike...postoji bilijon razloga za tolerisanje prevare....

Treba napraviti razliku izmedju vestog svalera kome je varanje i ocijukanje u krivi i muskarca koji je svesno otisao da leci bracne probleme kod druge osobe kod koje je u tom trenutku nasao utehu...

Verujem i znam da postoje muskarci i zene koji ZELE i MOGU da budu verni!!

Neko je spomenuo statistiku....po najnovijim istrazivanjima, muskarci ne varaju jer im je to u prirodi, vec sto im fali neznosti, razomevanja...itd...
Pa mislite o tome malo...

I da....ne znam zasto se varanje potencira kao nesto lepo i dobro...ajd sto to cujes i vids u americkim filmovima, raznim clancima itd...ali da ljudi zaista zagrizu u to djubre koje nam serviraju....pa nemam komentara na to...
 
Vrhovni sud Italije presudio je da žene u toj zemlji imaju pravo da čak i pred sudom lažu o vanbračnim vezama kako bi zaštitile čast svojih muževa. Vrhovni sud je zaključio da žena vanbračnom vezom može da ugrozi čast i ponos čoveka s kojim je u braku, zbog čega je laganje o tome dozvoljeno i u istrazi i tokom eventualnog sudskog postupka. Presuda je u suštini poruka Italijankama: varajte ih do mile volje ali nikada nemojte to priznati. Zasad nema reakcija italijanske muške populacije na Presudu Vrhovnog suda.

Neverstva se desavaju stalno.
Jako, jako retki brakovi u kojima nema neverstava.

Sta je bitno ako se neverstvo dogodi? Bitno je LAGATI I NIKADA NE PRIZNATI!
Cak i kada suprotna strana ima sve dokaze u rukama - stalno treba negirati!


Zasto?

Zato sto covek veruje samo u ono u sta zeli da veruje.

Pa kod nas imas pravo da lazes sta hoces.

A imas i kod njih ali dok ne budes uhvacen.

A kad budes uhvacen mozes da lazes i ne moras,uhvacen si i gotovo.

Tako da ti se opet svodi na isto,i do sada su lagale ako ih ne provale kao i ostali prestupnici.

A ovo zadnje nisi bas najbolje skapirao.......ako ti imas dokaze ona se uopste i ne pita.

A i ne znam ovo mi lici da se ova presuda ondosi na priznanje prevare u braku na sudjenjima koja nemaju veze sa tim brakom.
 
To je APSOLUTNA ISTINA.

Neko ko nesto ne veruje - ne veruje ni kada ga uhvatis na licu mesta.

Imao sam takvih primera u zivotu da zena UHVATI MUZA KAKO IZLAZI IZ SVALERKINOG STANA i on USPE DA JE UBEDI da se tu slucajno nasao!

A zena nije nikakva mutava ili opaljena tetkica, vec na protiv...

Ali, niko od nas podsvesno nece da prihvati ono sto ne zeli da prihvati pa ma to bilo i sasvim ocigledno.

Pusti Italijane i prevaru..........ovo boldovano je bitno jer predstavlja ogroman pomak u tvom poimanju ženskog roda. Čitajući tvoje izjave o ženskim bićima, jako se radujem ovolikoj pohvali žena.....stvarno.......z:)
 
meni u ovakvim postavkama stvari samo nije jasno - zašto se time kalja NJEGOVA čast
tj., čast onog koji je prevaren?
Znači, veća je sramota biti prevaren, nego varati ??? :think:
Просто и јасно: зато што је закон писао мушкарац.
То за њега значи да је неспособан да задовољи, задржи и контролише жену. z:mrgreen:
 

Back
Top