Krstarica - Korisnik godine: 2009 is almost over!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Grunf1942

Domaćin
Poruka
3.333
Mislim da je vreme da započnemo prvo biranje za korisnika godine. Dakle, ko je bio najaktivniji, ali i najkorisniji ovom forumu, po vama, i koga predlažete za "Krstarica korisnika 2009. godine."

Pobednik će biti proglašen 1. januara 2010. godine u 18:03:19.

Ja ću svoj glas objaviti tokom noći ili tokom sutrašnjeg dana, odnosno već danšanjeg, ali stvarno ću sada početi da razmišljam...
 
Mislim da je vreme da započnemo prvo biranje za korisnika godine. Dakle, ko je bio najaktivniji, ali i najkorisniji ovom forumu, po vama, i koga predlažete za "Krstarica korisnika 2009. godine."

Pobednik će biti proglašen 1. januara 2010. godine u 18:03:19.

Ja ću svoj glas objaviti tokom noći ili tokom sutrašnjeg dana, odnosno već danšanjeg, ali stvarno ću sada početi da razmišljam...


и ОВО политика:roll::roll::roll:

.
 
Ubedljivo Tihi... Čovek koji je najviše puta slagao. Čovek koji je najviše puta omašio i najmanje puta pogodio u proračunu. Čovek koji je najviše puta napisao jedno te isto, tj "Tadić". Čovek koji je proveo sate i dane ispisujući prezime našeg dragog predsednika, verovatno radeći to s posebnim sjajem u oku....
.kucajuci jednom rukom,dok mu je druga bila u khm......gacama
 
Zabranjeno je otvaranje tema o drugim korisnicima tako da ova nece dugo...nema svrhe da se trudimo,mada bi svakako bilo zanimljivo procitati sta mislimo jedni o drugima ali onda bi nas bilo vise banovanih nego sto bi ostalo na forumu :zimag:

32_lock.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top