Koliko?

nasli smo se prozvanim...pa dobro...ti sigurno mozes i 3 dana da opstis preko tastature...uf,kada uhvatis profil neke forumasice,3 dana ne silazis sa njega...internet pastuvu...

evo, vec preterujes, pricas napamet, kennjas, seres...

nadji nekog drugog da smaras o tome. Ja sam uglavnom svoje postove pisao na "Automobilizmu".

Tako da, nadji nekog drugog da smaras. I preispitaj sebe, kad si poslednji put yebao nesto...

nesto te je syebalo u glavu, cim si dosao ovde da se izvivljavas.

dovoljno mi je da ti vidim sliku profila, i sve mi je jasno :ok:
 
evo, vec preterujes, pricas napamet, kennjas, seres...

nadji nekog drugog da smaras o tome. Ja sam uglavnom svoje postove pisao na "Automobilizmu".

Tako da, nadji nekog drugog da smaras. I preispitaj sebe, kad si poslednji put yebao nesto...

nesto te je syebalo u glavu, cim si dosao ovde da se izvivljavas.

dovoljno mi je da ti vidim sliku profila, i sve mi je jasno :ok:

ko se uopste tebi obratio...da nisi malo attention hore?...to sto se ti nalazis u mojim postovima,tvoja stvar...ja se ne izvljavam,ja se zajjebavam...to je moje shvatanje foruma...slika tacno oslikava moje shvatanje foruma...bravo za automobilizam,dobiceces diplumu krstarice zbog predanog pisanja o auspusima...
 
ko se uopste tebi obratio...da nisi malo attention hore?...to sto se ti nalazis u mojim postovima,tvoja stvar...ja se ne izvljavam,ja se zajjebavam...to je moje shvatanje foruma...slika tacno oslikava moje shvatanje foruma...bravo za automobilizam,dobiceces diplumu krstarice zbog predanog pisanja o auspusima...

je l ima i neka nagrada uz diplomu?
 

Back
Top