tema bzvz

winslet

Elita
Poruka
18.708
Elem vidjam se s jednim deckom.
Imamo dobar sex, a oboje smo izasli iz duge veze.
Nervira me to sto i sada gajim osjecanja prema bivsem decku, nikako ne mogu da ga izbacim iz glave.
Ovaj s kojim sam sada je simpatican, ali nikako ne mogu da doprem do njega, oboje smo suvise zatvoreni za neku bolju komunikaciju.Sve se svodi na sex.
I jos me nervira sto stalno uporedjujem sadasnjeg sa bivsim, a ispada, mada je predjasnji bio skot da je ipak imao vise kvaliteta.
Ne znam sta da radim, kako da se opustim i da se okrenem buducnosti
 
Elem vidjam se s jednim deckom.
Imamo dobar sex, a oboje smo izasli iz duge veze.
Nervira me to sto i sada gajim osjecanja prema bivsem decku, nikako ne mogu da ga izbacim iz glave.
Ovaj s kojim sam sada je simpatican, ali nikako ne mogu da doprem do njega, oboje smo suvise zatvoreni za neku bolju komunikaciju.Sve se svodi na sex.
I jos me nervira sto stalno uporedjujem sadasnjeg sa bivsim, a ispada, mada je predjasnji bio skot da je ipak imao vise kvaliteta.
Ne znam sta da radim, kako da se opustim i da se okrenem buducnosti

Ocigledno tog bivseg nisi prebolela ali sta sad.Uzivaj u dobrom sexu i nemoj se opterecivati emocijama prema tom sadasnjem momku.
 
Pretpostavljam da ti je trebalo jos vremena do sledece veze tj. da si prerano usla u ovu (mozda i on) pa zato postavljas sebi razna pitanja, a kominikacija vam je slaba. Prepusti vremenu da vidis kako ce se situacija medju vama odvijati, pa ces videti koliko ti odgovara.
 
Elem vidjam se s jednim deckom.
Imamo dobar sex, a oboje smo izasli iz duge veze.
Nervira me to sto i sada gajim osjecanja prema bivsem decku, nikako ne mogu da ga izbacim iz glave.
Ovaj s kojim sam sada je simpatican, ali nikako ne mogu da doprem do njega, oboje smo suvise zatvoreni za neku bolju komunikaciju.Sve se svodi na sex.
I jos me nervira sto stalno uporedjujem sadasnjeg sa bivsim, a ispada, mada je predjasnji bio skot da je ipak imao vise kvaliteta.
Ne znam sta da radim, kako da se opustim i da se okrenem buducnosti

Da ti ja lepo kažem, ako hoćeš napred ‚‚trči i ne okreći se,sine....‚‚ to ti je jedini izlaz.Nema tu puno filozofije.;)
I nemoj upoređivati ljude, ne postoje dva ista čoveka..... a nije ni fer.Eto!z;)
 
Ocigledno tog bivseg nisi prebolela ali sta sad.Uzivaj u dobrom sexu i nemoj se opterecivati emocijama prema tom sadasnjem momku.

E pa problem je bas u emocijama.
Cini mi se na momente da se vezujem za ovog decka,on je trcao za mnom mjesecima, a sad ne pokazuje znakove paznje, jedino je to slucaj dok vodimo ljubav.
 
Pretpostavljam da ti je trebalo jos vremena do sledece veze tj. da si prerano usla u ovu (mozda i on) pa zato postavljas sebi razna pitanja, a kominikacija vam je slaba. Prepusti vremenu da vidis kako ce se situacija medju vama odvijati, pa ces videti koliko ti odgovara.

Nije bas prerano, nakon skoro dvije godine sam uletjela u ovu vezu, ocigledno nespremna.
 
a) nisi ga prebolela i prerano si usla u tu vezu koja ne moze da se razvije upravo iz tog razloga. Mnogo potisnute tuge i besa, mnogo distance prema tom momku i stoga nema razmene emocija i bliskosti, vec samo seksa
b) privlace te muskarci koji su "skotovi" ....oni koji imaju u sebi tu crtu koja te nervira, izludjuje, dovodi do besa i suza.......

Ako je ovo drugo, onda se bojim da se neces promeniti i da ces uvek teziti tome da nadjes bas onog za koga se uvek ispostavi da je skot

Ako je ovo prvo, uzivaj bar u dobrom seksu i shvati da je opsesija nekom osobom koju boli coshe za nas, nas problem i obicno nesto cemu smo dali dimenzije i velicinu koju realno nema
 
Elem vidjam se s jednim deckom.
Imamo dobar sex, a oboje smo izasli iz duge veze.
Nervira me to sto i sada gajim osjecanja prema bivsem decku, nikako ne mogu da ga izbacim iz glave.
Ovaj s kojim sam sada je simpatican, ali nikako ne mogu da doprem do njega, oboje smo suvise zatvoreni za neku bolju komunikaciju.Sve se svodi na sex.
I jos me nervira sto stalno uporedjujem sadasnjeg sa bivsim, a ispada, mada je predjasnji bio skot da je ipak imao vise kvaliteta.
Ne znam sta da radim, kako da se opustim i da se okrenem buducnosti
Мало више самопоштовања и све ће бити у реду. z:)
 
E pa problem je bas u emocijama.
Cini mi se na momente da se vezujem za ovog decka,on je trcao za mnom mjesecima, a sad ne pokazuje znakove paznje, jedino je to slucaj dok vodimo ljubav.

To je to.Obicno ta vrsta muskaraca tako reaguje.To su oni sto bi sve ucinili dok ne dobiju ono sto zele a posle im to vise nije interesantno.
 
Elem vidjam se s jednim deckom.
Imamo dobar sex, a oboje smo izasli iz duge veze.
Nervira me to sto i sada gajim osjecanja prema bivsem decku, nikako ne mogu da ga izbacim iz glave.
Ovaj s kojim sam sada je simpatican, ali nikako ne mogu da doprem do njega, oboje smo suvise zatvoreni za neku bolju komunikaciju.Sve se svodi na sex.
I jos me nervira sto stalno uporedjujem sadasnjeg sa bivsim, a ispada, mada je predjasnji bio skot da je ipak imao vise kvaliteta.
Ne znam sta da radim, kako da se opustim i da se okrenem buducnosti
pusti malo vremena da se oladi lesh starog pa tek onda predji na novog :smrcka: sto si ocekivala?
 
Jest' ovde si potpuno u pravu. Samo mi nije jasno da neko mesecima priprema teren za nešto što može da ostvari i bez tolikog truda.E to mi nikako neće biti jasno.z:hm:

Mozda je to onaj osecaj iscekivanja i nadanja da ce taj,neko biti tvoj.One igre gde nikada nisi na sigurnom sta taj neko hoce ili nece.Neko to voli tako :zgrudvanje:
 
Elem vidjam se s jednim deckom.
Imamo dobar sex, a oboje smo izasli iz duge veze.
Nervira me to sto i sada gajim osjecanja prema bivsem decku, nikako ne mogu da ga izbacim iz glave.
Ovaj s kojim sam sada je simpatican, ali nikako ne mogu da doprem do njega, oboje smo suvise zatvoreni za neku bolju komunikaciju.[size=+2]Sve se svodi na sex.[/size]
I jos me nervira sto stalno uporedjujem sadasnjeg sa bivsim, a ispada, mada je predjasnji bio skot da je ipak imao vise kvaliteta.
Ne znam sta da radim, kako da se opustim i da se okrenem buducnosti

Ma nek' se svodi... Ne talasaj z:lol:
 
Mozda je to onaj osecaj iscekivanja i nadanja da ce taj,neko biti tvoj.One igre gde nikada nisi na sigurnom sta taj neko hoce ili nece.Neko to voli tako :zgrudvanje:

Čekaj malo, ko tu šta isčekuje i čemu li se nada... znači jedan je obmanjivač a drugi je volina ili će to uskoro biti....gde ima igara tu nema ništa.....duplo golo...i zašto u opšte trošiti vreme i energiju (a pogotovo emocije) na tako nešto?! z:hm:
 
Čekaj malo, ko tu šta isčekuje i čemu li se nada... znači jedan je obmanjivač a drugi je volina ili će to uskoro biti....gde ima igara tu nema ništa.....duplo golo...i zašto u opšte trošiti vreme i energiju (a pogotovo emocije) na tako nešto?! z:hm:

Vezano za temu.Ona kaze da je on nju smarao mesecima i na kraju ,kad je sa njom vise mu nije zanimljiva.Naravno da su te igre besmislene ali vidis da ima i takvih
 
Elem vidjam se s jednim deckom.
Imamo dobar sex, a oboje smo izasli iz duge veze.
Nervira me to sto i sada gajim osjecanja prema bivsem decku, nikako ne mogu da ga izbacim iz glave.
Ovaj s kojim sam sada je simpatican, ali nikako ne mogu da doprem do njega, oboje smo suvise zatvoreni za neku bolju komunikaciju.Sve se svodi na sex.
I jos me nervira sto stalno uporedjujem sadasnjeg sa bivsim, a ispada, mada je predjasnji bio skot da je ipak imao vise kvaliteta.
Ne znam sta da radim, kako da se opustim i da se okrenem buducnosti

Ne mozes ubrzati stvari, to je proces koji se odvija svojim tokom..opusti se
 
Vezano za temu.Ona kaze da je on nju smarao mesecima i na kraju ,kad je sa njom vise mu nije zanimljiva.Naravno da su te igre besmislene ali vidis da ima i takvih

Pa o tome pričam sve vreme......nema kretenskije stvari od te da se malo poigraš nečijim emocijama pa ga posle odhebeš......lako je trošiti tuđe emocije i ‚‚nabijati‚‚ drugima rane...i kakav to bolesnik treba da budeš?!z:hm:
 
Iskompleksirani z:)

Ma to je suviše blago rečenoz:hm:...ja tako nešto nikada ne bih nekome uradila...ako mi se neko nije sviđao, lepo sam rekla bez uvijanja, zašto bih nekome ulivala lažnu nadu i trošla mu vreme (samo jednom se živi) da bih potharanjivala svoju sujetu ili iskomleksiranost?! A pogotovo da bih nekoga odvukla u krevet:dash:ili zato što je meni dosadno:dash:To je čista glupost.z:hm: Ali ljudi to rade itekako i dodala bih na žalost.z:((
 
Ma to je suviše blago rečenoz:hm:...ja tako nešto nikada ne bih nekome uradila...ako mi se neko nije sviđao, lepo sam rekla bez uvijanja, zašto bih nekome ulivala lažnu nadu i trošla mu vreme (samo jednom se živi) da bih potharanjivala svoju sujetu ili iskomleksiranost?! A pogotovo da bih nekoga odvukla u krevet:dash:ili zato što je meni dosadno:dash:To je čista glupost.z:hm: Ali ljudi to rade itekako i dodala bih na žalost.z:((

Stvar je u tome sto se takvim ljudima doticne osobe zaista svidjaju i privlace ih ali samo do onog momenta dok ih ne dobiju,uslovno receno.Cim shvate da su dobili to sto zele prestaje sva carolija i one postaju samo obicne devojke ili mladici i vise nisu interesantni.
 
Elem vidjam se s jednim deckom.
Imamo dobar sex, a oboje smo izasli iz duge veze.
Nervira me to sto i sada gajim osjecanja prema bivsem decku, nikako ne mogu da ga izbacim iz glave.
Ovaj s kojim sam sada je simpatican, ali nikako ne mogu da doprem do njega, oboje smo suvise zatvoreni za neku bolju komunikaciju.Sve se svodi na sex.
I jos me nervira sto stalno uporedjujem sadasnjeg sa bivsim, a ispada, mada je predjasnji bio skot da je ipak imao vise kvaliteta.
Ne znam sta da radim, kako da se opustim i da se okrenem buducnosti

crno dijete nekad si plava bila z:D
 
eh, pa ne moze s stalno i svakog tipa da volis....ako si rascistila sa prethodnom odnosom i ako si sigurna da je to definitivan raskid daj sebi vremena da prebolis....a sadasnji, saberi i oduzmi da li te takva veza usrecuje ili ne.....ako ne, kazi papaaaaaaaaa....bolje biti malo sam nego u sr.anje vezi....a za to sto te neko juri mesecima: pa nema upravosrazmernog odnosa sa duzinom muvanja i kolicinom emocija....imas ljude smorove kojima je hobi da muvaju suprotan pol mesecima, godinama zbog obicnog kresa.....
 

Back
Top