Теме које волшебно нестају

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

menjam.se

Iskusan
Banovan
Poruka
5.939
Малочас је овде била отворена тема "Мајо Шохо" (шта год то значило), сад је нема. Нисам ни стигао да погледам шта пише у њој, одмах након клика је изашло обавештење да тема не постоји.

Да је није отворио лик препознатљив по квалитетним темама, не бих ни обратио пажњу. О чему се ради?
 
Малочас је овде била отворена тема "Мајо Шохо" (шта год то значило), сад је нема. Нисам ни стигао да погледам шта пише у њој, одмах након клика је изашло обавештење да тема не постоји.

Да је није отворио лик препознатљив по квалитетним темама, не бих ни обратио пажњу. О чему се ради?

Šta je zabranjeno?

* prijavljivanje pod tuđim nadimkom
* korišćenje više različitih nadimaka
* postavljanje ilustracija koje nemaju veze sa temom diskusije
* otvaranje tema o drugim učesnicima Foruma
* otvaranje tema koje nisu u vezi sa određenim forumom
* otvaranje već otvorenih tema, jer će biti zaključane ili izbrisane
* objavljivanje privatne komunikacije, osim uz saglasnost svih strana koje učestvuju u prepisci
* ometanje normalnog rada Foruma
Iz Pravilnika foruma
 
Poslednja izmena:
Малочас је овде била отворена тема "Мајо Шохо" (шта год то значило), сад је нема. Нисам ни стигао да погледам шта пише у њој, одмах након клика је изашло обавештење да тема не постоји.

Да је није отворио лик препознатљив по квалитетним темама, не бих ни обратио пажњу. О чему се ради?

...............pao sa vlasti pa nemoz da se snadje kao obichan mish ,navikao na tronu i sa visine pa mu sad sve neshto smeta ,plachko obichan ,otishao na neko brdashce da se isplache ne bi li napravio suzom svojom pravu lavinu (kao u crticu sa pingvinima i pajom )..................:zimag::zimag::zskace:
 
Posalji mu poruku pa se informisi kod njega zasto tema ne postoji...

Хвала.

@Тема: Извињавам се, нисам ја хтео да реметим ништа. Него видим да тема има, па нема, а на Обавештењима нити пише да их је било, ни да су премештене, ни да су обрисане. Ако неко има проблем са демократијом и слободом јавне речи, требало би то да напише крупним словима на заглављу форума, зар не?
 
Žalio se na moderku S:M. radi brisanja njegovih tema.

О, глуп... Још сад само фали да испада да и ја провоцирам и чачкам мечку. :confused:

Мислио сам да је нешто политичко. Нисам знао ни за ту модераторку, ни да је модератор уопште. Тешко је испратити те корените промене на сваких месец дана. :(

@Тема: Сори... :(
 
О, глуп... Још сад само фали да испада да и ја провоцирам и чачкам мечку. :confused:

Мислио сам да је нешто политичко. Нисам знао ни за ту модераторку, ни да је модератор уопште. Тешко је испратити те корените промене на сваких месец дана. :(

@Тема: Сори... :(

Ne pratim ni ja.Samo sam videla da joj se ime zeleni.Al sam uspela da je pročitam-mislim na temu. Lord je dobio c1
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top