OMILJENO PICE?

hehe ;) interesantno je da su svi uz pice stavili neki komentar sa reklame ili nesto slicno... 8)

hm... ne moze zvuk da se baci u post :? :roll:
ali... secate se reklame :P

Guuuuuuaranaaaa 8)
 
Uhuhu sad cemo da se napisemo... :roll:
Kad zelim da se alkoholisem onda:
pivo (toceno po mogucnosti)ili tequilu (skupo je ali nezaboravno), crno vino (ovo retko pijem), razne vrste koktela (juice votka, bacardi brezeer, di luna sangrija, bambus, wiskey cola)
P.S. Nisam neki okoreli akos, nego volim da experimentisem...(retko kad mesam pica(osim na moru :oops: ))
Kada se ne alkoholisem:
Guarana, Shark, Coca cola, Fanta, Sve bravo sokove, cist (sveze cedjeni) juice,kafa (nes, espresso ili kapucino), topla cokolada (MmMmMmM)
I da ne smaram vise...
 
Shinoda:
vicente:
ne pijem
volim samo vodu
Covece!!!Da nisi bolestan??? :shock: :shock: :shock:

he, znao sam
samo sam cekao da se neko javi
hteo sam da zapocnem tu temu, ali nema veze
zašto je čovek koji ne pije automatski p i č k a ili je bolestan?
jednostavno, nemam želju za alkoholom
ono nekoliko puta što sam pio (zbog društva), nije mi ništa falilo, ali, eto...
ne volim da pijem, ružan mi je miris svakog alkohola i ukus svakog kog sam probao...
e, sad, ako sam nenormalan (verovatno jesam), neka sam...
 
vicente:
Shinoda:
vicente:
ne pijem
volim samo vodu
Covece!!!Da nisi bolestan??? :shock: :shock: :shock:

he, znao sam
samo sam cekao da se neko javi
hteo sam da zapocnem tu temu, ali nema veze
zašto je čovek koji ne pije automatski p i č k a ili je bolestan?
jednostavno, nemam želju za alkoholom
ono nekoliko puta što sam pio (zbog društva), nije mi ništa falilo, ali, eto...
ne volim da pijem, ružan mi je miris svakog alkohola i ukus svakog kog sam probao...
e, sad, ako sam nenormalan (verovatno jesam), neka sam...
E neka si im rekao.Samnom je ista prica kad kazem da nikad cigaru u usta stavio nisam i da se nikad za ovih mojih 18 godina zivota nisam napio.
 
Nikad alkohol... jednostavno ne volim... sve sto sam probala mi je bljak, kako to moze da bude fino (a zasto bi ljudi pili ako im se ne dopada? Znam... glupo pitanje... ali nisam mogla da ga ne postavim)? Dobro, uz poneki rucak moze vino, ali piti zbog pijenja je glupo... strasno glupo...
A ne volim cak ni gazirano... Ustvari, nisam se dobro izrazila... volim, fino mi je... cola, fanta, shokata posebno, sprite... Ali nekako izbegavam, zato sto hocu da sacuvam ovo malo zuba sto mi je ostalo :lol: :lol: :lol: , pa pijem samo u retkim prilikama...
Moji favoriti: 1. sok od narandze
2. sok od jabuke
 
vicente:
Shinoda:
vicente:
ne pijem
volim samo vodu
Covece!!!Da nisi bolestan??? :shock: :shock: :shock:

he, znao sam
samo sam cekao da se neko javi
hteo sam da zapocnem tu temu, ali nema veze
zašto je čovek koji ne pije automatski p i č k a ili je bolestan?
jednostavno, nemam želju za alkoholom
ono nekoliko puta što sam pio (zbog društva), nije mi ništa falilo, ali, eto...
ne volim da pijem, ružan mi je miris svakog alkohola i ukus svakog kog sam probao...
e, sad, ako sam nenormalan (verovatno jesam), neka sam...
Xaxaxaxaxaxaa alo bre ma ne pricam ti ja o alkoholu!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nemam ja nista protiv ljudi koji ne piju, cak stavise
veoooooma ih uvazavam i postujem zbog toga, zato sto ja nisam takav karakter itd...
Mislio sam kad si rekao da pijes samo vodu, da pijes SAMO vodu!!!Znaci, nema sokova :cry: :cry: :cry:
P.S. /me uvredjen :x
 
Electra:
Nikad alkohol... jednostavno ne volim... sve sto sam probala mi je bljak, kako to moze da bude fino (a zasto bi ljudi pili ako im se ne dopada? Znam... glupo pitanje... ali nisam mogla da ga ne postavim)? Dobro, uz poneki rucak moze vino, ali piti zbog pijenja je glupo... strasno glupo...
A ne volim cak ni gazirano... Ustvari, nisam se dobro izrazila... volim, fino mi je... cola, fanta, shokata posebno, sprite... Ali nekako izbegavam, zato sto hocu da sacuvam ovo malo zuba sto mi je ostalo :lol: :lol: :lol: , pa pijem samo u retkim prilikama...
Moji favoriti: 1. sok od narandze
2. sok od jabuke
Tebi fale zubi???? :shock:
 
Shinoda:
vicente:
Shinoda:
vicente:
ne pijem
volim samo vodu
Covece!!!Da nisi bolestan??? :shock: :shock: :shock:

he, znao sam
samo sam cekao da se neko javi
hteo sam da zapocnem tu temu, ali nema veze
zašto je čovek koji ne pije automatski p i č k a ili je bolestan?
jednostavno, nemam želju za alkoholom
ono nekoliko puta što sam pio (zbog društva), nije mi ništa falilo, ali, eto...
ne volim da pijem, ružan mi je miris svakog alkohola i ukus svakog kog sam probao...
e, sad, ako sam nenormalan (verovatno jesam), neka sam...
Xaxaxaxaxaxaa alo bre ma ne pricam ti ja o alkoholu!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nemam ja nista protiv ljudi koji ne piju, cak stavise
veoooooma ih uvazavam i postujem zbog toga, zato sto ja nisam takav karakter itd...
Mislio sam kad si rekao da pijes samo vodu, da pijes SAMO vodu!!!Znaci, nema sokova :cry: :cry: :cry:
P.S. /me uvredjen :x

ma mozes sad da se izvlacis koliko hoces :D :D :D
znam ja vas :wink: :D :)
vi nas mrzite :D :D :D
 

Back
Top