od detinjstva

vicente

Aktivan član
Poruka
1.234
Sta mislite o sledecoj situaciji
Decko i devojka su se upoznali kad je on imao 17, a ona 15, njemu je ona bila prva, on njoj drugi
Sada on ima 25, ona 23, jos su zajedno, bez prekida...
 
pa sta tu ima da se misli, ako je njima lepo onda svaka cast, a ako nije onda ces morati malo konkretnije pitanje da postavis ovako moze da se napise ceo roman o nagadanjima sta sve mozda moze da bude manji ili veci problem :wink:
 
jeste, lepo im je
postavio sam temu, jer su takvi slucajevi veoma retki
a inace, gotovo svi ljudi kad cuju za tako nesto, kazu da to nije normalno ili sta vec...
za mene je to savrsenstvo....
 
vicente:
Sta mislite o sledecoj situaciji
Decko i devojka su se upoznali kad je on imao 17, a ona 15, njemu je ona bila prva, on njoj drugi
Sada on ima 25, ona 23, jos su zajedno, bez prekida...
Moj komsija ima 45 a ona 44 i zajedno su jos od punoletstva bez namere da se vencaju...pa sta...lepo ime je sta je tu cudno tek za ove mladje... :roll:
 
vicente:
jeste, lepo im je
postavio sam temu, jer su takvi slucajevi veoma retki
a inace, gotovo svi ljudi kad cuju za tako nesto, kazu da to nije normalno ili sta vec...
za mene je to savrsenstvo....

pa bas lepo kad im je lepo :) well, ono sto bi meni u takvoj vezi smetalo je sto nemas prilike da se izivis, nazovimo to tako, da juris druge tipove ili devojke, da im se udvaras i razbijas glavu kako da ih osvojis, da dozivis sve vrste ljubavnih razocarenja, da se zezas onako neobavezno da jednostavno udahnes plucima i kazez carpe diem, da budes mlad a ne na neki nacin vec vencan... a takvi slucajevi su zaista retki, poznajem jedan par koji se zna jos iz obdanista i sad imaju unuke :wink: na kraju krajeva, ili na pocetku l'amour pour l'amour i nista drugo nije vazno, pozdravcic :wink:
 
srebro:
Mislim da je on debilčina što se vezao za dr0lju koja sa 15 godina nije bila nevina.

Jedina dr.... ovde si ti, ali u mozak. Daj bre covece ne laj vise i ne smaraj nas vise sa svojim komplexima, vezanim za prve partnere. Isti si stalno, ali nazalost DOSADAN! Ako ti je majka, sestra ili neko sl. los primer i to te tisti, idi bre u krevatac i pricaj ciki o detinjstvu - NEMOJ BRE VISE DA VREDJAS ZENSKI DEO POPULACIJE!!! Neprijatno mi je da citam kako se ostrvljujes na pojedine osobe - sjasi malo!
 
wow, svaka im cast! nadam se da ce im potrajati! ali ja ne bih mogla tako, mislim da je ipak bolje da se covek malo izivi prozivi i oseti i tugu i srecu i bol, pa kad malo "omatori" e, onda da shvati sta znaci naci pravu osobu.. to je prva ljubav... i to prolazi...
 
Moj veri gud amigo je u vezi sa ribom od 8. razreda, ili 7. nije ni vazno, i nisu se svadjali ni nista...
P.S
On sada ima 28. god...
Znaci vishe od 10 jedno s drugim bez prekida...
 
Imam takav par među prijateljima.Zabavljaju se od srednje škole, on je njoj prvi a ona njemu možda treća.Sad sa 35 godina, on yebe šta stigne sa strane a ona je izjavila"kita ili tegla sa zimnicom - meni je podjednako svejedno"..... :roll:
Bedak :(
 
apotekarka:
Imam takav par među prijateljima.Zabavljaju se od srednje škole, on je njoj prvi a ona njemu možda treća.Sad sa 35 godina, on yebe šta stigne sa strane a ona je izjavila"kita ili tegla sa zimnicom - meni je podjednako svejedno"..... :roll:
Bedak :(

bas bedak, ali mislim da ne mora da bude pravilo ova gore navedena situacija niti ona s pocetka ovog topica, u fazonu da im je savrseno...verovatno dosta toga i zavisi od okruzenja i od godina naravno, ali stvarno je bedak...
 
Espanol:
Espanol:
vicente:
jeste, lepo im je
postavio sam temu, jer su takvi slucajevi veoma retki
a inace, gotovo svi ljudi kad cuju za tako nesto, kazu da to nije normalno ili sta vec...
za mene je to savrsenstvo....
Bilo bi savršenstvo da on njoj nije DRUGI (ako je drugi). A slučajevi su retki ukoliko DRUGI poveruje u redosled. :wink:

to da je drugi je toliko nebitna informacija u citavoj prici i ne znam zasto sam to i spominjao
taj prvi je bio decija igra...
al nije ni bitno...
 
Nece to izaci na dobro.:(
Super je sad ali kad tad ce se zapitati - kako da znam da je ovo stvarno dobro kad nemam sa cim da uporedim. Mada ima i ono - sta ima da se pitam, trazim i poredim kad mi je vec ovo savrseno...
Ali ipak... :shock:
 
Espanol:
Espanol:
vicente:
jeste, lepo im je
postavio sam temu, jer su takvi slucajevi veoma retki
a inace, gotovo svi ljudi kad cuju za tako nesto, kazu da to nije normalno ili sta vec...
za mene je to savrsenstvo....
Bilo bi savršenstvo da on njoj nije DRUGI (ako je drugi).
A slučajevi su retki ukoliko DRUGI poveruje u redosled. :wink:

To mu dodje ko onomad Holandjani u odbojci - vecito drugi (kod svake ribe). Zvacemo ga Srebrni od miloste. :D
 
dozivela sam da mi se poveri jedna starija gospodja (koleginica sa posla) koja je tada imala, mislim, 58 godina...
Rekla je: "Znate J., moj suprug je bio prvi i jedini muskarac u mom zivotu. Jedini sa kojim sam se ikada poljubila, jedini sa kojim sam vodila ljubav. I znate sta? Mislim da sam jako pogresila. Sada, u ovim godinama mi nedostaje iskustvo (u ljubavi, u sexu) koje sam mogla da imam. Zbog toga, i mnogih drugih stvari, odlucila sam da se razvedemo (nakon 35 godina braka i dva odrasla deteta)."
sta znam
razni ljudi
razne price
 

Back
Top