BGD,sentimentalno vezani ali istina je da je on KRS!!!

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.201
Obozavam bgd,iako znam recimo da je Kotor,ili Sv. Stefan(znam da nije grad)ili Rim romanticniji mislim da je Beograd NAJ NAJ NAJ ROMANTICNIJI!!!Sto?jer sam ja tamo i tamo to i to sa tim i tim radila :wink: ali su me 2 stvari razocarale!!!!!!!Prva je crna proslost,ono,fora pre par god.,policija prima kes a ubice se setaju ulicama i to je cool...??!!!!!!!! :x
a druga stvar su uzasno uredjeni festivali-koncerti!!
Kod nas,neko zafrljaci pivsku flasu i pogodi nekog drugog u glavu,pijanice te iskasape a ima i narkomana....u "svetu"su dobro obezbedjeni festivali i bar nema to sa pivskom flasom..........ah,beograde??? :cry:
 
Danas je baš bio divan.
Merkator pun roditelja sa malom decom, U Knezu svuda čuješ Francuski, Engleski i Nemački jezik a modna revija pod vedrim nebom što je bila dobra....U Platou stavili neke nove crvene stolice - fotelje, sediš ko na plaži dok pijuckaš espreso. Život je lep :D
Srećni smo što živimo u ovom gradu i što smo okruženi lepim sadržajima
 
apotekarka:
Danas je baš bio divan.
Merkator pun roditelja sa malom decom, U Knezu svuda čuješ Francuski, Engleski i Nemački jezik a modna revija pod vedrim nebom što je bila dobra....U Platou stavili neke nove crvene stolice - fotelje, sediš ko na plaži dok pijuckaš espreso. Život je lep :D
Srećni smo što živimo u ovom gradu i što smo okruženi lepim sadržajima
Ovaj lepi grad kad tad mora da propadne zato što neki ne ulažu u njega nego u MERKATOR. Svaka para uložena tamo gradi Ljubljanu umesto Beograda. Kapiraš ili treba ekonomska studija? :wink:
 
Espanol:
apotekarka:
Danas je baš bio divan.
Merkator pun roditelja sa malom decom, U Knezu svuda čuješ Francuski, Engleski i Nemački jezik a modna revija pod vedrim nebom što je bila dobra....U Platou stavili neke nove crvene stolice - fotelje, sediš ko na plaži dok pijuckaš espreso. Život je lep :D
Srećni smo što živimo u ovom gradu i što smo okruženi lepim sadržajima
Ovaj lepi grad kad tad mora da propadne zato što neki ne ulažu u njega nego u MERKATOR. Svaka para uložena tamo gradi Ljubljanu umesto Beograda. Kapiraš ili treba ekonomska studija? :wink:


Naravno, ali mene za to baš briga.
Vodi me čist hedonizam - mogu da vodim tamo decu da se igraju u igraonici dok meni rade manikir a moj muž razgleda šta novo nudi kontiki i svima lepo po svim vremenskim uslovima.
Možda malo preteruješ, grade Ljubljanu od kozmetičkog salona i besplatne igraonice, a i ako je grade, pa što da je ne grade?

Sređuju se fasade i po bočnim ulicama u Knezu i sve je ok.
Ljubi te tvoja apotekarka i namoj da si mi namrgođen :D
 
joGooOOD:
Obozavam bgd,iako znam recimo da je Kotor,ili Sv. Stefan(znam da nije grad)ili Rim romanticniji mislim da je Beograd NAJ NAJ NAJ ROMANTICNIJI!!!Sto?jer sam ja tamo i tamo to i to sa tim i tim radila :wink: ali su me 2 stvari razocarale!!!!!!!Prva je crna proslost,ono,fora pre par god.,policija prima kes a ubice se setaju ulicama i to je cool...??!!!!!!!! :x
a druga stvar su uzasno uredjeni festivali-koncerti!!
Kod nas,neko zafrljaci pivsku flasu i pogodi nekog drugog u glavu,pijanice te iskasape a ima i narkomana....u "svetu"su dobro obezbedjeni festivali i bar nema to sa pivskom flasom..........ah,beograde??? :cry:

lose si srece bio tih "tecnih" dana!
poenta likovanja pojedinim krajevima grada je da se IZNESU DOBRE STVARI a ne da pljujemo po gradu.
da li te neko tera da zivis u bg?
ne.
dovidjenja i sretan put!

p.s. i citaj malo vise DUSANA RADOVICA i knjigu "beograde dobro jutro!"
bnice ti lakse da podneses ovaj NAS BEOGRAD
:D
 
Da,moze se Beograd nazvati krsem,ali samo u poredjenju sa ostalim gradovima.Lepo je meni kada vidim po ko zna koji put Helsinki,Stockholm,Oslo, Trondheim,Hammerfest,i ko zna jos koje gradove.
Ali ti gradovi su prosto sredjeni da budu funkcionalni,nekako se jasno vidi da se preteralo u ulaganju u njih.Tako da u Oslu se sve vise gubi bilo sta Norvesko sto je svojstveno.
A volim da vidim Beograd kada se vratim,svaki put,pa makar samo skoknuo do Stare Pazove,volim taj sentimentalni osecaj povratka kuci.
 
Anonymous:
Ja nisam mrdnuo Iz Beograda, evo vec 7. godina, ali i dalje nalazim dobre stvari u njemu, neshto shto me pokrene. Ima ovde toliko lepih stvari samo ih treba naci. Biti na pravom mestu u pravo vreme i biti obaveshten !!! Sve zavisi shta trazish u zivotu... kao shto neko reche ovde "zivot je lep"

bravo! :D
zamisli samo da nisi mrdnuo iz bg. ceo zivot!
znam likove od 26-27 god. TRAGEDIJA a vole bre ovo nase,VOLE....

MA VOLIM BEOGRAD BRE.....NA USCU DVEJU REKA ISPOD AVALE! :wink:
 

Back
Top