Serlok Holms ili naivna zaljubljena dusa?

Pa sad svi imaju 2,3 mobilna,nije to fora..........ajd drugo sto si rekao ima smisla,mada ovo za posao bas i nije ,opste poznato je da je svalerski termin 1 do 4..........evo sad napr.
I nije se meni desila prevara,bar ne jos.........ja toliko caka znam,imam uzasno prenaglasenu intuiciju.........morao bi da proba neke marsovske fore.........z:poz:

E lejdika...pa kade imajaš tak dobru intuiciju...trebala bi da rabotiš za drdžavne bezbednosti....takvije njima trebaju....kuj sve otkrije...z:lol: z:shock: z:shock: z:shock:
 
Šta znam, bilo bi mi sumnjivo da vidm trag karmina na njegovoj košulji ( ko u filmu) :think::lol::lol::lol:

Znatji...nikad gora glupost....pa jel ona ljubi šulju ili njega....aaa....zemljo otvori se....z:shock: z:shock: z:shock:
Samo seljak odma navali na zensko obucen ko mutav na telefon, i samo glupa seljanka obeležava teritoriju tako...z:hm: z:D
Najobićniji filmski kliše...i to otrcan....

Ja što sam čuo 99% frajera je palo na mobilnom...dok su se kupali....a žena uhvatila da prelista...... z:shock: z:shock: z:shock:
 
Ok, ok, znam da je prevara kao tema bila zilion puta na tapetu, ali ja vas sada ne pitam da li biste oprostili i tome sl. (svi smo se izjasnili po vise puta), nego kako i kada ste poceli da sumnjate i na koji nacin ste saznali za to?

kada je poceo da lupa gluposti,da je petogodisnje dete skinulo nas poster(zajednicku sliku),da stanodavac ima neki problem sto ja dolazim,sta ce on reci(a njegove sestre drugarica nije smetala stanodavcu,je li?:mrgreen:)...Nisam nikada saznala,ali sam duboko uverena i nakon ovog vremena,da je taj neko-"treci" postojao.No,nije ni vazno...Dobio je on po zasluzi vec svoje...:manikir:
 
kada je poceo da lupa gluposti,da je petogodisnje dete skinulo nas poster(zajednicku sliku),da stanodavac ima neki problem sto ja dolazim,sta ce on reci(a njegove sestre drugarica nije smetala stanodavcu,je li?:mrgreen:)...Nisam nikada saznala,ali sam duboko uverena i nakon ovog vremena,da je taj neko-"treci" postojao.No,nije ni vazno...Dobio je on po zasluzi vec svoje...:manikir:

Jecika, ne znam sta da ti kazem... I ja bih na tvom mestu posumnjala... Vazno da je on ex i da zna sta je izgubio... Ti ces vec naci (ako vec nisi) mnogo boljeg :heart:
 

Back
Top