Za TENIS ...Novaka Djokovica...za tebe za mene neka 2010 krene...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ne znam na cemu si ti ali bih jako voleo da mi kazes naziv te supstance.. ovo zimsko vreme me bas nekako usporilo :lol:

Sreca pa se u zadnje vreme,od kad se ponovo uozbiljila,drzis dalje (razumljivo) od ATP teme... neki od nas su mnogo vremena ulozili u nju

Srce moje od kronpira kad te vidjeh imam mira...
Super si bas ti hvala...
No los si na mojoj temi ...
Sto ne bi i meni dao samo toliko prava koliko sebi...z:poz:
 
images.jpg


Urose evo dva drugara ...
bojana i ja naravno sve vezano za tenis a NOVAKA uvijek najvise....
 
Poslednja izmena:
Duska, lepo je sto volish Noleta i navijash za njega, kao i vecina nas u Srbiji i van nashe zemlje, ali , bwe, ova tema, razmisliz;)
Poslacu ovde stihove , na koje si me ti inspirisala, bash otvaranjem ove temez:):zjelka:
ps. necu ovde da saljem stihove, ne prilichi zbog NOLETA, ali cu ti svakako poslati, nije ni lako a bogami je teshko biti pesnik, blagosh tebi kad tako olako sastavljash pesmarice, imash dara, nauchila si josh bolje
xmas_w00t.gif
l_santa.gif
 
Poslednja izmena:
Duska, lepo je sto volish Noleta i navijash za njega, kao i vecina nas u Srbiji i van nashe zemlje, ali , bwe, ova tema, razmisliz;)
Poslacu ovde stihove , na koje si me ti inspirisala, bash otvaranjem ove temez:):zjelka:
ps. necu ovde da saljem stihove, ne prilichi zbog NOLETA, ali cu ti svakako poslati, nije ni lako a bogami je teshko biti pesnik, blagosh tebi kad tako olako sastavljash pesmarice, imash dara, nauchila si josh bolje
xmas_w00t.gif
l_santa.gif

Ti mila samo po nekad svrati...
Tema je odusak Nolita ja sam...
Svako ko svrati druga ce steci
A NOLE drug je moj najveci...:heart::heart::heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top