S. S u d i j e

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Znate kako je moguće rehabilitovati naše pravosudje ?

Samo ako u roku od 24 h se uhapsi minimum 1000 sudija širom Srbije.

Kad bi se to uradilo, svi oni uopšte ne bi bili iznenadjeni, već bi mnogi odahnuli i rekli: uh dobro je, konačno da nas je neko provalio i stao na rep.

To šta , kako rade srpske sudije je veći kriminal, no što su to ikada radili Trijade, Koza Nostra, i sve ostale mafijaške grupe ovog sveta.

Ovako slično sam napisao za list POLITIKU, pod punim imenom i prezimenom, prozvao ih još gore no što ću ovde, ali mi se niko nije javio, tužio me, iako sam ostavio kontakt adresu i telefon. Jasno vam se valjda zašto me ne gone.

A sad malo o analitici, mojoj omiljenoj profesiji.
Dakle, šta mislite koliko Engleska sa 7 puta više stanovnika no srbija ima sudija ? Ne znate naravno, a i šta će vam to, kad ću ja da vam kažem: imaju tačno 1800 sudija . Koji opslužuju 50 miliona Engleza i to veoma efikasno.

Srbija, jedna od najkriminalnijih zemlja plate zemlje iz ove oblasti, iako ima jedva 7 miliona stanovnika, a na njih je imenovala 2600 sudija...te sudije rade tako i toliko efikasno, ko da ih na radnom mestu ima Dvoje.

Pitaćete se kako je to moguće, pa tako, što u Srbiji nije oročen sudski spor, može da traje 100 godina, a i više, zavisi koliko generacija ima u tom sporu koji vode. Dakle, čisti kriminalni akt i sudski propisi.

Znate zašto Englezi mogu sa 1800 sudija da fenomenalno opslužuju 50-tak miliona svojih gradjana pred sudstvom ?

Zato, što tamo sudski spor, bilo koji traje samo 1 dan, to jest ročište koje se zakaže, nema teorije da se odloži, a da se ne donese konačna presuda, i niko ne sme da napusti sudnicu dok se presuda ne pročita...sve to mora da bude okončano u zakonom omedjenim 24-časovnom intervalu.

Svaka im čast, zato su tako moćni, zato vladaju svetom i bolje no sobom možda, a mi ne umemo da vladamo porodicom gde živimo, malim detetom recimo, a ne kamoli planetom i čudima.

Šta reći za kraj: UAAAAAAAAAAA sudska srpska Mafijoooooooo !
Dokle mislite da nas pravite idijotima jeli bagro korumpirana , bahata i nesposobna???
 
Poslednja izmena:

Back
Top