Novogodišnje i božićne čestitke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vintage

Iskusan
Banovan
Poruka
5.196
Posto se blize praznici kakve bi cestitke preneli politicarima ? Evo malo inspiracije...

Čestitka Vučiću:


Neka ti godina Nova,
bude kao godina ova.
Da na vlast ti ne dođeš,
ali pored zgrade Vlade možeš da prođeš.
Da tvoj imidž slučajno ne menjaš,
i nastaviš dalje ko' do sad' da k*njaš
Da tvoju biografiju više ne pereš,
i nastaviš dalje ko' do sad' da s**eš.
Da tvoje debele usne još više pućiš,
i da nikada ne prestaneš da ćutiš.
Da tvoj bivši zakon o informisanju,
bude jednak tvom i Tominom s*anju.
Pošto si se odrekao političkog oca Šešelja,
neka ti sada politički otac bude Ilić Velja.
Neka buduće političke sudbine tvoje,
budu sadašnja sudbina Koštunica Voje.
Neka vam se vlast na Voždovcu plati,
ali nemoj još više, s*ati.
 
Problem ne nastaje sto su cestitke uglavnom upucene Vucicu, NIkolicu, Ilicu i Kostunici, problem od toga je sto se Bozic upotrebljava u ovom kontesktu, sa ovoliko neprikladnih i grdnih reci:(. :Nema dana bez ocinjeg vida, Niti prave slave bez Bozica! ...

Ispričavam se, ali ja sam rekao svima. Dakle i poslanicima pozicije i opozicije. Zašto bih diskriminirao bilo kojeg od njih, svi oni u ovoj ili onoj meri rade dobro ili rade loše. Pa sad moja blagdanska čestitka im je bila da im sesvima i vrati kako rade. To mi djeluje nekako po zasluzi neovisno o partijskoj boji i zastavi, kužiš?
 
Ispričavam se, ali ja sam rekao svima. Dakle i poslanicima pozicije i opozicije. Zašto bih diskriminirao bilo kojeg od njih, svi oni u ovoj ili onoj meri rade dobro ili rade loše. Pa sad moja blagdanska čestitka im je bila da im sesvima i vrati kako rade. To mi djeluje nekako po zasluzi neovisno o partijskoj boji i zastavi, kužiš?

Nisi TI u pitanju, pogledaj "temu" vrvi od neprikladnosti i pogrdnosti govora (reci) a samo da je izostavio Bozic, u redu, neka ide. Ovako, grdno i bogohulno da grdje ne moze biti:(
 
SRBI, kao VECINSKO STANOVNISTVO, KAO STAROSEDEOCI I KAO NAROD KOME PRIPADA DRZAVA;slave prvo Novu Godinu pa Bozic!
Ali mi smo tolerantan narod, pa pustamo da slavi ko sta god i kada hoce!

Gde si starosedelac ? Ovde se toliko naroda izmešalo ( rimljana, kelta, mongola, srba, turaka, hrvata, bugara, makedonaca, jevreja, rumuna, rusa, nemaca... ) da više ne znam dal imam rimski profil, germansko plavu kosu ali kitu na crnce nemam.
 
Dobro veće ljudi...svim ljudima

Što se tiće političara sa vaše strane ne znam ali ovima s moje mogu čestitat na nespretnosti zbog koje nisu uspjeli sve sjeb.. tako da možda..možda ima nade za nepolitičare da sljedeću godinu prežive... ali kala će biti dosta..na žalost..pustimo to nisam zato poćeo pisat..:ztorba:

Svima LJUDIMA bilo kojeg porekla i bilo koje vjere.. tvrdum..umjerenim lijepim...simpatičnim ..desnim i lijevim koje susrečem ili ću na Krstzarici želim da im
razdoblje blagovanja i blagdana koji sljede bude ugodnije i spokojnije ..sretnije da se skupi dovoljno snage za nastavak borbe do sljedećih.
Za ljde od srca musko:zjelka::zjelka:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top