Zaobidjite SP2 u svim varijantama

FROZEN

Zainteresovan član
Poruka
355
SP2 taman zavrsen a vec ima mane! Ovo nije samo moje misljenje, posto su strucnjaci iz IBM-a svojim operaterima predlozili da ne instaliraju ovu zakrpu (ocigledno rupu)!!! Uz to ce PROZOR sam da se nadogradjuje, proverava AV i slag na torti od IE-a dodavanjem pop-up blocker-a pokusati da napravi nesto bolje :cry:
Ha ha haaa. Sad se smejem, a bio sam nesrecan i bicu jos do sutra dok ovu glupost ne uklonim sa moje masinice.
Pozdrav! Koristite Operu, i vidimo se za dve nedelje :wink:
 
Slusaj brate, ne moze da bude gore nego sto je bilo. I ja sam se smejao kad sam video onaj Pop-up blocker u IE-u al yebi ga, pokusali su da ga poprave malo.
popup.gif
Ja sam koristio IE sve dok se nije pojavila Opera 7.X . IE ce mozda biti boljiu Longhorn-u (kako su nam obecali) ali sve dok ima isti ENGINE ja se ne vracam na njega.
Mene vise brine ovaj novi SP2 FireWall.
firewall.gif
.Zao mi je sto nije kao ZoneAlarm pa da me pita za svaki pokusaj svakog programa za pristup internetu, nego me pita za svaki dvadeseti po redu. Evo, od kada sam ga instalirao pitao me je samo za mIRC,DAP,BearSahre i Kazu a za ostale programe (njih 35-40) je zaboravio...
U svakom slucaju ne zalim se. Skinuo sam ga istog dana kada je i objalvljen pa sam ga verovatno imao prvi u Krusevcu. E, onda sam ga integrisao na WindowsXP SP1 i narezao na CD. U zadnja 3 dana prodao sam 15diskova sa labelom "WNXPSP2". Nije mnogo ali polako...Guramo :D
Izvinjavam se sto sam se odaljio malo od teme samo sam dao jedan primer kako zaraditi na ovom SP-u 2...

PS : Kako je pocelo, izgleda da ce Microsoft praviti service pack za "Service Pack 2"...
servicepack2.gif
 
E pa jos sam tu do ujutru :)
Ja bih ipak verovao IBM-ovim strucnjacima u proceni.
Inace pre mesec dana sam testirao taj fairwall na nekoj net strani (ne mogu da se setim kojoj, nekoj boljoj) i on je blokirao sve upade. Ali ipak bih preporucio ozbiljnijim korisnicima da ga ne instaliraju, bice dosta stari dobri SP1 + neki peach i to je to. A da ne spominjem download-ovanje (automatsko) nekih glupih zakrpa, koje ne moze da ze prekine kad ja hocu i nastavi po mojoj zelji :cry:
Za zaradu je svakako dobra stvar, svi pocetnici se loze na to!!!
 
Hehe, od IE-a Bili je pokusao da napravi Browser, a sta je uradio? Isto ono sto bilo koji malo napredniji korisnik moze da uradi, a to je da sve stavi na High-level security i jos (gle cuda) IE konacno ima pop-up blocker, zbog ovoga ce svi programi te vrste propasti jer su pravljeni specijalno zbog IE-a. Sta su ti monopolisti.
 
Кулиража:
FaXcooL:
HEhe..Od kada si skidao one stvarcice preko IE izgleda da te jos vise nervira :lol: :D :lol: :D :lol: :lol: :D :lol:
Tacno tako, zapatio sam nekakve stetocine, unistavaju mi vezu samo tako, a mene mrzi da update-ujem antistetocine, pa moram preko CTRL+ALT+DELETE.
He he ja inace planiram da ubacim jedno dugmence u misu koje ce za akciju imati CTRL+ALT+DELETE cim budem imao vremena! Ako ikada komercijalizujem proizvod ti ces imati besplatan primerak!
POZDRAV!!
 
sonne:
Кулиража:
FaXcooL:
HEhe..Od kada si skidao one stvarcice preko IE izgleda da te jos vise nervira :lol: :D :lol: :D :lol: :lol: :D :lol:
Tacno tako, zapatio sam nekakve stetocine, unistavaju mi vezu samo tako, a mene mrzi da update-ujem antistetocine, pa moram preko CTRL+ALT+DELETE.
He he ja inace planiram da ubacim jedno dugmence u misu koje ce za akciju imati CTRL+ALT+DELETE cim budem imao vremena! Ako ikada komercijalizujem proizvod ti ces imati besplatan primerak!
POZDRAV!!
HVala, hvala.
Mnogo bi mi znacio jedan takav, mada se i ovi obicni pacovcici sa dva tockica mogu podesiti a da ne ometaju normalan rad misem.

No ako zelis najbolje kritike samo plati SK reklamu i zaradices brdo novaca (nesto kao Optimice) :wink:
 

Back
Top