tajac..

Dabapas

Aktivan član
Poruka
1.472
sta je gore po vama , los sex ili posle loseg sexa ona bolna tisina kad partneri jedno drugom nemaju sta da kazu? :neutral: i sta na primer raditi u takvim situacijama da nesto kao bude bolje?
 
ako je neprijatna, da. jeste. Nemash shta s tom osobom drugo da podelish sem nagona. i kad se to zavrshi, josh ste tu...k vragu, posle je sve napor i smor, zar ne...

kako nije napor , pa to je gore od loseg sexa u zemlju bi propao da mogu

znaci covek da izbegne te situacije on se lepo zaljubi i resen problem :D

fala sestro fala :mrgreen:

klikni na sadrzaj sad :mrgreen:
 
sta je gore po vama , los sex ili posle loseg sexa ona bolna tisina kad partneri jedno drugom nemaju sta da kazu? :neutral: i sta na primer raditi u takvim situacijama da nesto kao bude bolje?

Pa ako je bio loš sex, ne vidim da bi trebalo da to bude razlog što nemaju šta da kažu jedan drugom (ili misliš da su zbog toga ostali bez teksta:lol:), jer ako tada nemaju šta da kažu, znači ni da pre toga nisu imali šta reći jedan drugom.:neutral:
 
Pa sad.... da bi se sa nekim našao u krevetu, ne moraš biti zaljubljen ali ipak na neki način, moraš imati neku spiku, dok do njega ne stigneš, zar ne?;)

pa da ali kad su zaljubljeni imaju posle da kazu , volim te maco , kuco , sreco moja a mogu i da cute nije neprijatno.. a kad nisu zaljubljeni to malo spike sto postoji valjda se istrosi u toku sexa , daj mi ga , evo ti ga , drz nedaj i posle sexa sta? ili sto mora da su zaljubljeni pa da nemaju jedno drugom sta da kazu , sta moze da pita jesi gladna ovo ono :mrgreen: oces neki sok i tako sta..

mislim da ti pipi nisi bas 100% u pravu da je to samo do zaljubljenosti :think:
 
sta je gore po vama , los sex ili posle loseg sexa ona bolna tisina kad partneri jedno drugom nemaju sta da kazu? :neutral: i sta na primer raditi u takvim situacijama da nesto kao bude bolje?

Posle bilo kakvog sexa jedino sto zelim je tisina i ne vidim tu nista bolno.Vise bi me zabolelo da truca i ne zatvara usta
 

Back
Top