Neizdrž

Poruka
15.196
Da li nekad imate tu neobjasnjivu potrebu , neki 'zivac' koji vas uhvati da morate nesto tad i kraj? Bilo kog tipa da imate u jednoj sekundi bubice da morate da _______? Sta? :)
Ili vam ne padaju vise fix ideje napamet mozda ste to prerasli ili ste eventualno tip osobe bez opsesija? :lol:
Pitam jer meni trenutno doslo da po ovom snegu ili idem sa nekim u Mek na sladoled ili da crknem :mrgreen:
 
Da li nekad imate tu neobjasnjivu potrebu , neki 'zivac' koji vas uhvati da morate nesto tad i kraj? Bilo kog tipa da imate u jednoj sekundi bubice da morate da _______? Sta? :)
Ili vam ne padaju vise fix ideje napamet mozda ste to prerasli ili ste eventualno tip osobe bez opsesija? :lol:
Pitam jer meni trenutno doslo da po ovom snegu ili idem sa nekim u Mek na sladoled ili da crknem :mrgreen:

:worth:

imam kad mi se jede nesto slatko:heart:, kad mi se ebe :zper:...
 
Uhvati me neizdrž kad je čokoladno u pitanju... ne znam da li mi je to od pilula, ili gvožđa ili ebem li ga, ali ja stvarno imam napade za slatkim.... Smejao mi se dečko jednom kad sam ga naterala da po vetru idemo u Krofna bar, a on bio zatvoren, ja sam bila toliko tužna, ceo put u kolima do palačinkarnice sam ćutala i tulila :lol:
 
Ja nekada isto imala te porive za slatkim:manikir: Pre dvadesetak i kusur godina nocom radio samo neki drakstor na Banovom hilu:cool: i par puta sam zapucavala s Dusanovca do istog...:lol:
 
Poslednja izmena:
Al to je bilo nekada:manikir: Sad sam generalno smanjila amplitudu:whistling: dozivljaja, a promenli se i objekti; garderoba koju nadjem na netu, pa zapalim kolko odma do prodavnica, a i na poslu nekad moram da odma vidim rezultate, pa zaginem ... cesto:lol:
 
Sreca imam divnu drugaricu koja apsolutno razume, cak i deli, tu iznenadnu potrebu za akcijom, bilo da se radi o neizostavnom kupovanju magicnih krpa, bas tad u pola dva popodne, menajnju zavesa, jer "nema sanse da zaspim sa ovima" ili bilo cemu drugom.
 
Mene stalno vataju ti neizdrži z:)

Baš sam nestrpljiva. Npr padne mi na pamet da odem u grad, i ja idem, iako pada kiša ili sneg. Ili kad mi se nešto jede, ja to moram da jedem z:mrgreen:
 
Imam te momente...sad ili nikad.Mada naucila sam se strpljenju za neke stvari..objasnim sebi,ja to umem tako da sebi razlozim,zasto je bolje da sacekam, da se smirim da ovo i ono...To valjda ide s godinama z;)
 
Da li nekad imate tu neobjasnjivu potrebu , neki 'zivac' koji vas uhvati da morate nesto tad i kraj? Bilo kog tipa da imate u jednoj sekundi bubice da morate da _______? Sta? :)
Ili vam ne padaju vise fix ideje napamet mozda ste to prerasli ili ste eventualno tip osobe bez opsesija? :lol:
Pitam jer meni trenutno doslo da po ovom snegu ili idem sa nekim u Mek na sladoled ili da crknem :mrgreen:

A zašto se ti pitaš da li da uradiš ovo ili ono ? I da li je to dobro ili ne ?
Ako nešto želiš, to i uradiš, ne postavljaš pitanja sedeći u sobi ili kucajući za računarom.
ps. Ako ti se jede sladoled, možeš sama da prošetaš nogice, ne treba ti podrška.
 
Ja MORAM da kupim nesto sto mi se svidi bilo da su to nove gacice, sjaj za usne, narukvica ili neka sitnica nad sitnicama kao sto je npr. kinder jaje (da, volim kinder jaja iako od maja meseca nemam vise ni ono "teen" u godinama na engleskom) :)
 
Kad me uhvati neizdrz za necim slatkim,onda je to pod moranje otici i kupiti nesto,kakvo god da je vreme... Kad su krupnije stvari u pitanju,ucim polako da se usporim i razmislim jos koji put,jer sve vece sto sam "morala" da uradim mi se na neki nacin obilo o glavu.
 
Ja nem' neke preterane neizdržove, osim za one što se tiču putovanja.
Stalno bih mogla negde da idem, i nikad da ne budem kući tj. najviše bih volela da moja kuća bude putujuća :D
I da stalno mogu da lunjam svugde i svašta nešto da vidim i tako to.
I onda kad saznam da ćem ići negde ili da postoji i najmanja mogućnost za i najmanjim putovanjem postajem grozno nestrpljiva i sve mi igra onako nešto divno u stomaku, lepše od zaljubljenosti i lepše od iščekivanja novogodišnjih poklona ( a uvek su novogodišnji bili bolji od rođendanskih, jer za rođendan uvek dobiješ gaće i trenerke i glupe majice i pantalone, ili nedajbože suknju sa karnerićima, a za NG neke segamega dobre igračke ili barem knjigu :D).

Tako da, da.
Imam.
Putovanja :uuuuuiiiiiiiii:


Johohohohohohoj, al' bi' didem negde :aha:
 
Da li nekad imate tu neobjasnjivu potrebu , neki 'zivac' koji vas uhvati da morate nesto tad i kraj? Bilo kog tipa da imate u jednoj sekundi bubice da morate da _______? Sta? :)
Ili vam ne padaju vise fix ideje napamet mozda ste to prerasli ili ste eventualno tip osobe bez opsesija? :lol:
Pitam jer meni trenutno doslo da po ovom snegu ili idem sa nekim u Mek na sladoled ili da crknem :mrgreen:

Uuuuf, gde me nađe! Na čelu mi piše "hoćusad i hoću sve!". Strpljenje mi nikada jača strana bilo nije. Ne umem da čekam, da pritajeno šmekam plen. Ako sam besna, uvređena, povređena reći ću i pokazati odmah. Ako mislim da je učinjena nepravda tražiću da se ispravi. Ako mi se jede sladoled u sred zime, poješću ga makar crkla.
I pozvaću ga prva iako sam do pre pet minuta govorila sebi "ne, nećeš to učiniti, glumićeš nezainteresovanost", i pitaću ga sve što me zanima, i reći ću "volim te" čak i kada sam sigurna da druga strana ne oseća isto....
 

Back
Top