Hitno :)

gravediger

Zainteresovan član
Poruka
191
E ovako poplavio mi lap top i sad ne moze ni desktop da se otvori a znam da je to od igranja igrica na njemu i sad neka neko lepo kaze kako da namestim ovo sranje :p
 
E ovako poplavio mi lap top i sad ne moze ni desktop da se otvori a znam da je to od igranja igrica na njemu i sad neka neko lepo kaze kako da namestim ovo sranje :p

191_Otvarac-za-konzerve-253x109.jpg
 
hahah *** ne mogu trenutno bolje popizdeo sam skroz elem kao sto sam napisao gore poplavio mi ekran i ne moze jednostavno nista da se radi osim da buljis u njega :(
 
Ako je samo plavi ekran bez icega da pise na njemu onda ti crkao ekran
Cim upalis laptop da li se odmah pojavi plav ekran ili se normalno podize dok ne udje u windows?
 
obzirom da sam budala na kvadrat za kompove poskusacu da ti objasnim najbolje sto mogu :)

dakle ukljucim ga pocne da ga ocitava sve normalno do trenutka kada treba da se pojavi desktop e i tu poplavi tako da verovatno nije ekran e sad pitao sam jos neke ljude jedni kazu da je otisla maticna ploca a drugi da je virus e sad sta ti mislis :)
 
e da kada poplavi pisu neke gluposti kao da ako mi se to pojavilo prvi put da ga restartujem i tako to e sad problem je sto mi se to i pre pojavljivalo al cim bi ga resetovao normalno bi radio al sad izgleda da je zabagovao ljudski
 
Nije ekran ali moze biti do memorije,graficke,drivera za graficku itd,OS.
Mozes li reci sta tacno pise na tom plavom ekranu,mora da pise nesto sto bi sugeriralo sta je problem?!
 
a problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your compyter
page_fault_in_nonpaged_area

If this is the frins time you ve seen this stop error screen restart your computer. if this screen appears again follow these steps:
chech to make sure any new hardware is proparly instaled

Technical information :
stop: 0x00000050 * 0xc2486fe8,0x000000000 )
 
Pa sistem je pao zbog konflikta izmedju drivera i samog operativnog sistem,resenje je da reinstaliras sistem,ili udjes u safe mod i izbrises drajvere za graficku i onda ga ukljucis normalno i instaliras svjeze drajvere.
Najbolje reinstaliraj sistem i to bi trebalo da resi problem,ako instaliras XP neka bude service pack 2 ili 3.
 
Poslednja izmena:

Back
Top